Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

darek995

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez darek995

  1. hmm ale jakoś mi nie leży LED w b5 chyba że w bardzo mocno pomodzonym.
  2. zależy jaki styl ma auto u mnie ciemniejsze się przydadzą
  3. Z zewnątrz. Suszarka + łopatki plastikowa + płyn do szyb i jedziesz Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
  4. Zakupilem juz folie zobaczymy jak wyjdzie Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2
  5. Też myślałem o sprayu ale on już nie wygląda na profeskę. Lepiej folia w razie jak się odwidzi to ściągasz i po wszystkim:decayed: a i kolor możesz sobie dobrać jaki chcesz. a to dobre będzie ? FOLIA DO PRZYCIEMNIANIA LAMP 25x50 cult jdm+smycz! (3449649814) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  6. I to mi sie juz podoba, co to za Folia? Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk
  7. no właśnie sam się zastanawiam jak to zrobić i jak by było lepiej do koloru nadwozia lz5l , może ktoś walnąć VT ? ---------- Post dopisany 16-08-2013 at 22:26 ---------- Poprzedni post napisany 13-08-2013 at 11:06 ---------- A jakby sciemniac folia to jaka? Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk
  8. No podszybie fajne a jakby zapodac jeszcze osłony vr5 ? Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk
  9. Na dniach jedzie do lakiernika by przynajmniej te największe niedoskonałości wyeliminować potem zajme sie wnętrzem a lampka polift i kratki przecież sa, jest co rezac. Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk
  10. A widziałeś ile kosztuje teraz zderzak od S4 ? Ceny tak horendalnie duże ze opłacało mi sie pospawac niedoskonałości dużo mnie to nie wyszło generalnie w porównaniu z nowym eSem to grosze. A co do wydechu to mam nadzieje ze będzie git ) Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk ---------- Post dopisany 15-08-2013 at 21:12 ---------- Poprzedni post napisany 13-08-2013 at 23:27 ---------- A tu już końcówki
  11. Ja akurat miałem ori znaczki. Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk
  12. Postaram się na bieżąco dawać info:grin: jutro wysyłam lampy i jutro auto jedzie na mały lifting do lakiernika
  13. i ja tak zrobiłem znaczki usunąłem lekko nożykiem i odeszły... ale klej jest nie do usunięcia - próbowałem rozpuszczalnikiem, grzałem, zmywaczem do paznokci i nic ciągle tak samo nawet papier ścierny nie dał rady.. po grubszych oględzinach okazało się że jest uszkodzony klar przez klej i się wżarło jedno w drugie klapa do malowania
  14. Witam, po przerwie i już wracam do modów. Zderzak kupiony tył przedlift co by pasował do auta i w kolor z dokładką. Na dniach spawanie przodu i ogólna korekta całego lakieru. Potem lampy smoked ---------- Post dopisany 03-08-2013 at 11:37 ---------- Poprzedni post napisany 11-06-2013 at 14:34 ---------- Auto już rozebrane i zderzak zawieziony do spawania bo było licho z nim - wyszło na to że sama szpachla i żywica : a tu mała przymiarka kratek - dzięki bej zderzak po spawaniu i czeka mnie trochę pracy zanim oddam do malowania: wrzucę fotki jeszcze z wymiany wydechu bo na dniach będzie robiony na przelotach AWG + końcowy seria + kocówki. no i jeszcze tylni zderzak w trakcie prac + zaprasowanie nadkoli przód. ---------- Post dopisany at 11:39 ---------- Poprzedni post napisany at 11:37 ---------- P.S pies żyje ---------- Post dopisany 12-08-2013 at 23:57 ---------- Poprzedni post napisany 03-08-2013 at 11:39 ---------- Wydech już jest kupiony.
  15. Jestem w trakcie przebudowy swojego B5 i lampy polecą do Gwertego na malowanie itp. I mam pytanie czy lampy z tyłu zostawić ori polift czy może bawić się by zrobić coś ciemniej ?
  16. Chyba jak wyręce nadkole i koło to tam się ładnie dostanę do tego. Mam nadzieje że nie będzie trudności z montażem do karoserii.
  17. zobaczysz ocenisz ale u mnie narazie cicho w temacie to nie ma co mówić Tu jest twój temat i o Tobie gadamy Dekory masz ładne ale ja już jak bym robił to nie czerwone (nie dlatego że nie ładne tylko że Ty je masz:naughty: ) ja może ale może wymyśle coś innego myślałem coś nad jasnym ale to w wypadku jasnej skóry jak bym zapodał. Chciałem też u siebie zejśc niżej gwintem ale boje się o zderzak eSowy
  18. a podrzucił byś jakiegoś linka z tym wlewem czy to normalny jest?
  19. eee tam ja tez mam lpg a akurat w V6 mam sondy w kolektorach i na dniach lecą 3 przeloty z awg i zostaje końcowy
  20. to rezaj bo Ci jeszcze brakuje do mnie ja po modach chce od razu battalion
  21. cały bez redukcji a jak ? bo patrzyłem i nie widziałem na niego miejsca masz jakieś foto? A znowu czytałem że wyleci tylko gaz z rurki bo jak byś np. urwał wlew to Ci wyleci cała butla ? raczej nie.
  22. Witam, z racji że kładę nowy zderzak do A4 na tyle chce się pozbyć zaworu tankowania w zderzaku a przenieść go pod klapkę i założyć ten dokręcany. Wiem że muszę mieć rurkę i zawór nowy ale jak teraz to zamontować bez komplikacji ? Musi być pusta butla czy może być pełna? I chyba trzeba zarobić rurkę z baryłkami co nie ?
  23. to w taki razie na koniec sezonu pogonie a u mnie będą zmiany
  24. Jak narazie u mnie sieć plus i to na kartę ale niedlugo przechodzę do play na mini max jak narazie dla mnie super oferta max 29zl rozmowy 9zl max za SMS Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk
  25. No Arkadiusz w końcu cos niżej u mnie sie szykuje tez ciekawy projekt Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk ---------- Post dopisany at 12:56 ---------- Poprzedni post napisany at 12:55 ---------- A nie chciał byś mojej feli ?? Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.