Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slo

  1. no auto pauza to zależy od szczęścia. raz się ładnie włączny a raz trzeba czekać
  2. Raz na jakiś czas trzeba A dla mnie to jest nawet wskazane bo ważę sporo
  3. Stanley, masz jakiegos linka do tego kasku ? przez neta kupowałeś ? Ja mam kuźwa wielki łeb jakiś niewymiarowy i miałem problem z doborem czegoś fajnego w decatlonie
  4. zapodaj na swoje Endomondo https://www.endomondo.com/workouts/517820973/4467980 Tylko nie każde treningi są zapisane
  5. a ja dzisiaj kopsnąłem rekordzik na 100km i na 1h
  6. Ty serio mówisz ?
  7. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ile może ważyć felga 17calowa ori?
  8. stanley a Ty szosa czy mtb ?
  9. a no to inna sprawa, myślalem ze stanley chce trenować na serio Do pojeżdżawki co kilka dni faktycznie SPD może być uciążliwe.
  10. staram się robić ok 50-70 co drugi dzień ale nie zawsze jest czas. Z SPD jeździ mi się po prostu lepiej
  11. nie no ja będę jest to w przeddzień finału prawdziwego TDP http://www.tourdepologneamatorow.pl/
  12. a, czyli dlatego nie pasowało do przepływki
  13. będziecie też na TDP dla amatorów ? Widzę, że kolega jeszcze nie jeździł nigdy na SPD post z serii "nie znam się, to się wypowiem" No jak z ciebie taki zawodowiec i specjalista to szerokiej drogi... Koniec tematu. Mam swoje zdaniw i tyle i stasiowi po katowicach są twoim zdaniem potrzebne spd to powodzenia ... Może sie pochwalisz swoimi trasami ... Ja nie ukrywam robie max 200 km tygodniowo na zwykłych pedałach i dlatego nie widze sensu w spd a miałem z tym styczność... Ale też robie dystansy jak typowy amator a wątpie że stanley nagle zacznie śmigać maratony więc sam pomyśl... Chyba że dla lansu... a Ty masz do mnie jakiś problem że używam spd i polecam je ludziom ?
  14. chodzi o torxa z dziurką
  15. Widzę, że kolega jeszcze nie jeździł nigdy na SPD post z serii "nie znam się, to się wypowiem"
  16. W butach szosowych ciężko się chodzi, nawet bardzo ciężko. w mtb chodzi się w miarę normalnie.
  17. osobiście jeżdżę na szosie z SPD, ale zastanawiam się nad zmianą na SL. SPD to fajna rzecz, jeśli ktoś nie ma a się zastanawiam, to polecam.
  18. ferodo premier
  19. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no i łeb kula tak? aa no sferyczna to to samo
  20. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jakie parametry ma standardowa śruba do kół w B6?
  21. 8,5Jx19 ET43 Tył dystans 10mm Opony 235/35/19
  22. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/317898-marzec-najladniejsze-zdjecie-a4-na-forum/ Głosowaliście już ?
  23. tak, udało mi się kupić. Przecież nie zakładałbym kół bez pierścieni
  24. kolego za to przekleństwo to zaraz banik będzie ! fota z tel na dniach zrobie Ci fote zacisków

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.