Treść opublikowana przez darek995
-
Spoty Słupecko - Konińskie
jak ciekawy projet, to już masz coś na oku? czy myślisz o projekcie i masz na niego pomysł ?
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
Wiem śmieje się
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
W b6 brałbym 4.2, 3.0 albo 1.8t na koksie . Nie zapomnijmy o koszcie utrzymania 2.7 bit a najtaniej je kupic w c5 czyżby Arek kupił od mefia?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
No widze auto na sell , cos sie zmienia heh Ale ja juz w b5 bym sie nią pakował tylko b7 ewentualnie b6. Ja teraz kupuje auto dla żonki I kilka modow dla mnie
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Jaki jbl jest wiele firm ktore lepiej zagrają
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Jak sie nastawiłes na car audio to nie kupuj czasem skrzyni tylko zrób własna pod dany głośnik wtedy jest za***iście dobrze. Ja tak robie i nawet 200w rms gra b.dobrze a co dopiero 500 i wiecej. Głośnik i obudowa to 2 najtańsze rzeczy w CA Jak bys szukał wzmacniacza do głośników przod to mam sonego 2x 52w rms idealny do zestawu odseparowanego. A i jak cos to na przod pasowało by dać 16cm na boczku nie pod.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Witam A wczoraj spokojnie bo w ciagu dnia sypialnie kończę itp A co rezania to w następnym tygodniu cos bedzie mała zapowiedź innych alu, pakiet ambiente, pipercrossy, oleje itp heh A co do kołyski to dajcie spokoj narazie nie tedy droga Tu widze Sylwek sie szykuje na car audio. Ja w weekend na kolejne wesele ide A co do wydatków to zonie auto trza zmienić A i ktoś tu cos pisał o gazie heh Zestaw do 1.8 : Stag 300 lub isa2 Wtryski Omvl reg fast Reduktor ac r01 Wszystko miedz fi8 drożej ale lepiej
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Jak przyjedzie SLIM bedzie rada Dzieki
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Ok, panowie zapraszam przyjezdzac jak nie wyjdzie kolumna to chociaz fajnie bedzie w kosciele i mi bedzie milo I wodke bede mial komu dac
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Ok, tylko rozważam czy jest sens jechać we dwóch? Bo teraz trochę pozno by do ghosta pisac.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Tylko czy we dwóch jest sens?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Czyli kto bedzie ? Sylwek i Fatboy?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Kogo to fura? I co namyślali sie pany? Bo juz dwóch nie ma.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Ok w piątek proszę o odpowiedz co i jak. Jeśli nie pasuje to spoko tylko muszę wiedzieć co robic.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Panowie zostało mało czasu, jest ktoś chętny oprócz fatboya na kolumnę przed weselem? Ghost tez bedzie bo z nim gadalem wczoraj jak upalalismy jego 2.7bit'a Slo tez bedzie jechał przd nami ale on nagrywa. Ktoś cos jeszcze bo jak nie to sens cały znikł i tyle.
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Działań tylko teraz slub mam za tydzien i inne sprawy na głowie
-
Stanced Fake S4 Avant - Nowy właściciel
żeś dokręcił tył, j**any
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
Fotele nadają tego czegoś w środku auta, jak dla mnie duży plus
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Wiem o tym klasę lachę na to bo zwraca uwagę tym na siebie dzieki za dobre słowo. Teraz przymierzam sie do lampki lift albo lampki passat zrobionej na w8. I dużego lustra.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
No tak ale s4 zderzak tył?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Powinno przypasic. O ile to i to ten sam lift czy przedlift.
-
Widziany,widziana-kiedy i gdzie?
To jak to tak bez spota?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Przod czy tył zderzak?
-
Widziany,widziana-kiedy i gdzie?
A skąd jestes?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Niestety ja mam ale nie ori.