Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

darek995

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez darek995

  1. A jak kowi oceniasz wykres? Auto jezdzi ladnie bo mialem okazje jechac jako pasazer.
  2. Duze et to 48 pasowalo by dystans dac bedzie obcierac o sprezyny od srodka. ---------- Post dopisany at 12:47 ---------- Poprzedni post napisany at 12:45 ---------- W teori tak ale masz szersza felge teraz 8j a to duzo robi. Ja mam u sibie w b5 8j i et35 na oponie 215 i jest si.
  3. navi plus
  4. a właśnie myślałem o fotostory skoro tak jak mówisz jak będę rzeźbił to zrobię fotostory dla potomnych Tylko tak jutro jadę po klej do szyb a auto od lakiernika wróci hmm.. piątek ? poniedziałek? wiec jakoś tak dam foto.
  5. Magia audi niestety bo sprzedawcy myślą że to w środku złoto.
  6. Programu robionego nie było w aucie typowego z tego co wiem.
  7. Chyba będę to kleil klejem bo chyba to najlepsze rozwiazanie co? Jutro będę. Tym walczył i postaram sie wszystko wyjąc. W razie czego mam 3 komplety bloczków do a4 to pokombinuje jak bym cos spartolil. Myśle ze wyjdzie? Na ten klej ktoś kleil ? Od spodu nie podważam bo sie urywaja.
  8. Witam, ma ktoś sprawdzony sposób jak wyjąć ten element tapicerki z boczku? mam 4 boczki z skórą które są 4x elektryka, w aucie mam 2x elektrykę przód i chciałem sam materiał zmienić z tych boczków do moich, przód w sumie mógłby zostać ale boczek kierowcy jest naderwany na górze i nie dobrze to wygląda. Robił ktoś to już ? jak potem ze spasowaniem ? na próbę rozebrałem jeden stary boczek z materiałem ale 80% zaczepów się urwało.
  9. Siema ! w końcu sie ujawniłeś Co do tematu zapodaj większe foty + fota silnika + wnętrze, a plan modyfikacji? niżej więcej mocy? a i chociaż springi -30/40 tak jak gadaliśmy
  10. A3 tym bardziej bo już kiedys też robiłem a3 z 98 nie waloną a drzwi pasażera porudzone
  11. Sylwek ty z tarnowskiego młyna czy z gadowskich? Jak głośnik po cichu charczy to nie wina radia. Radio ma 4x50 ale max a normalnie wychodzi ze ma 4x15-20w rms czyli faktycznej ja np kenwooda mam 4x55w ale to tylko chwyt. Kup ori głośnik bo twój sie skończył albo gdzies jest małe zwarcie.
  12. Tak tylko jak auto wygląda seryjnie to te ale s4 b7 będzie śmiesznie wyglądać, pakiet s-line lub całe s4 body.
  13. btw Sylwek opisz w jaki sposób Ci wypluwa ? "charczy", głośnik się "podarł', nieczysty dzwięk, czy jak? bo jedyna szansa aby Ci wypluło głośnik to podłączeni ego pod wzmacniacz bo końcówka radia ma ok 15-20w RMS więć serii nie spalisz. Opisz sytuacje bo dla mnie absurd, a i te głośniki to można sobie pod buty podłożyć boschmann czy coś bo będzie grało gorzej od serii, jedyne wyjście to mod na "płytkie 16cm". Czekam na rzeczowe info.
  14. ja czekam na mod al'a Kowi bo to jedyne rozwiązanie by było poprawnie.
  15. palił gumę pod remizą panowie i co dział tuning na allegro opanowany ?
  16. Fajnie wygląda ale lampy można by było polift dać ważne by z autem nic nie było. jak by ktoś podrzucił link do takich progów.
  17. ha moje audi właśnie pojechało na malowanie 4 x dół drzwi bo też się tam lekko coś porudziało ale przede wszystkim miałem jakimś cudem obtłuczone ranty drzwi. Rdza jeszcze była pod listwami na progach co są tam też trzeba było coś pomyśleć. A tych listew na drzwiach na dole nie mam i nie miałem.
  18. no ładnie zawsze wiedziałem żę te nasze ABC najlepiej nadają się na mody auto rozumiem kupiłeś pomodzone czy modziłeś i się ukrywałeś? Co to za progi s4 nie ori? grill ori s4 ?
  19. Czemu wątpisz? Jak tempomat ma i nawet działał tylko jest problem teraz
  20. To co ci wypluwa jakie masz radio? Bo u mnie jest ok, nie siedziałem z audio u mnie? Może nie mam takiej TUBY jak Michał ale tez cos u mnie gra )
  21. no takie hity gdzieś będą musieli upchnąć Arek zespół a jak
  22. plazma zawsze ok o ile jest to panasonic z wyższych modeli niestety na 2014 panasonic powoli się wycofuje bo unia wprowadziła restrykcje odnośnie zużycia energii ale tv bez względu czy to plazma czy led i stąd ten ból.
  23. odpadasz bo masz 31 klientkę do pisania i nie wyrabiasz Powitać :hi: To był taki mały JOKE Haha. No cóż bywa i tak. Tak się kończy przyjmowanie baloników od nieznanych kobiet. w sobotę w MC shake i cheeseburger:grin: ---------- Post dopisany at 11:23 ---------- Poprzedni post napisany at 11:17 ---------- Ostatnio jak byłem w pracy przyjechał do mnie Golf 3 Tediłi wersja Intercooler http://i.imgur.com/jUN6sTM.jpg Wtf
  24. Kable z 350-400 świece za 150 zł ogarniesz, świece nie wiem co ile, kable dla pewności co 40tkm
  25. Jak zona to 2.4 jak do ciebie to 2.8 lub 1.8t i modyfikacje )

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.