Treść opublikowana przez darek995
-
Problem z tylną klapą - jakiś czujnik?
Jedynie polift może mieć inaczej ale ty masz klape otwierana manualnie na przycisk z wejściem na kluczyk a nie na elektrycznie przyciskiem od spodu? Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
Problem z tylną klapą - jakiś czujnik?
Jutro ci podam Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2 ---------- Post dopisany 02-09-2013 at 23:21 ---------- Poprzedni post napisany 01-09-2013 at 21:35 ---------- Tak to jest w tym miejscu co zaznaczyłeś po prostu brakuje Ci tego czujnika do oświetlanie po otwarciu klapy, po prostu go nie masz. Tu masz numery tego czegoś. ---------- Post dopisany 03-09-2013 at 21:05 ---------- Poprzedni post napisany 02-09-2013 at 23:21 ---------- No i co temat umarł? Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
[ALL B5] Audi Turbo quattro Sprzedam :)
ja bym wybrał albo żółte halo albo carbon chyba że tu będzie jakaś głębsza wizja
-
[B5 APS] by czorny
pięknie
-
[ALL B5] Audi Turbo quattro Sprzedam :)
ale carbon??
-
Problem z tylną klapą - jakiś czujnik?
na ostatnim zdjęciu jest taka dziura obok zamka i tam to powinno być ja mam klapę w domu a będę dopiero jutro i pstryknę foto. A na pewno to w przedlifcie jest bo miałem klapę wgnieciona i kupiłem inna i tez to miałem.
-
[ALL B5] Audi S4
Ale felga pasuje jak nie wiem sam bym tak.ą dorwał.
-
[ALL B5] Audi Turbo quattro Sprzedam :)
Dobra baza do modów, powodzenia !
-
Problem z tylną klapą - jakiś czujnik?
I co znalazłeś? Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
Problem z tylną klapą - jakiś czujnik?
tak to zdjęcie jest po wyjęciu z mojego sedana. Taki mały element z lewej strony obok zamka wchodzi cały w blachę. W środku jest taka kulka i jak ona spada to załącza oświetlenie.
-
Problem z tylną klapą - jakiś czujnik?
Takie coś w klapie znajdź jest po lewo od zamka i jak patrzysz na klapę to tak jakby była taka czarna zaślepka w środku jest taka kulka która odpowiada za światło w bagażniku a nie jakieś czujniki przy zamku.
-
Problem z tylną klapą - jakiś czujnik?
To nic z tego mam zdjęcie tego czegoś. A ty masz polifta? Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
Montaż kompresora PES G2 w silnikach V6 audi a4 b5
J*bani hamerykance Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
Montaż kompresora PES G2 w silnikach V6 audi a4 b5
A masz jakieś informacje ile tym można ugrać ? Ile zrobi koni wiecej z takich 193KM ? Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
Montaż kompresora PES G2 w silnikach V6 audi a4 b5
jest w tym jakiś IC ? na youtubie są filmiki
-
Problem z tylną klapą - jakiś czujnik?
Kolego zdemontuj tapicerkę klapy i tak w klapie jest takie czujnik z kulką takie cały czarny obok zamka on jest na taki zaczep i to jest winowajca. Tylko jego się pewnie nada tylko wymienić. Jak coś to wklej zdjęcie klapy po zdjęciu tapicerki a Ci powiem co to.
-
Nowe miejsce tankowanie LPG
Bo nowego zderzaka nie chce ciąć a już w tym tygodniu dokończę furę. A wkręcany to luz tu pasuję cały gotowy
-
Lampy tył - ciemne czy ori ?
Folia nie jest droga to pokombinuje na pocżatek polatam w ciemniejszej tonacji a jak mi się znudzi to nad jUSA Ciekawe jaki będzie efekt.
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Arek fele kupił
-
Spoty Słupecko - Konińskie
Każdy picuje fure Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
Ale pomimo koloru felga ładnie wyglada:) choć ten kolor ma cos w sobie Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
Lampy tył - ciemne czy ori ?
I tak chce właśnie zrobic. Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
Lampy tył - ciemne czy ori ?
Ok ale ja mam polift i chce jak narazie ciemniejszy polift. Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
A juz masz koła? Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
[B5 APS] by czorny
Ja chciałem na dniach zrobię podobnie . No ale auto nisko, niziutko bardzo fajnie. Niestety ja chyba tak nie opuszczę bo drogi u mnie takie ze bym swój zderzak esowy, miche i co tylko wyrwał. Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2