Treść opublikowana przez slo
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Niestety nie..
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czaję, czyli oprócz kiery i poduchy ~ 300zł. Bo fajna kiera jest na allegro wielofunkcyjna kierownica Audi S4 OKAZJA !! (2952544618) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej., poducha z 400, czyli całość ~900 - 950zł Tak sobie głośno myślę Tylko najgorsze że nie wiadomo co się dzieje podczas dzwona..
-
B6 DIVISION
Domi masz jeszcze? Potrzebujemy czarne do auta Slo. Artur już przygarnoł jak coś będe miał dam cyne:wink: dzięki
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
u mnie niestety deklaracja tydzień przed nie zda egzaminu raczej, ale mogę spróbować. Bart-S, przypomnij mi co jest potrzebne do kiery multifunkcji z B7 ? oprócz kiery i jaśka.. i jak to wygląda pieniężnie ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ouu.. Co z paskiem?
-
B6 DIVISION
REZYSTORY ŻARÓWKI LED H11 AUDI (2926739180) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
[B6 AWX] by smuggler
tył coś nisko siedzi
-
B6 DIVISION
jozek726, po zapodaniu rezystorka za 10zł sztuka, nie ma błędu i jest elegancko
-
[B6 AWX] by smuggler
jaki masz aparat ? fajny bokeh, jakieś lustro ?
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
pasi, bylo miliard razy Dzięki ---------- Post dopisany at 16:15 ---------- Poprzedni post napisany at 15:46 ---------- dostane na allegro wtyczkę do halogenu ? Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
[B6 AWX] by smuggler
bose można podmienić, pasuje bez przeróbek.
-
[B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
smuggler, ciężka sprawa pewnie przedni grill i tylny znaczek OOOO pojdzie w czerń.. Czarne felgi teraz sprzedane więc chrom chyba zostanie
-
[B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
po małych bojach z MCE, funkcja coming/leaving home zapodana thx Bart-S
-
[B6 AWX] by smuggler
ładna, oby była niezawodna ! powodzenia w modach
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Rygiel 16zł, gałka 38zł. To ja chyba sam rygiel potrzebuję.. Dziadek, kiedy będzie widoczna Bukowina dla niebieskich ? Slo lecimy obowiązkowo no ba
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Rygiel 16zł, gałka 38zł. To ja chyba sam rygiel potrzebuję.. Dziadek, kiedy będzie widoczna Bukowina dla niebieskich ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zapomniałem włączyć trasy na rnse jak wracałem do Słupcy i nie przetestowałem tych fotoradarów Dzięki za spota chłopaki ! Bartek, ile w ASO za to gówienko ?
-
B6 DIVISION
ew szuflada pod podłokietnikiem
-
B6 DIVISION
bluta trzeba mieć wtedy problem z głowy
-
B6 DIVISION
można i w środek popiołki, ale mój fon się nie trzyma w niej na sztywno więc odpada..
-
[B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
zrobie fotkę jak przyjdą nowe halogeny. Na starych słabo świeci bo odbłyśników już nie ma
-
B6 DIVISION
na popielniczce, trochę lata ;/
-
[B6 AWX] Czarnuch by SLO -> kilka słów na koniec :)
no to masz szczęście a mruganie ok, normalne wiadomo
-
czy podejda felgi do b5
obawiam się, że będzieproblem, ET 35 i dość szeroka opona, może przycierać na wybojach. W razie czego skorzystaj z Online Wheel & Tyre Fitment calculator. Offset, Tyre stretch and Rolling Radius calculator