Treść opublikowana przez darek995
-
1.8 t quattro 170 km kalisz
A jak kowi oceniasz wykres? Auto jezdzi ladnie bo mialem okazje jechac jako pasazer.
-
Znaczenie ET Felgi
Duze et to 48 pasowalo by dystans dac bedzie obcierac o sprezyny od srodka. ---------- Post dopisany at 12:47 ---------- Poprzedni post napisany at 12:45 ---------- W teori tak ale masz szersza felge teraz 8j a to duzo robi. Ja mam u sibie w b5 8j i et35 na oponie 215 i jest si.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
navi plus
-
Rozbieranie boczków - zamiana tapicerki jak?
a właśnie myślałem o fotostory skoro tak jak mówisz jak będę rzeźbił to zrobię fotostory dla potomnych Tylko tak jutro jadę po klej do szyb a auto od lakiernika wróci hmm.. piątek ? poniedziałek? wiec jakoś tak dam foto.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Magia audi niestety bo sprzedawcy myślą że to w środku złoto.
-
1.8 t quattro 170 km kalisz
Programu robionego nie było w aucie typowego z tego co wiem.
-
Rozbieranie boczków - zamiana tapicerki jak?
Chyba będę to kleil klejem bo chyba to najlepsze rozwiazanie co? Jutro będę. Tym walczył i postaram sie wszystko wyjąc. W razie czego mam 3 komplety bloczków do a4 to pokombinuje jak bym cos spartolil. Myśle ze wyjdzie? Na ten klej ktoś kleil ? Od spodu nie podważam bo sie urywaja.
-
Rozbieranie boczków - zamiana tapicerki jak?
Witam, ma ktoś sprawdzony sposób jak wyjąć ten element tapicerki z boczku? mam 4 boczki z skórą które są 4x elektryka, w aucie mam 2x elektrykę przód i chciałem sam materiał zmienić z tych boczków do moich, przód w sumie mógłby zostać ale boczek kierowcy jest naderwany na górze i nie dobrze to wygląda. Robił ktoś to już ? jak potem ze spasowaniem ? na próbę rozebrałem jeden stary boczek z materiałem ale 80% zaczepów się urwało.
-
1.8 t quattro 170 km kalisz
Siema ! w końcu sie ujawniłeś Co do tematu zapodaj większe foty + fota silnika + wnętrze, a plan modyfikacji? niżej więcej mocy? a i chociaż springi -30/40 tak jak gadaliśmy
-
Rdza a4 b5 dół drzwi?
A3 tym bardziej bo już kiedys też robiłem a3 z 98 nie waloną a drzwi pasażera porudzone
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Sylwek ty z tarnowskiego młyna czy z gadowskich? Jak głośnik po cichu charczy to nie wina radia. Radio ma 4x50 ale max a normalnie wychodzi ze ma 4x15-20w rms czyli faktycznej ja np kenwooda mam 4x55w ale to tylko chwyt. Kup ori głośnik bo twój sie skończył albo gdzies jest małe zwarcie.
-
Wydech z dwoma czy czterema końcówkami do A4 B7 3.0TDI?
Tak tylko jak auto wygląda seryjnie to te ale s4 b7 będzie śmiesznie wyglądać, pakiet s-line lub całe s4 body.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
btw Sylwek opisz w jaki sposób Ci wypluwa ? "charczy", głośnik się "podarł', nieczysty dzwięk, czy jak? bo jedyna szansa aby Ci wypluło głośnik to podłączeni ego pod wzmacniacz bo końcówka radia ma ok 15-20w RMS więć serii nie spalisz. Opisz sytuacje bo dla mnie absurd, a i te głośniki to można sobie pod buty podłożyć boschmann czy coś bo będzie grało gorzej od serii, jedyne wyjście to mod na "płytkie 16cm". Czekam na rzeczowe info.
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
ja czekam na mod al'a Kowi bo to jedyne rozwiązanie by było poprawnie.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
palił gumę pod remizą panowie i co dział tuning na allegro opanowany ?
-
Stanced Fake S4 Avant - Nowy właściciel
Fajnie wygląda ale lampy można by było polift dać ważne by z autem nic nie było. jak by ktoś podrzucił link do takich progów.
-
Rdza a4 b5 dół drzwi?
ha moje audi właśnie pojechało na malowanie 4 x dół drzwi bo też się tam lekko coś porudziało ale przede wszystkim miałem jakimś cudem obtłuczone ranty drzwi. Rdza jeszcze była pod listwami na progach co są tam też trzeba było coś pomyśleć. A tych listew na drzwiach na dole nie mam i nie miałem.
-
Stanced Fake S4 Avant - Nowy właściciel
no ładnie zawsze wiedziałem żę te nasze ABC najlepiej nadają się na mody auto rozumiem kupiłeś pomodzone czy modziłeś i się ukrywałeś? Co to za progi s4 nie ori? grill ori s4 ?
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
Czemu wątpisz? Jak tempomat ma i nawet działał tylko jest problem teraz
-
Spoty Słupecko - Konińskie
To co ci wypluwa jakie masz radio? Bo u mnie jest ok, nie siedziałem z audio u mnie? Może nie mam takiej TUBY jak Michał ale tez cos u mnie gra )
-
Spoty Słupecko - Konińskie
no takie hity gdzieś będą musieli upchnąć Arek zespół a jak
-
kupno telewizora
plazma zawsze ok o ile jest to panasonic z wyższych modeli niestety na 2014 panasonic powoli się wycofuje bo unia wprowadziła restrykcje odnośnie zużycia energii ale tv bez względu czy to plazma czy led i stąd ten ból.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
odpadasz bo masz 31 klientkę do pisania i nie wyrabiasz Powitać :hi: To był taki mały JOKE Haha. No cóż bywa i tak. Tak się kończy przyjmowanie baloników od nieznanych kobiet. w sobotę w MC shake i cheeseburger:grin: ---------- Post dopisany at 11:23 ---------- Poprzedni post napisany at 11:17 ---------- Ostatnio jak byłem w pracy przyjechał do mnie Golf 3 Tediłi wersja Intercooler http://i.imgur.com/jUN6sTM.jpg Wtf
-
Ile gazu pala wasze audi 2.8 ?
Kable z 350-400 świece za 150 zł ogarniesz, świece nie wiem co ile, kable dla pewności co 40tkm
-
Ile gazu pala wasze audi 2.8 ?
Jak zona to 2.4 jak do ciebie to 2.8 lub 1.8t i modyfikacje )