Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

darek995

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez darek995

  1. Ja mam cały tlumik od v6 tylko do quattro
  2. Dlatego najlepiej wziac od valki w fwd
  3. I tak nie podejdzie końcówki w Q maja długość 15cm jakos tak, w fwd ok 30-40 cm.
  4. Ale jak to podejdzie do fwd? Skoro tlumik w Q jest przy zderzaku.
  5. Do quattro opony wszystkie takie same powinny byc.
  6. michał ogarniasz te dystanse bo jak tak to bym z Toba zamówił tyle że do quattro, tylko czy one są takie jak do przodu u mnie?
  7. a propo dystansu to do quattro sa inne niż do oski ? taki 15mm by mi syknął
  8. Tak ale to tylko abstrakcja, bo ja mam juz glebę ale chodzi mi o to jak ktoś nie ma a potem zrobi. Na 57cm od ziemi to juz jest bardzo ciezko jeździć i skręcać
  9. Nie chodzi mi o polozenie zawieszenia na 57cm od nadkola do ziemi. Przeciez to duza roznica jest. W sumie to wyjdzie jakos -50,-60 od serii.
  10. Da rade uwierz mi Ok a mam pytanie zakladam zawieszenie majac 1ba i klade gwint i krece go na 57cm co wtedy?
  11. Gratki Wahacze tak na opuszczonym aucie ale moze to byc tez przy uzyciu drugiego podnosnika tak by podciagnac piaste do gory i bedzie git.
  12. Ty masz te dokladki na klape ?? Zdejmijcie je A co do vag'a to weź ściągnij cos z chomika i zainstaluj. Tylko 7 32bit musi byc i wszystko dziala mam 3 komp z rzędu i nie mam z niczym problemu
  13. Zwykle 1.8 i quattro nie wiedziałem o takim połączeniu
  14. A nie 1.8t miałeś skrzynie? Bo w 1.8t jest ta sama co w 2.8/2.6.
  15. Witamy , a ciebie gdzie tam zanioslo?
  16. 18" 8j na 1ba tosz to kooza. ---------- Post dopisany at 23:05 ---------- Poprzedni post napisany at 23:05 ---------- Nie bedzie tarlo z tylu, ale przod rolka lub klepiemy.
  17. Sprzeglo nie pasuje, skrzynia jw. 1.6 ma dwumas? ---------- Post dopisany at 22:51 ---------- Poprzedni post napisany at 22:50 ---------- Od 2.3 mam chyba sprzeglo cale.
  18. Ale przeciez czorny szybko nie jezdzisz to po co ci takie heble ?
  19. Bo jest moc jest spalanie
  20. nie podawaj z fisa tylko faktyczne a tu co wszyscy eko driving uprawiają?
  21. No tak zgodzę sie ze stosunek mocy do spalania nie jest duży. Ale niestety 2.8 30v z quattro wtedy oszczędne nie jest
  22. Tak tak ale mamy b5 a nie b8 czy jakieś nowe s8 takie realia i podejrzewam ze 1.8 ma podobne spalanie w tej budzie. Inaczej stać mnie na to spalanie
  23. E tam. Wiadomo że auto z dużą mocą nie ma szans być ekonomiczne w mieście. Wykorzystuje się ułamek mocy takiego auta a ciężar trzeba dźwigać. Nie mówiąc już o tym że Vki z pierwszych lat produkcji B5 nie należały do najnowocześniejszych jednostek. Poliftowe 2,4 i 2,8 wygląda już lepiej. 12.5l gazu to dużo? Jazda po mieście ok 13 max. ---------- Post dopisany at 08:56 ---------- Poprzedni post napisany at 08:54 ---------- http://s18.postimg.org/3v8qf6l51/IMG_6192.jpg http://s18.postimg.org/u4yebpwg5/IMG_6292.jpg Mam taki z angola tyle za na 32 PINy kostki z olx.pl wyrwałem za grosze tylko wole by był eu.
  24. No jak sie kupuje ponad 2 litry to trzeba sie liczyc. Mi gazu pali 12.5l czyli podobnie jak 1.8, 1.8t itp.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.