Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

darek995

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez darek995

  1. Jeśliasz aplikacje zaułkach.tv to powinno chodzić a jak oglądasz przez przeglądarkę to nie pójdzie bo cache sie zapełnia i nie pójdzie dalej. Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
  2. 30 moge byc:) nawet może uda sie z moja lubą Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
  3. To nie masz. Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka
  4. Tak ale wejacie ci to jest karta ktora sie stosuje w wiekszci hoteli za granica. No i jak kolega pisal, masz tuner dvb-s2 ? Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka ---------- Post dopisany at 11:04 ---------- Poprzedni post napisany at 11:04 ---------- To podaj model tv Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka
  5. No cos ala amerykanski krazownik te fele a kilka skor juz obserwuje. Ale ta z ustronia to nawet warta uwagi bo cena niska a zawsze w kwocie 300-400 mozna zregerowac. Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka
  6. najbliżej tym bbs-om do tych co dałeś bo nic ciekawego nie ma na alledrogo
  7. Raz robilem podejscie juz ale drugi raz mam plan:) podziele sie fotami tylko sie zbiore Podrzuccie jakies fele co by mozna popatrzec bylo? Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka ---------- Post dopisany 25-12-2013 at 15:30 ---------- Poprzedni post napisany 12-12-2013 at 22:42 ---------- czy takie?
  8. Wesolych swiat panowie! Gleby i szerokiej feli A propo fisa to ja do pana Arka Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka
  9. Tak masz aktywne okulary czyli te które potrzebują zasilania. Sony nie kupuje od samsunga matryc tylko od Lg od tego roku. I stwierdzenie ze kupuje od samsunga jest błędne bo maja tylko wspólne fabryki. Co do odświeżania to tam dużo ma napisane 100hz ale to czasem tylko tzw mci,cmentarzu itp czyli 50hz podbijane. Jak narazie matryc jest kilka 100hz, 200hz dla 3d i 400hz dla nowości oled. Cała reszta to marketingowa ściema i podbijanie liczby klatek elektronika. Model f6400 ma 3d czyli w normalnym obrazie osiągnie 100hz prawdziwych, w 3d 200hz. Jakieś pytania? Pisac pracuje w sieci handlowej:) A co do trybu sklep to to samo co dynamiczne ustawienia z włączonymi ikonami na ekrane o technologiach. A co innego to próbki blue-ray od producentów podkręcone. Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
  10. Rafał lepiej na "golgote" w kolejce stań
  11. No będzie trochę aut, już wolne zaklepałem tylko ok 17. Skoro będzie ok 10 a nawet więcej to oby sie na tej myjce załapać Druga sprawa jest taka że nawet po spocie zamiast się rozjeżdżać może jakiś przejazd po mieście albo obok ferio?? Trzecie sprawa to takiej frekwencji nie było od 2012 na tym forum na słupeckich Gdzieście byli? Michał masz to dla mnie ?
  12. Postaram sie wyjść przed 17 z roboty i gnam do konina Wiceprezes musi byc Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
  13. Jak nie bedzie ruchu to będę mógł wyjść wcześniej- jak nie bedzie ruchu ale to co widzę co sie dzieje to parkingu nie bedzie. Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
  14. Taki spot a mnie nie bedzie. :/ f*ck Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
  15. Bedzie na równo z blotnikiem? Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
  16. Do et45 to jeszcze dystans Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
  17. darek995 odpowiedział(a) na Adas temat w Wielkopolskie
    No to możemy cos ogarnąć Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
  18. do 19 w pracy - najgorszy weekend w roku już czuje po kościach ile będzie ludzi
  19. Passat b6 to co innnego, nje mial skrzynu jakiejs dsg? To ilu nas z turku? Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka
  20. Masz automat? Ze chcesz biegi? Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
  21. No tez mam taki problem i może to byc kilka rzeczy. Poduszka, podpora lub najzwyczajniej luz w dyfrze niestety ponoć podpora pasuje od tranzita, ale na Allegro sa widziałem nowe jakieś. Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
  22. A masz quattro ? Pewny jestes ze poducha czy czasem nie podpora? Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
  23. Ladnie wyglada blacha audi Odbilo mi sie o uszy ze ktos robi rozporki dolne na forum? Labiel? Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka
  24. To nie:zawsze dziala Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka
  25. Nic ci nie da to, ja robioem juz wszystko. Mam inne wtryski (przy okazji), nowe weze itp. Swiece. Nawet gaz byl odlaczony i jezdzone tylko na pb. I co poprawa tyle o ile, usiadlem z kumplem i co jedziemy z vag. Okazalao sie ze lpg zmienia korekcje benzyny nawet jeski wydaje sie ze idzie dobrze a mapa sie pokrywa. Godzina regulacji lpg na odcinku autostrady i pali. ale czlowiek ogarniety w lpg, wysterowal sobie sam 450KM 2.7bit i 330KM 2.7 bit i jezdza jak benzyna. Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.