Treść opublikowana przez darek995
-
Spoty Słupecko - Konińskie
A tak bo kupil zobaczysz arek jak kolorowy zapierdzieli fis michał. Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
No wypatrzylem po 10 kupie bo teraz mi oil swieci i trzeba kupic oliwe do wymiany. Do 9 mam ubezpieczenie auta, a 20 mi przeglad wychodzi co za miesiac. Ale ale felgi na oku, lusterko na dniach rozbiore i dam do malowania, ma ktos zaslepke w prog? A i jeszcze jakos tak wszystko powoli bo z kumplem silownie u mnie przerabiamy i tam tez inwestycja idzie wazne by graty pozbierac. A gdzie tu jeszcze w handel sie pobawic na lewo. Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka
-
Audi BY MICHU NEW CAR ADR ROZBITY
A bo jeszcze bede malowal dol drzwi z obu stron . A wiesz ryska tu ryska tam i nie dobrze to wyglada moim okiem. Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka
-
Znaczenie ET Felgi
Jak et45 to nie bierz bo będzie felga za bardzo wciągnięta do środka i nie wiem czy będzie pasować a co najmniej *ujowo wyglądać. ET37 ( o ile takie będzie bo w standardzie dla stali jest 33 i 45) było by prawie ok i można by było brać. Mniejsze Et niż oryginał spowoduje że będzie auto węższe na osiach.
-
Audi BY MICHU NEW CAR ADR ROZBITY
Grunt to dobry grunt czyli plastiku musi sie dobrze trzymać lakier i jak tak malowałem swój esowy zderzak i jest do, tak samo dokładka tył, chociaż mam zastrzeżenia do pracy lakiernika. Na lato u mnie trzeba polerować ( całe auto). Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
brak wiskozy w nowym silniku
Jak ja oszczędnie jade to 10.7-11.5 spali ale ostatnio trasa na Poznań i nie zachodziło 100 z licznika i pare zaliczyłam małych wyścigów i 14l pękło Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Ja miałem swoje felgi et35 17" 8" i z tylu było na akurat by sie mogło uginac. Przy sytej glebie sie nic nie ugina wiec i może wystawac. A nowa felgę zapodales? Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Słupecko - Konińskie
A chcesz do swoich felg dać 15 mm? Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
brak wiskozy w nowym silniku
A wyregulowales przepustnice? Bo u mnie jest tak ze jak odlacze akumulator to takie sa objawy ze jak dodam gazu i zdejme to szarpie. I tu chodzi o nastawy przepustnicy. I zawsze robie tak: podlaczam aku i odpalam auto ktore moze miec dziwne obroty lub wyzsze ale nie koniecznie. Czekam az sie nagrzeje do 90. Gasze i odpalam i jest si. Co do odpowietrzania mozna uzyc do tego odpowietrznika na przewodach idacych do nagrzewnicy oczywiscie na full ogrzewaniu wlaczonym. Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka ---------- Post dopisany at 00:10 ---------- Poprzedni post napisany at 00:08 ---------- A co do linki to nie uwazam ze nie powinno byc luzu poniewaz ja mam ten luz lekki jzk podciagam pedal do gory a nie w dol. W dol jest sztywno jak ku**s i od razu pociaga linke i przepustnice, nawet musniecie gazu. Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Słupecko - Konińskie
I co nitowales belke? Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka
-
brak wiskozy w nowym silniku
Obroty w 2.6 sa w kilku etapach na ssaniu ok 1250-1200 obr a po lekkim nagrzaniu 1000-950obr i docelowo 850obr. Tak powinno byc prowidlowo. Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...
A to kiedyś tam jak będę miał chwile to może oblukam jak sie obrobisz. Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
[B5 APS] by czorny
No właśnie bo 2.4 od Ciebie było. Cos ten Czorny ma ciężka nogę Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Słupecko - Konińskie
ja sie pisze na vice Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Plan na sezon jest w sumie kasa tez tylko czasu sie nie da kupic :\ Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka
-
[B5 APS] by czorny
Nie odczytałam w amoku odpowiedzi Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Ach ty szyderco A mi teraz wpadły w oko tomasony tn4. Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
No zobaczymy jak nastepny rok pokarze ale mysle ze auto lekko usiadzie ale lekko bo jeszczcze musi jezdzic normalnie.
-
[B5 APS] by czorny
No wlasnie glowice mozna zaaplikowac do 2,7bit ale co sie konkretnie stalo? Wysłane z mojego GT-P3110 przy użyciu Tapatalka
-
[B5 APS] by czorny
A co z 2.4 przestało jeździć? pewnie bardzo podobna wiazka silnika? Czorny teraz tylko zaadoptuj quattro ! Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
[B5 APS] by czorny
I co tam w temacie cos ruszyło ?) Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Przelatalem 2 sezony na 17" 215/50 i było git. A i myśle ze bedzie dobrze na 18 bo tam chce na profilu 40 chyba polatac. Chyba ze rzeczywiście wpadnie mi w ręce za***ista 17" to i to bedzie dobre. Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Nieoficjalnie pozbyłem sie swoich felg. Nowy sezon bedzie juz grał w rytmie "cztery 18" Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Słupecko - Konińskie
A tak pytam, może o kimś innym myślałem No to widzisz a ile jest z tych a6? Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
brak wiskozy w nowym silniku
Od 2 tys normalnie w sumie moge wyprzedzić. Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2