Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slo

  1. Mitsubishi? Slo dlaczego mnie wprowadzasz w błąd. nie wiem czy się Tobie laska nie podoba czy Yanosik, ale jeżeli laska, to ostro zaoponuję. Każda kobieta jest piękna. myślałem, że te panie są z Hyundaia
  2. ooo.. lepiej
  3. ciekawe, że miały zróżnicowane spodenki a jak pamietam ? musa, kiedy bedziesz mial na miescu sprzet ?
  4. BTW Nawet nie wiedzialem jakiej marki jest stoisko :kox:
  5. chcemy wiecej !!
  6. musa, wrzuć foty lasek od hyundaia
  7. Już się tak nie chwal co to nie kupiłeś, bo nie takie rzeczy się kupuje lepiej się pochwal efektami po ich zastosowaniu:wink: hammer, nie mów że nie miałeś "podjarki" jak kupiłeś pierwsze bardziej poważne kosmetyki
  8. misqkrk.. w czym miałeś te oponki ? goodyear mowisz ze lepiej trzymaja jak conti SC2 ?
  9. gratulacje zaczynaj od rozrządu, potem gleba i felga
  10. co tam chłopaki
  11. pasi oo też mam taki ale ma z 5 lat. nie trzyma ciśnienia. udało Ci się zrobić z niego pianownice ? On teraz jest w lidlu ? muszę się skoczyć
  12. a mi nie działa załącznik ślepego.. co tam macie w lidlu ?
  13. @_Makki_, nie wiem.. czarna:) 2005r chyba jakis metallic..
  14. na początku miałem 200zł przeznaczone, teraz juz prawie 400 pytanie: czy w all4auto moge jechac i normalnie na żywo zrobić zakupy ?
  15. to juz poza mój budżet raczej.. a menzerna 500 i potem UC ? daloby rade ?
  16. aaa. a coś pomiędzy ? Moze Megs Clear Coat safe polishing ? czy polerka mechaniczna menzerna fg500 a potem megsem UC ręcznie ? będę tacie robił lakier na vectrze, jest dość zniszczony. vario, u mnie myślisz, że starczy samo megs UC ?
  17. zmienilem troszkę moj zestaw.. IPA 500ml - 9,99zł Nielsen APC Cyclone - 29zł Duragloss 901 - 34,99zł VALETpro clay bar 100g - 32,99zł Megs Ultimate Compound - 54,99zł Dodo Juice Purble Haze tester - 32zł Valetpro Citrus Tar & Glue Remover 500ml - 36,99zł Nielsen Brillance 1L - 31,00zł Menzerna IP2500 lub FG500 - 39,90zł Fluffy Dryer - 32,90zł Eurow Shag Weave - 14,50zł 2x Megs Soft Foam Applicator - 15zł Tri Kolor Applicator - 19,90zł Monster Shine Applicator - 5,50zł pędzelki, mikrofibry, gąbka itp. - lidl/biedronka - 20zł szampon i APC to w sumie obojętne jakie kupie ? jak teraz wygląda ?
  18. nie nie, chodzi mi o to, że np Megs UC jest "oczekiwanie na dostawę" i dopiero jak będzie dostępny to go zamówie. tak samo z Finish Kare 1000p
  19. ShowCarShine. Jakos w tygodniu prawdopodobnie będę zamawiać bo kilka produktów nie jest dostępnych i czekam za nimi
  20. a ten megs UC nie starczy do polerki ? z dressingiem do opon i plastikami juz się robi 400zł

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.