Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

darek995

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez darek995

  1. Witam Cie kolego:) to może ja Ci coś powiem bo pracuje w mediaexpert i mam na co dzień styczność z każdym modelem TV jaki byście nie wymienili, a porównywać lubię bo w końcu inaczej nie można. ES6800 i LM 670 to modele najbardziej porównywane ale weź pod uwagę po 1 support jaki oferuje Samsung - więcej aktualizacji oprogramowania w razie błędów. 2. Pod TV Samsunga Smart można podłączyć zwykłą mysz + klawiaturę bezprzewodową. 3. O lata świetlne lepsze Smart w samsungu co przełoży Ci się na fajne użytkowanie. Co do 3D hmm.. powiem tak nie jestem zwolennikiem ale w samsungu masz 2 pary okularów gratis, a w Lg chyba 5szt. z tym że nawet zakup ich jest tańszy bo 6par na allegro bądź u mnie 120zł. A jakość 3D jest podobna dla laika z tym ze 3d samsunga ma głębie i to duża w przeciwieństwie do LG, ale w końcu to tanie 3d więc + dla LG. Problem z magic remote (czyt. pilot) masz rozwiązany poprzez myszkę jak pisałem. Co do obrazu es6800 ma micro diming co pozwala na mniejsze poświaty a nie jak na LG :/ dodatkowo Samsung ma funkcje aktywnego podświetlenia LED co jeszcze bardziej wpływa na kontrast czerń - biel. Co prawda LG ma dobrą matryce IPS ale to nie wszystko bo Samsung nadrabia swoim dual corem. A i nie jestem ani zwolennikiem LG ani Samsunga tylko staram się przybliżyć Ci to tak ja to zauważyłem gdy sam porównywałem te TV kawałek po kawałku na obrazach FHD, ale powiem wam że jeśli ktoś potrzebuje Tv z tych dwóch brał bym ES'a pod kątem używalności i możliwości, chyba że stawiasz na 3D to wtedy wybór pozostawiam Tobie bo LG tańsze. A co do bólu głowy to nie te czasy by bolała głowa. A i jak będziesz kupował zobacz na stronie sklepu mediaexpert bo czasem mamy dobre promo na zakupy w necie i taniej jest niż na sklepie nawet o 3-4 stówy, a odbiór możesz mieć zawsze na sklepie w Twoim rejonie. P.S sprawdz też konkurencje bo czasem coś jest w promo a es6800 jest chodliwy. A spece od TV twierdzą że na 2,5m daje się 60 cali, pomyśl o tym bo teraz idzie era dużego ekranu
  2. A w ogóle blos tam wejdzie bez przeróbek? W Vałce to tylko na sekwencje patrzył, popatrz tez ze potem byś miał problem z odsprzedażą.
  3. a co się dzieje z Twoim silnikiem?
  4. Miałem identyczny problem, nawet mam założony wątek z tym problemem tylko trzeba było poszukać, mam w swoich postach. Wymieniałem różne rzeczy świece, aku, patrzyłem do wtrysków, adaptacje, odłączałem gaz itp. I nic problem trwał z 8 miesięcy a VAG hmm.. 0 błędów. I do tej pory nie wiem jak ale pali, kiedyś zatankowałem na innej stacji. A może to że po prostu dłużej na PB jeździ bo jest chłodniej,
  5. Ja kupiłem MS HD na allegro za 550zł z darmową wysyłką, zrobiłem już na nich 25tys.km po naszych drogach w tym wypad wakacyjny, dojazd do pracy codzienny 15km w jedną stronę, wypady na zakupy, małe wyścigi uliczne a to wszystko na 17'' i KW v2 także może być coś lepszego za te pieniądze? odpowiedzcie sobie sami a pomyśleć że zastanawiałem się nad LMO.
  6. a czujnik ciśnienia oleju patrzyłes ?
  7. Ja mam Beru Titan Ultra X (4 elektrody) i też ładnie śmigają polecił mi je mój brat mechanik i jakiś lepszych odczuć nie mam to tylko świece
  8. No silniki w zasadzie sie nie dużo różnią ale wyeliminowali bolączki wieku dziecięcego mój egzemplarz np. nie jest olejo-żerny. Gdzie gdy kupowałem V6 modliłem się by na takowy nie trafić, więc kupiłem wtedy a4 z 95r po przekładce silnika z 97 z a6 dlatego że w starym padł smok(zabrudził się) i auto padło tak mówił właściciel. A silnik chodziłna 10w40 więć brałem w ciemno, i nie przejechałem sie tylko miął problem z odpalaniem na chwilę obecną nie po zmianie stacji. Sąsiad ma b4 z 2.6 ale starym i już takiej kultury pracy nie ma..
  9. Panowie dziwna sprawa... auto odpala jak złoto za 1szym razem. Jak ? Hmm.. skończyło mi sie paliwo a jadąc obok stacji (nie w Turku) zatankowałem 1/4 PB i LPG.. co się okazało auto odpala teraz nawet przy -1. Czy to była by wina benzyny? czy może teraz zimniej jest i dłużej trzeba jechać by auto na lpg się przerzuciło? Wiem że od tamtego momentu jest normalnie. ---------- Post dopisany 15-11-2012 at 20:20 ---------- Poprzedni post napisany 14-11-2012 at 15:28 wie ktoś co to może być i dlaczego? zobaczymy jak długo to będzie.
  10. Ja mam tego z czarnymi deklami ABC po przekładce z 97 roku auto 95 i jeździ bardzo miło i spalanie oleju w granicach 0,6L na 10 000 km.
  11. FWD i quattro są takie same. Jak coś to w 2.8 aah nie pakuj się silnik starszy od abc i bardziej lubi olej. Sensownie było by założyć 2.8 ack 193KM (lub coś podobnego), jeśli nie stać/lub nie chcesz ładować kasy to szukaj zdrowego ABC. Jeśli szukasz oszczędności to nie pakuj się w swap na inny silnik, swapu nie liczy się w tys. złotych to pasja i czas i liczy sie efekt końcowy a nie suma auto za 3,4 czy 1 tys. zł nie ma znaczenia ważne jak jedzie i jak bardzo oryginalny jesteś wśród innych, takie moje zdanie. P.S W swap ile byś nie włożył to zawsze coś się znajdzie jeszcze do zrobienia
  12. A letnie masz jakieś? dojścia? bo już bym zakupił coś na lato 215/50/ZR17. Pany a co ze spotem jakimś ? Ghost pisałem Ci PW odezwij się to może mini spot zrobimy na ogonie, czasem widzę Twoje autko jak stoi gdy pomykam na Pleszew
  13. kolego nie wanos tylko vanos a po drugie w audi takiego czegoś nie ma tylko AVS z tego co kojarze, jeśli mechanik twierdzi inaczej zmien go na wstępie i popraw tytuł.
  14. no ok to jakąś wiedzę już mamy, a czy wtryski z 2.8 ack (itp.) podejda ? bo chyba z 2.8ahh sa takie same, a ja bym był skłonny ku tych pierwszych. Zakładał już ktoś?
  15. A weź teraz nie jeździj na LPG i parę dni na PB zobacz czy będzie różnica jeszcze większa. U mnie wczoraj też za pierwszym zarem zapalił a dziś rano gorzej, objawy nasilają się gdy jest zimniej ale to chodzi o dawkę na 100%. Tak też zrobię z tymi wtryskami że wymienia ale rozbierałem swoje wtryski i niestety wyglądały na czyste.
  16. Zawsze możesz zrobić tak odłączyć aku na 15 min na zimnym silniku, i potem będą Ci falowały obroty zostawiasz auto aż się nagrzeje do 90 bez dotykania gazu, niech pochodzi chwile, zgaś i odpal i będzie już przepustnica ustawiona.
  17. ale ja mam silnik z 97 roku i na gazie mam zrobione moze lacznie z 30 tys. km nie wiecej gaz w aucie jest niecale 2 lata. I tak jak pisalem nie pali z benzyny a po zapaleniu na gazie nawet 10sek odpala na pb. A po podaniu benzyny pali jak zloto, silnik nie bierze oleju na polsyntetyku. ---------- Post dopisany 05-11-2012 at 14:08 ---------- Poprzedni post napisany 03-11-2012 at 23:47 ---------- I co Gr wiesz już coś?
  18. ok to czekam na info od Ciebie może razem w kilka osób rozwikłamy zagadkę wszystkich posiadaczy audi z silnikiem abc. A masz może zdjęcie starych głowic? bo jestem ciekaw jak wygladaja.
  19. No czyli wychodzi na o że każdy ma problem kto ma w tym silniku LPG, a wtryski kolega zmieniał od samochodu co nie widział gazu?? Co może być przyczyna to ja już nie wiem. Forum a80 znam bardzo dobrze bo miałem 90tke i cały czas jestem tam bywalcem.
  20. Dzięki za podpowiedz z ta stalą bo właśnie szukałem złotego środka w tym temacie a dobrze wysłuchać znawcy Wiesz każdy sprzedawca będzie zachwala co swoje, wiem jak jest z handlem bo sam pracuje w handlu jak coś zapraszam do mediaexpert A niestety dobra końcówka w V6 to podstawa
  21. A masz gaz kolego? może to wina ECU? może takie objawy są że padają bo dzieje się tak tylko w tych starszych rocznikach a ABC i w ADR (1.8). Nie wiem ale dla mnie to jest śmieszne bo problem jest poruszany nie tylko na tym forum ale na milionie innych i nikt nie wie co to jest. A może to zużycie silnika ? tylko czemu zapala po odpaleniu na LPG ? Objawów zużycia nie mam bo nie pali mi oleju.. a silnik ładnie ochoczo ciągnie do przodu. A i jeszcze pytanie do kolegi marek85pl gdy podniesiesz dawkę PB na rozruchu to ma to wpływ na zużycie benzyny podczas jazdy ??
  22. Arek się rozchorował ale spot aktualny - grupa Poznań do Wrześni przyjedzie. Setup... hmm, ja nie zdążyłem mnie nieźle rozłożyło że jestem uziemiony bo mam antybiotyk w żyły ;/ ---------- Post dopisany 29-10-2012 at 13:06 ---------- Poprzedni post napisany 28-10-2012 at 13:01 ---------- a Panowie ze konina i okolic czemuż to na spocie nie było? A nie było bo sie pracowało niestety.. :/ i nie zawsze jest jak ale frekwencja się pojawi. Na razie myślę dorezać do Audi nowe końcówki wydechu z nierdzewnej kwasoodpornej stali i te obwódki szyb. A na wiosnę spawanie zderzaka, malowanie alu i nowa lotka na tył no ciemne szyby wpadną

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.