Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

darek995

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez darek995

  1. raczej odwrotnie jak masz szczeline miedzy oponą a błotnikiem to koło sie wydaje małe:whistling: juz nie wspomne o zakładaniu szerokiej opony:whistling: na zywo jest genialna:jerk: no co ty na foto wyglada jak 17 na niskim profilu, na zywo jest za***ista mialem przyjemnosc jechac za nia jak lecielismy na obwodnice robi gnoj Nie no jest zaje**cie ale tylko tak wygląda na zdj.
  2. ładna ale jak sie ma taką glebę to kółko wydaje sie małe
  3. Auto robię to cicho Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk
  4. ja ma kw v2 i zadowolony dostałem w prezencie z autem.
  5. zamiast rury kup przeloty takie krótki po 30cm bo potem z rurką może być rezonans. A nie katalizatorów się zachciało
  6. darek995 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Bcaa avtivlab nie jest takie Zle bo nawet dostało wyróżnienie na sfd.pl i skład taki sam a nawet lepszy niz Olimp itp. Bo w składzie bądź co bądź jeszcze ma l-glutamine. Obecnie jade na bcaa xplode i tez jestem zadowolony. Choć przypadły mi do gustu EEA i polecam. Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk
  7. Moje auto rozebrane ale moge podjechać innym:) teraz jestem chwilowo hondziarzem Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk
  8. darek995 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Albo mono i saw. Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk
  9. A przelot na 2.5 cala by mi wystrugali? Ty to nic k**wa nie myślisz mistrzu Oj tam się czepiasz.. A tak serio to co nie tak? xD Pewnie by dali rade bo oni nawet regenerują katalizatory i robią pod wymiar tłumiki. Firma to AWG Polonez - jak będe to dam znać bo sam potrzebuje 3ech. ---------- Post dopisany at 23:43 ---------- Poprzedni post napisany at 23:42 ---------- ile w v6 jest średnica ??
  10. co do tłumika AWG koło mnie jest firma co je produkuję, mam do nich 8km podjadę i obadam co i jak ponoć na miejscu ceny super jak by ktoś był chętny to może grupówkę zrobimy ponoć cześć idzie nawet do RMmotors boję się o dzwięk i chce dać 3 przeloty + końcowy mam nadzieje że będzie jak u Ciebie
  11. co tam pany ? jakiś spot? choć nie wiem czy zdąrze przyjechać bo niedługo moją rozbiorę do malowania i małego liftingu małe co nieco zakupów zrobione na forum to jest co rezać Arek jak nie zrobiłeś jeszcze lampki to ja Ci mogę foto wysłać jak ja u siebie ją rozebrałem. Najlepiej jest wziąć aku i po kolei podłączać i będzie wiadomo co od czego jest.
  12. A to na te patrzyłem. A te Chińczyki lepsze chyba sądząc po filmiku teraz nie wiem co zrobic:) ile farby(bazy) wychodzi ? Bo planuje zrobic to w niedługim czasie i siebie? Malujesz sam ? Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk
  13. nie lepiej bedzie jak pomalujesz całego bez dachu? A gdzie tam moje foty ? a te tłumiki powiesz co to za firma bo chce coś wstawić za środkowy bo brzęczy..
  14. ok dorobione mocowania
  15. ja to w lampie mam tylko w karoserii nie :/
  16. Ok to ustrzel fote bo muszę zrobic u siebie to samo. Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk
  17. Jednego nie mam widzę teraz ... Sa sie to dokupić ? Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk
  18. Pany mam pytanie, dzisiaj odkręcałem swoje lampy polift i powiedzcie mi jak powinny być montowane w miejscu przedliftowych, na górne zaczepy ok ale jakieś dolne są?? bo u siebie nie widzę a widzę że jest otwór taki jakby nałożyć na coś na dół i z boku wystaje jakiś "bolec". Lampa trzymała mi się na dwóch górnych zaczepach tylko i trytytce. Tak ma być chyba nie? ma ktoś foto?
  19. jakie przedtem miałeś tłumiki przeloty AWG? bo teraz u siebie będe robił wydech w V i tez dam przelotowy tłumik + końcowy, tylko jaki przelot? ile dałeś za to co Ci dufy podrzucił? ---------- Post dopisany at 00:14 ---------- Poprzedni post napisany at 00:10 ---------- jak zarolowałeś ranty to jak sprawa wygląda z nadkolami ? jak zamocowane?
  20. ja mam 215/50/17 i jest git nie wiem na co narzekacie a jeszcze jakiś tam gwint ale nie skręcony na maxa tylko tak w miarę normalnie.
  21. Po prostu kolor ten sam ale producent i gama inna, to dzisiaj normalne. Sam malowalem z kolega trochę aut i widziałem jak po malowanie było idealnie a pod katem światła właśnie niby inny odcień. Urok napraw Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk
  22. a tam ja psikałem aż miło przedlift nikomu się nie przyda
  23. czerń jest uniwersalna ale to czy robi to każdego indywidualna zmiana, dlatego ja przed instalacją grilla polifta w czerni, pomalowałem na czarno przedlifta i było ok.
  24. jak już to grill na czarno ja tak zrobiłem i nie żałuje
  25. Z czego najlepiej zapakowac zestaw 312 bo najpierw planuje zrobic przód a potem tył. A zawisk s4 różni sie od tego z a4 bo tloczek jest tylko jeden chyba. Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.