Treść opublikowana przez slo
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja tez rozwiercałem wiertarką
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
troche sie z tym meczyłem. wg mnie starej gałki bez rozwalania tyłu nie da się zdjęć. Ja rozwaliłem tył wiertarką i wyjąłem dopiero to pokrętło. Potem ciężko też ustawić to wszystko dobrze te sprężynki itp.
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
To na pewno nie wymienia Ci oleju na oryginał tylko jakiś inny. Sam ori olej kosztuje ~400zł
-
Problem z pompą paliwa - nowa wytrzymała tydzień.
rozumiem, dokąd prowadzi to dodatkowe wyjście ?
-
Problem z pompą paliwa - nowa wytrzymała tydzień.
ale na chłopski rozum, czym może się różnić filtr paliwa ośka i q ?
-
B6 DIVISION
te blaszki mozna swobodnie zdejmować czy ciezko ?
- B6 DIVISION
-
Problem z pompą paliwa - nowa wytrzymała tydzień.
a czym one mają się różnić ?
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
rotor albo rs4 b7
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
pod remize jak znalazł
-
B6 DIVISION
etam a ja nie mam jeszcze co zakładać
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Osz Ty, pociągami smigasz ?
-
Problem z pompą paliwa - nowa wytrzymała tydzień.
Koledzy spokój
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dejta jakieś foty
-
Problem z pompą paliwa - nowa wytrzymała tydzień.
kable czy przewody paliwowe ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no przestan nie no
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wole nie ;/
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kuźwa szkoda że ja nie moge wpasc
-
Problem z pompą paliwa - nowa wytrzymała tydzień.
w tygodniu to ogarnę
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no ale to by 5dni chodziła pompa i nagle koniec ? Prawie nagle bo 1-2 dni przed awarią trzeba było raz na jakiś czas na ciepłym silniku dłużej zakręcić żeby zapalił. Zaniepokoiło mnie to ale nie podejrzewałem że to oznaka nadchodzącej awarii pompy..
-
Problem z pompą paliwa - nowa wytrzymała tydzień.
dokładnie. podejrzewam jeszcze syf w baku. Teoretycznie pompy mają takie siateczki które blokują dostęp brudu do pompki, no ale jednak..Może ta siatka się czymś oblepiła i nie zaciąga paliwa ? Czy zacząć od wymiany filtra paliwa ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
banan, pompy mają podłączenie takie same, ale mają inny kształt. Marcin, ale dziwne zeby pobierało syf z baku (jeśli był nie wypłukany przed montażem), bo na koncu pompy paliwa jest taka siateczka drobna która nie pozwala pompie pobrać syfu
-
Problem z pompą paliwa - nowa wytrzymała tydzień.
tak, tylko nie wiadomo co. Dostałem info żeby zalać więcej paliwa. w Q poziomy w zbiornikach są wyrównywane przez przepompowywanie z jednej komory do drugiej dlatego zaleca się jeździć z więcej niż połowa zbiornika.. No ale żeby przy 1/4 paliwa na zegarach juz nie mozna było odpalić? Nie był mułowaty. Był taki samy na benzynie jak na gazie. Filtr paliwa wymieniałem pół roku temu. Kompa nie podpinałem A może jakiś syf w zbiorniku któego gość nie domył/nie wypłukał ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no i trzbea zobaczyć czy pompka sie zatarła czy pompuje nadal tylko np dostał się jakiś syf
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tak trzeba bedzie zrobić jak mówisz Marcin