Treść opublikowana przez sadek26
-
Spotkania na drodze
mnie kolego widziałeś, a Twoja nie stała na tyłach szkoły? pzdr dokładnie, moja stała na tyłach szkoły jeszcze bez ramek ale już nie długo pozdrawiam
-
Spotkania na drodze
Kogo widziałem na parkingu przy szkole WSCIL w warszawie? Czarny sedan B6 rej. WX z ramkami klubowymi wysłane z HTC za pomocą Tapatalk
-
[B6 AVF] Srebrny Avant heble 320/288
Zrobi się wysłane z HTC za pomocą Tapatalk ---------- Post dopisany 13-04-2013 at 14:51 ---------- Poprzedni post napisany 10-04-2013 at 14:45 ---------- obiecane zdjęcia środka
-
[B6 AWX] Avant na dopingu by Adis
Bede raczej celował w S-line i z tyłu podwójny wydech, jesli nie ogarne z kasa to zostanie pomalowanie i dołożenie samej dokładki na tył innej fajna A4-czka Wyposażenie , podobają mi się takie stoliki życzę bezawaryjności i powodzenia z modami jakbyś chciał dokładkę na tył w kolorze to daj znać, po swapie mam oryginalną
-
[B6 AVF] Srebrny Avant heble 320/288
Dzięki, fotki robione z telefonu od razu po wymianie dokladki i kół na letnie. Zaloze tlumiki i umyje, wtedy zrobię lepsze fotki i środka też wrzuce wysłane z mojego HTC ---------- Post dopisany 10-04-2013 at 12:48 ---------- Poprzedni post napisany 08-04-2013 at 19:24 ---------- Dzisiaj przed pracą zdążyłem założyć wydechy Prawa końcówka troche więcej wystaje i i jest niżej przy zmianie końcówek będzie trzeba to poprawić
-
Dźwięk ostrzeżeń
Witam wszystkich i z góry dziękuję za odpowiedzi. Mam taki mały problem. Od jakiegos czasu nie mam dźwięku ostrzeżeń braku paliwa, płynu spryskiwaczy, czy kończących się klocków hamulcowych. Wcześniej dźwięk był, także nie wiem o co come on ? Wie ktoś jak włączyć z powrotem dźwięk ostrzeżeń? wysłane z mojego HTC
-
[B6 AVF] Srebrny Avant heble 320/288
Dzięki, Twoja audiczka Edytko też jest passek nie był zły ale skrzynia odmówiła posłuszeństwa co do modów to lista na pewno się powiększy, jak już ogarnę wydech to będzie trzeba pomyśleć coś nad ściemą szybek lub może jakimś wirusie - to na pewno będzie tylko nie wiem w której kolejności a później się okaże, wszystko zależy od $$$ ---------- Post dopisany 07-04-2013 at 17:04 ---------- Poprzedni post napisany 06-04-2013 at 21:13 ---------- pogoda się poprawia więc nadszedł czas na zmianę dokładki mam nadzieje że śnieg już nie spadnie bo wymieniłem również koła na letnie
-
[B6 AVF] Srebrny Avant heble 320/288
Jak ogarnę wydech to na pewno wrzucę fotki, pytanie tylko kiedy się ociepli? ale najpierw czeka mnie wymiana oleju i wszystkich filtrów, właśnie przyszła paczka od Hugo
-
Moja niebieska niunia
Fajna i kolor też Takie stoliki też by mi się przydały bezawaryjności
-
Ceny paliwa marzec 2026
w Żyrardowie orlen ON 5.65zł LPG 2.65zł
-
A4 b6 Xenon po taniości?
Również jeżdżę na HIDach i jest spox Micam dodaj fotke jak zamontujesz przerobione lampy wysłane z mojego HTC Sensation XE
-
[B6 AVF] Mój srebrny golas.
dobrze że nie udało się pożyczyć fury poza tym fajna furka w sumie taka jak moja że też do audi ładowali te kaseciaki :/
-
Czym jezdziłeś, zanim kupiłeś Audi?
1. Passat B3 2.0 + podtlenek lpg 2. Golf III 1.9 TDI 90KM 3. Golf IV 1.9 TDI 110KM + BOX ok.130KM (Żona rozbiła 2x) 4. Passat B5FL 1.9TDI 130KM obecnie (żona spaliła skrzynie biegów) 5. Audi A4 B6 1.9TDI 130KM (żona nią nie jezdzi więc jest ok) wysłane z mojego HTC Sensation XE
-
[ B6 BFB] czarny sedan QUATTRO
fajny sedan, no i QUATTRO teraz się przydaje
-
[ B6 AWX] Czarna A-4 po tuningu silnika i po sesji zdjęciowej /avant-SECTOR-ROTCES
Co to za oponki? Fajny wzór bieżnika pytanie tylko czy nie będą głośne ps. Fure masz kozak
-
[B6 AVF] Srebrny Avant heble 320/288
Fotki wnętrza nie długo wrzucę, lista modów mam nadzieje że się wydłuży na cieplejsze dni czeka już dokładka i wydech od 1.8T no i oczywiście końcówki ścięte ULTER 90RS (tu podziękowania dla kolegi daniels1980)
-
Strefa Śmiechu
W samolocie do Chicago tuż po starcie blondynka przesiada się z klasy ekonomicznej do klasy biznes. Podchodzi do niej stewardessa. - Czy mogę zobaczyć pani bilet? Blondynka pokazuje bilet. Stewardessa: - Niestety, pani bilet nie jest ważny w tej klasie, musi pani wrócić do klasy ekonomicznej. Blondynka na to: - Jestem piękną blondynką i będę tu siedzieć, aż dolecimy do Chicago! Stewardessa poszła po pomoc do drugiego pilota. Pilot przyszedł i mówi: - Niestety, muszę panią poprosić o powrót do klasy ekonomicznej. - Jestem piękną blondynką i będę tu siedzieć, aż dolecimy do Chicago! Pilot wraca do kabiny i skarży się głównemu pilotowi. Ten mówi: - Poczekaj, moja żona jest blondynką, wiem jak z nimi rozmawiać. Pilot udaję się do blondynki, szepce jej coś na ucho, po czym ona zabiera torebkę i wraca do klasy ekonomicznej. Drugi pilot nie może się nadziwić: - Jak ty to zrobiłeś - To proste, powiedziałem jej, że klasa biznesowa nie leci do Chicago
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
widać że dopieszczona audiczka bezawaryjności życzę
-
Hid do b6
Ja kupiłem samochód z hid-ami i jeżdżę na nich od ponad roku, na przeglądzie nawet chyba nie zauważyli bo nic mi nie powiedzieli, policja zatrzymała mnie za prędkość i też nic nie mówiła, także dopóki świecą i nie robią żadnych zakłóceń to niech sobie siedzą wysłane z mojego HTC Sensation XE
-
[B6 AVF] Srebrny Avant heble 320/288
Witam wszystkich Chciałem przedstawić Wam moją A4 B6 Wcześniej poruszałem się VW Passat-em 1.9TDI AVF 130KM Tiptronic A teraz troche o nowym nabytku - rok produkcji: 2004 - silnik: AVF 1.9TDI 130KM (240tys najechane) - skrzynia: 6 biegów - 6x poduszka powietrzna - ABS - ESP - Tempomat - klimatyzacja dwu strefowa - grzane przednie fotele - 2x el. szyby - el. lusterka - podłokietnik przód, tył - nagłośnienie seryjne + subwoofer - alufelgi 16` zima 205/55 - dokładki w kolorze Zdjęcia 2013 Po zakupie od razu zrobiłem - rozrząd (pasek GATES, pompa wody, rolka itd SKF) - olej (Motul) - wszystkie filtry - klocki przód, tył (ATE) - łożysko przód SKF Rzeczy eksploatacyjne - EGR Wahler 27.01.2014 - Termostat Wahler 27.01.2014 - Opony Yokohama C drive 225/45/17 15.03.2014 Co zostało zrobione: - Alufelgi 17 opony 225/45/17 - zrobione - Swap wydechu na podwójny + końcówki ULTER - zrobione - Nowy silniczek wycieraczki tylnej + ramię od Q5 - zrobione - Tuba w kole od Q5 - zrobione - Hak wypinany AL-KO - zrobione - Podświetlenie ledowe tablicy - zrobione
-
Grupowy chiptuning w R-Performance
ostatnio pisałem do r-performance i odpisali że koszt modyfikacji wynosi 1100zł
-
Grupowy chiptuning w R-Performance
Witam Ja również jestem zainteresowany
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Jestem szczęśliwym posiadaczem od kilku dni audi A4 (B6) z 2004r z silnikiem 1.9 TDI 131KM AVF pozdrawiam wszystkich