Treść opublikowana przez sadek26
-
[ALL B6] Grafitowe a4 Avant by Seba96
Fajny avant , bezawaryjności na początek zamiast BOSE można zamontować tube w koło z Q5 (ja tak mam) też gra dobrze
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
Witam wszystkich Jestem posiadaczem A4 B6 1.9 TDI AVF 131KM i mam kilka pytań. Jakie polecacie turbo do tego silnika, oczywiście przy zmianie turbiny doszla by zmiana sprzęgła od BRD, IC no i strojenie? Ile można wyciągnąć po takich modyfikacjach? Samochodem poruszam się na codzień więc wolałbym zeby pozostał jak do tej pory bezawaryjny ;-) Proszę o wszelkie porady/sugestie podać na PW Pozdrawiam
-
Strefa motocyklistów
Nikt nie wymienia Kawasaki Z750, czy coś z tym motorem jest nie tak? Bo chce go kupić a jestem poczatkujacy w tym temacie wysłane z HTC za pomocą Tapatalk
-
16" czy 17" ? Zalety i wady. Pomoc przy wyborze rozmiaru
Ja też długo się zastanawiałem ale wkońcu przerzucilem się z 205/55/16 na 225/45/17 i nie widzę roznicy na dołkach w komforcie, czuć na wspomaganiu ale idzie się przyzwyczaić Co do spalania to nie odnotowalem jakiegoś wielkiego skoku. Także zakladaj koła 17' samochód ładniej się prezentuje wysłane z HTC za pomocą Tapatalk
-
przeciemnianie szyb cena?
W wawie 650zl za 7 szybek wysłane z HTC za pomocą Tapatalk
-
Na jaki kolor pomalować ALU????
A do srebrnego auta jaki kolor felg (17stki)? wysłane z HTC za pomocą Tapatalk
-
Spotkania na drodze
Dzisiaj w Żyrardowie ul. 1-go Maja białe B5 w sedanie z klubowymi ramkami, rej. WPR..... Pozdro dla kierowcy. wysłane z HTC za pomocą Tapatalk
-
Spotkania na drodze
Dzisiaj ok godz 10 na A2 w Pruszkowie przy ''bramkach'' widziane czarne B5 na WPR z klubowymi naklejkami Pozdro
-
Silniczek wycieraczki TYŁ
dzięki za odpowiedzi silniczek kupiłem
-
Spotkania na drodze
o 18:30 pod kauflandem w Żyrardowie B6 w sedanie (kolor ......ciemny) na WZY z klubową naklejką pod emblematem 1.9tdi
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Cześć. Mam problem z silniczkiem od wycieraczki z tyłu, po przekręceniu kluczyka w stacyjce zaczyna mi działać tylna wycieraczka (cały czas). Co może być nie tak? Silniczek do naprawy(o ile sie da) czy wymiany? dzięki za odpowiedzi up nie było tematu.......silniczek kupiony
-
Silniczek wycieraczki TYŁ
Witam Mam problem z tylną wycieraczką, po przekręceniu kluczyka w stacyjce sama załącza się i tak sobie działa Zdemontowałem silniczek i pytanie brzmi, czy da rade naprawić taki silniczek czy trzeba kupić nowy? numer silniczka jaki posiadam to 8E9 955 711B, mam szukać jak coś takiego samego czy może być jakiś inny numer ? z góry dzięki za podpowiedzi Pozdrawiam
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Pytałem Yankesa kiedyś o grupowe ściemnienie szyb z forum , to taniej można znaleźć bo dużo powiedział nie pamiętam dokładnie ile. U patryka10015 za 300zł podobno ktoś ściemnia w mieścinie jakby zagadał o grupowy to może wyszło by tanio i opłacało by się jechać w kilka aut w wawie krzyknęli mi 650zł za wszystkie szyby (bez przedniej)
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Chłopaki, wiecie może gdzie w naszych okolicach można przyciemnic szybki? Znacie kogoś kto zna sie na rzecz? Z góry dzięki za odp wysłane z HTC za pomocą Tapatalk
-
Piłka nożna
Oby polskie trio zdobyło puchar wysłane z HTC za pomocą Tapatalk
-
Piłka nożna
Jak nie wróci Guardiola do Barcy to ten zespół nie istnieje, nawet Messi nic nie poradzi, a szkoda bo grali dobra piłkę wysłane z HTC za pomocą Tapatalk
-
Dźwięk ostrzeżeń
Czyli wszystko jasne, brzeczyk do wymiany, dzięki za pomoc Pozdrawiam wysłane z HTC za pomocą Tapatalk
-
Dźwięk ostrzeżeń
zrobiłem test i brzęczyk milczy ale błędu żadnego nie ma
-
[B6 AVF] Srebrny Avant heble 320/288
dzięki wiesz że nie wiem, muszę sprawdzić
-
[B6 AVF] Srebrny Avant heble 320/288
e tam twardym trza być 18 min:decayed: a tak na poważnie ładna siostra rośnie:naughty: hehe...siostra bliźniaczka to ona nie jest, dużo jej brakuje, ale może z czasem
-
przesyłka-czym wysłać zderzak?
Sendit.pl takie wymiary to kurier UPS koszt ~ 40zl o ile dobrze pamietam wysłane z HTC za pomocą Tapatalk
-
Dźwięk ostrzeżeń
Sygnalizacja świateł przy otwartych drzwiach nie działała mi od samego początku jak ją kupiłem, ale działała mi sygnalizacja braku spryskiwaczy, paliwa itd wysłane z mojego HTC ---------- Post dopisany 25-04-2013 at 20:31 ---------- Poprzedni post napisany 09-04-2013 at 07:50 ---------- A czy vagiem da radę to sprawdzić ? wysłane z HTC za pomocą Tapatalk
-
[B6 AVF] Srebrny Avant heble 320/288
Dzięki 2 wydechy to podstawa wzór felg może i oklepany ale zawsze mi się podobał, no i 17'' to raczej max na nasze drogi
-
[B6 AVF] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI-Czarnula by Pablos87
fajna czarnula , bezawaryjności życzę i powodzenia w modach na 17'' będzie choć na 18'' wiadomo że auto prezentuje się lepiej, pytanie tylko co z komfortem?
-
[B6 AVF] Srebrny Avant heble 320/288
w końcu udało mi się zamontować końcówki do wydechu