Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kriss SierraFan

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kriss SierraFan

  1. Ja używam właśnie Nielsena. Zrobiłem nim już kilka autek i spisuje się bardzo dobrze
  2. Dokładnie, trzeba całą prać bo miejscowo zawsze wyjdzie Ci plama. Oczywiście odkurzacz jest niezbędny.
  3. Mój kumpel zrobił kiedyś delikatną korektę taką polerką, zajęło mu to z bratem cały dzień
  4. Wleciał nowy napinacz i pasek klimy: ---------- Post dopisany at 23:48 ---------- Poprzedni post napisany at 23:22 ---------- Co do Audio... Jest to wersja testowa, docelowo będzie inaczej, lecz przed Ostrowem nie dam rady zrobić inaczej Przewód 50mm2 + gniazdo bezpiecznika ANL HAMA + bezpiecznik 100A Głośniczki... Przewody głośnikowe... Dystanse tył (hand made): Tweetery tył: 16-stki... Wzmacniacze...
  5. Kriss SierraFan odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Gwintowane zawieszenie sportowe Audi A4 b6 b7 FK (3398812863) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  6. Kriss SierraFan odpowiedział(a) na 86Edwin17 temat w 2.8
    Nie pisz tak, bo jeszcze kolega Edwin kupi cooler i będzie musiał swapa robić
  7. Wszystko zależy od ceny BOSE. Na pewno lepiej będzie grał zestaw np. Hertza pod wzmacniaczem
  8. Kriss SierraFan odpowiedział(a) na 86Edwin17 temat w 2.8
    Chyba sobie żartujesz...
  9. Kriss SierraFan odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  10. Jakby dobrze ją położyć byłoby pięknie
  11. Podziękował dzięki temu u mnie też zaczęło chodzić ---------- Post dopisany 10-06-2013 at 15:07 ---------- Poprzedni post napisany 09-06-2013 at 20:21 ---------- Orientuje się ktoś jak zmienić mile na km w Navi?
  12. Jest grubo!
  13. bedzie malowanie, jak doleci s4 na tył Ty najpierw progi ogarnij!
  14. Kriss SierraFan odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Rozpitala mnie to powiedzenie
  15. Od kilku tygodni wariuje mi przerywacz, czyli włącznik awaryjnych (cały czas cyka). Podmieniłem na dwa inne i to samo... Czy przyczyna może leżeć po stronie manetki? ---------- Post dopisany at 16:03 ---------- Poprzedni post napisany at 02:40 ---------- Temat ogarnięty, rozebrałem manetkę kierunków wyczyściłem smar, nałożyłem nowy i śmiga
  16. za lakier bede sie dopiero brał, odprysków jest troszkę, ale to mi lakiernik delikatne zaprawki porobił, i już sie tak nie rzucaja w oczy:wink:, pomału bede chciał zrobic korektę, żeby to miało ręce i nogi:wink: jeszcze korekte? szkoda, że u mnie nie ma takich szpeców od lakierów, mój przy waszych to rost Wrócę do zdrowia to będziemy gadać
  17. Kriss SierraFan odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  18. I to mi się podoba :good:Ja cały czas myślę nad przyciemnieniem czołowej Tak miałem w Sierrze
  19. Nizej? Na dzien dzisiejszy mam problem zeby po miescie jezdzuc:decayed: Osobiscie uwazam ze jest wysoko ale jak dam jeszcze nize to juz chyba kolami nie skrece bo nadkola wyrwe calkowicie Swój chłop, szlifuje już po glebie ale dalej za wysoko Ja niestety też mam taką manię...
  20. Aaa dziękuję ---------- Post dopisany 24-05-2013 at 11:01 ---------- Poprzedni post napisany 12-04-2013 at 23:58 ---------- Nowe zabawki:
  21. Kriss SierraFan odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak ja zmieniałem w B6 u znajomego to weszło PnP i zadziałało Wrzucałem dziś rano na Battalion, ktoś w Was kupił? Zawieszenie gwint WEITEC Audi A4 B6/B7 2001-2007 (3273230911) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  22. Kriss SierraFan odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Bierz 3.0 tylko zapytaj chłopaków z jakimi oznaczeniami, bo pierwsze wypusty były felerne

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.