Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

darek995

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez darek995

  1. Lg to tv wszystko mający ale znowu u nich jakos wykonania itp pozostawia do życzenia choć to niezłe zabawki bo matryce od nich biorą do panasia i do sonego. Plus za 3d bo okulary pasywne i kupuje sie tanio. Samsung plus za smart tv i tam samsung jest numer jeden. Okulary wciąż drogie bo aktywne czyli okulary maja barteroe itp ale nie będę sie rozpisywać co i jak na temat działania różnicy pewnie za dużej nie zauważysz Myśle ze spójrz jeszcze na panasonica et60 (okulary pasywne czyt. Tanie) godny tv, możesz tez patzec na samsungi f6500, f6400 lub f6320 i ten jest super tylko nie ma sterowania głosem. Na hz nie patrz bo powyżej 200 to ściema I na końcu patrz sobie na Lg. Sharp sobie odpuść całkowicie sezon 2014/2014 to kicha.
  2. darek995 odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    Ok a Sony dark zrobił ? jednego mniej
  3. No a ori płyty jak czyta? Nie wiem jak jest w avancie ale ja manantrbe w szybie tylniej i ściąga wszystko. Ktoś cos tu ostatnio z antena robił Rafał odezwij sie.
  4. Ale czekajcie konca bo ten sezon (max do wesela ) przynuesie duzo zmian bo pomyslow jest co nie miara. napewno dohdzie jeszcze kilka wlep, detaling i czarna szyba.
  5. Widac ze wiosna pelna geba
  6. Pewnie se b6 strzelil ---------- Post dopisany at 23:30 ---------- Poprzedni post napisany at 23:29 ---------- Widze spot udany
  7. Gdzie tam 500zl, kup sobie 32f5300 tv majacy tez wszytko ze smart hub 2013 bo ten z 2012 jest bardzo kiepski i wolny. Kup sobie tv na stronie electro.pl wlasnosc me.pl Lub na ole ole wlasnosc euro rtv, neo24 czyli neonet itp. Po trzecie f5300 ma wyglad one design czyli jest fajnie "cienki" a seria eh jest gruba i to bardzo jak te pierwsze lcd.
  8. Dokladka od cupry u mnie nie wlatuje bo jakos mi sie nie widzi do mojego projektu ale druga sprawa zebys czasem jeszcze jen w bagazniku nie wiózł jak sie urwie bo s4 jest niski a nie wiem jak ty ganiasz na tej dokladce.
  9. Dziekuje ja odpadam
  10. darek995 odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    A sterowniki z a6c4 ? Bo ja z takiej mam silnik i kompa z 97r z tego co dowiedziałem sie od sprzedawcy i z tego co widzę.
  11. Co do avanta jest kilka ładnych felg ale to zależy od ciebie jaki masz cel i jak chces swoje auto zrobic. U mnie taka sytuacja : Myśle ze w ciagu 2 tyg sie wyjaśni wszystko co na ten sezon zapodac
  12. Ale to stary smart i on nie ma wszystkiego co seria f, ba na dniach wychodza nowe serie samsunga takze poczekaj jeszcze moment i zobacz wtedy. Ja akurtat pracuje w konkurencji euro - me.pl
  13. Stary model, z 2011/2012 jedyne co to dobra cena może byc. Ale do czego to potrzebujesz ? Ogólnie średni model.
  14. ok już odpowiadam 1. Nie mam kontaktu do tego Pleszewa :/ o polerowanie ale wiem że tam robią. 2. Spoko im więcej auto w "karawanie" tym lepiej każdy będzie miał miejsce, (miejsce zależne od wysokości auta ) Mogą być A3 i wszystko co audi 3. Tak w turku jest mieszalnia farb a nawet dwie i dobrze dobierają lakier, swoje OZ miały lakier "na felgi" jak to mówili i kosztował mnie 9zł za setkę 4. Sylwek odpuść sobie te znaczki to S-line nie było w B5 5. Proszę mnie nie cytować ! 6. Mi narazie spoty odpadają bo moge nie mieć auto przez 2-3 tg będzie rezać
  15. A widzisz heh 28 mieli tez wesele moi rodzice także bedzie rocznica a flaszeczka dla a4klubu zawsze sie znajdzie świr ma tez nie daleko pleszewa ale pewnie w trasie bedzie.
  16. No podeśle potem jak z pracy wrócę. A polo tv może rzeczywiscie nie heh no to fajnie ze mam jakaś ekipie trzeba bedzie pokręcic gwintami ! Slo was nagra
  17. A widzisz napisałbyś tu to bym Ci odpowiedział miałem to samo, rękę włożyłem przez alu i puknąłem i czujnik i jest si Wachacze i takie pierdoły już u mnie leżą w domu nowe. Saint Gobain to gratulację Ale mam inne ogłoszenie bo : 27 września biorę ślub i jest ktoś chętny na poprowadzenie kolumny pojazdów z pod kościoła do sali ? Wesele oczywiście w okolicach Pleszewa. Forumowy kolega cyka mi fotki i filmik kto wie jaki ??? A i jakieś auto do ślubu macie pomysły ? mam niby upatrzone A8/S8. Może ma ktoś kumpla
  18. Pleszew poleruja tam wibracyjnie
  19. darek995 odpowiedział(a) na dardit temat w 2.6
    Kalkulowana oplacalonsc tego interesu? Tańszy nie był by swap na 2.4/2.8 ?
  20. Tak jak już pisałem pasta + polerka i zobacz co będzie, jeśli jest problem ze zmysłem technicznym to radzę jechać do kogoś kto to przypoleruje. Nie radził bym dawać na to papieru bo bezbarwny może być już płytki. Z farba to kolego się element maluje a nie na bezbarwny. Myślę że temat wyczerpany.
  21. w przed lifcie nie da bo są żarówki + czerwone tarcze.
  22. szmpan, grill coś tak na szybko znalazłem: oryginalne felgi TOMASON 18 5x112 ! super cena ! Tymbark Felgi BRABUS 18" 18' 18 cali 5x112 Sprzedam lub zamienie !! OKAZJA !! Komorów 18 RS6 Białe GERMAN STYLE Ronal 5x112 215/40/18 Dąbrowa Tarnowska Alufelgi z oponami 5x112 18cali tomason Luzino
  23. jestem za

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.