Treść opublikowana przez darek995
-
Lampy tył - ciemne czy ori ?
hmm ale jakoś mi nie leży LED w b5 chyba że w bardzo mocno pomodzonym.
-
Lampy tył - ciemne czy ori ?
zależy jaki styl ma auto u mnie ciemniejsze się przydadzą
-
Lampy tył - ciemne czy ori ?
Z zewnątrz. Suszarka + łopatki plastikowa + płyn do szyb i jedziesz Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
Lampy tył - ciemne czy ori ?
Zakupilem juz folie zobaczymy jak wyjdzie Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
-
Lampy tył - ciemne czy ori ?
Też myślałem o sprayu ale on już nie wygląda na profeskę. Lepiej folia w razie jak się odwidzi to ściągasz i po wszystkim:decayed: a i kolor możesz sobie dobrać jaki chcesz. a to dobre będzie ? FOLIA DO PRZYCIEMNIANIA LAMP 25x50 cult jdm+smycz! (3449649814) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Lampy tył - ciemne czy ori ?
I to mi sie juz podoba, co to za Folia? Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk
-
Lampy tył - ciemne czy ori ?
no właśnie sam się zastanawiam jak to zrobić i jak by było lepiej do koloru nadwozia lz5l , może ktoś walnąć VT ? ---------- Post dopisany 16-08-2013 at 22:26 ---------- Poprzedni post napisany 13-08-2013 at 11:06 ---------- A jakby sciemniac folia to jaka? Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
No podszybie fajne a jakby zapodac jeszcze osłony vr5 ? Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Na dniach jedzie do lakiernika by przynajmniej te największe niedoskonałości wyeliminować potem zajme sie wnętrzem a lampka polift i kratki przecież sa, jest co rezac. Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
A widziałeś ile kosztuje teraz zderzak od S4 ? Ceny tak horendalnie duże ze opłacało mi sie pospawac niedoskonałości dużo mnie to nie wyszło generalnie w porównaniu z nowym eSem to grosze. A co do wydechu to mam nadzieje ze będzie git ) Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk ---------- Post dopisany 15-08-2013 at 21:12 ---------- Poprzedni post napisany 13-08-2013 at 23:27 ---------- A tu już końcówki
-
likwidacja znaczkow na tylnej klapie
Ja akurat miałem ori znaczki. Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Postaram się na bieżąco dawać info:grin: jutro wysyłam lampy i jutro auto jedzie na mały lifting do lakiernika
-
likwidacja znaczkow na tylnej klapie
i ja tak zrobiłem znaczki usunąłem lekko nożykiem i odeszły... ale klej jest nie do usunięcia - próbowałem rozpuszczalnikiem, grzałem, zmywaczem do paznokci i nic ciągle tak samo nawet papier ścierny nie dał rady.. po grubszych oględzinach okazało się że jest uszkodzony klar przez klej i się wżarło jedno w drugie klapa do malowania
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Witam, po przerwie i już wracam do modów. Zderzak kupiony tył przedlift co by pasował do auta i w kolor z dokładką. Na dniach spawanie przodu i ogólna korekta całego lakieru. Potem lampy smoked ---------- Post dopisany 03-08-2013 at 11:37 ---------- Poprzedni post napisany 11-06-2013 at 14:34 ---------- Auto już rozebrane i zderzak zawieziony do spawania bo było licho z nim - wyszło na to że sama szpachla i żywica : a tu mała przymiarka kratek - dzięki bej zderzak po spawaniu i czeka mnie trochę pracy zanim oddam do malowania: wrzucę fotki jeszcze z wymiany wydechu bo na dniach będzie robiony na przelotach AWG + końcowy seria + kocówki. no i jeszcze tylni zderzak w trakcie prac + zaprasowanie nadkoli przód. ---------- Post dopisany at 11:39 ---------- Poprzedni post napisany at 11:37 ---------- P.S pies żyje ---------- Post dopisany 12-08-2013 at 23:57 ---------- Poprzedni post napisany 03-08-2013 at 11:39 ---------- Wydech już jest kupiony.
-
Lampy tył - ciemne czy ori ?
Jestem w trakcie przebudowy swojego B5 i lampy polecą do Gwertego na malowanie itp. I mam pytanie czy lampy z tyłu zostawić ori polift czy może bawić się by zrobić coś ciemniej ?
-
Nowe miejsce tankowanie LPG
Chyba jak wyręce nadkole i koło to tam się ładnie dostanę do tego. Mam nadzieje że nie będzie trudności z montażem do karoserii.
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
zobaczysz ocenisz ale u mnie narazie cicho w temacie to nie ma co mówić Tu jest twój temat i o Tobie gadamy Dekory masz ładne ale ja już jak bym robił to nie czerwone (nie dlatego że nie ładne tylko że Ty je masz:naughty: ) ja może ale może wymyśle coś innego myślałem coś nad jasnym ale to w wypadku jasnej skóry jak bym zapodał. Chciałem też u siebie zejśc niżej gwintem ale boje się o zderzak eSowy
-
Nowe miejsce tankowanie LPG
a podrzucił byś jakiegoś linka z tym wlewem czy to normalny jest?
-
Dźwięk w A4 B5 2.4 V6 po wymianie katalizatorów
eee tam ja tez mam lpg a akurat w V6 mam sondy w kolektorach i na dniach lecą 3 przeloty z awg i zostaje końcowy
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
to rezaj bo Ci jeszcze brakuje do mnie ja po modach chce od razu battalion
-
Nowe miejsce tankowanie LPG
cały bez redukcji a jak ? bo patrzyłem i nie widziałem na niego miejsca masz jakieś foto? A znowu czytałem że wyleci tylko gaz z rurki bo jak byś np. urwał wlew to Ci wyleci cała butla ? raczej nie.
-
Nowe miejsce tankowanie LPG
Witam, z racji że kładę nowy zderzak do A4 na tyle chce się pozbyć zaworu tankowania w zderzaku a przenieść go pod klapkę i założyć ten dokręcany. Wiem że muszę mieć rurkę i zawór nowy ale jak teraz to zamontować bez komplikacji ? Musi być pusta butla czy może być pełna? I chyba trzeba zarobić rurkę z baryłkami co nie ?
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
to w taki razie na koniec sezonu pogonie a u mnie będą zmiany
-
W jakiej sieci masz telefon?
Jak narazie u mnie sieć plus i to na kartę ale niedlugo przechodzę do play na mini max jak narazie dla mnie super oferta max 29zl rozmowy 9zl max za SMS Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk
-
[B5 Adr]Avantador By Arkadiush !
No Arkadiusz w końcu cos niżej u mnie sie szykuje tez ciekawy projekt Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk ---------- Post dopisany at 12:56 ---------- Poprzedni post napisany at 12:55 ---------- A nie chciał byś mojej feli ?? Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk