Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slo

  1. ja tez rozwiercałem wiertarką
  2. troche sie z tym meczyłem. wg mnie starej gałki bez rozwalania tyłu nie da się zdjęć. Ja rozwaliłem tył wiertarką i wyjąłem dopiero to pokrętło. Potem ciężko też ustawić to wszystko dobrze te sprężynki itp.
  3. To na pewno nie wymienia Ci oleju na oryginał tylko jakiś inny. Sam ori olej kosztuje ~400zł
  4. rozumiem, dokąd prowadzi to dodatkowe wyjście ?
  5. ale na chłopski rozum, czym może się różnić filtr paliwa ośka i q ?
  6. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    te blaszki mozna swobodnie zdejmować czy ciezko ?
  7. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja myślałem o
  8. a czym one mają się różnić ?
  9. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    etam a ja nie mam jeszcze co zakładać
  10. Osz Ty, pociągami smigasz ?
  11. Koledzy spokój
  12. dejta jakieś foty
  13. kable czy przewody paliwowe ?
  14. no przestan nie no
  15. wole nie ;/
  16. kuźwa szkoda że ja nie moge wpasc
  17. w tygodniu to ogarnę
  18. no ale to by 5dni chodziła pompa i nagle koniec ? Prawie nagle bo 1-2 dni przed awarią trzeba było raz na jakiś czas na ciepłym silniku dłużej zakręcić żeby zapalił. Zaniepokoiło mnie to ale nie podejrzewałem że to oznaka nadchodzącej awarii pompy..
  19. dokładnie. podejrzewam jeszcze syf w baku. Teoretycznie pompy mają takie siateczki które blokują dostęp brudu do pompki, no ale jednak..Może ta siatka się czymś oblepiła i nie zaciąga paliwa ? Czy zacząć od wymiany filtra paliwa ?
  20. banan, pompy mają podłączenie takie same, ale mają inny kształt. Marcin, ale dziwne zeby pobierało syf z baku (jeśli był nie wypłukany przed montażem), bo na koncu pompy paliwa jest taka siateczka drobna która nie pozwala pompie pobrać syfu
  21. tak, tylko nie wiadomo co. Dostałem info żeby zalać więcej paliwa. w Q poziomy w zbiornikach są wyrównywane przez przepompowywanie z jednej komory do drugiej dlatego zaleca się jeździć z więcej niż połowa zbiornika.. No ale żeby przy 1/4 paliwa na zegarach juz nie mozna było odpalić? Nie był mułowaty. Był taki samy na benzynie jak na gazie. Filtr paliwa wymieniałem pół roku temu. Kompa nie podpinałem A może jakiś syf w zbiorniku któego gość nie domył/nie wypłukał ?
  22. no i trzbea zobaczyć czy pompka sie zatarła czy pompuje nadal tylko np dostał się jakiś syf
  23. tak trzeba bedzie zrobić jak mówisz Marcin

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.