Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slo

  1. pewnie 4max, albo inny wynalazek. podstawowa zasada, to nieoszczedzanie na hamulcach i elementach zawieszenia. mówił koleś że do wymiany no to ja mowie ok, do wymiany. no i widzimy efekty jakiejś tandety.. zapytaj kolesia, co założył, i czy zdaje sobie sprawę co by się stało gdybyś stracił panowanie nad autem przy większej prędkości i np wpadł na przystanek... Proszę abyś koniecznie dowiedział się jakiego producenta były końcówki drążków i gdybyś mógł zrób ich fotografie. Trzeba ostrzec ludzi!!! jasne, jak będę coś wiedział, dam znać
  2. pewnie 4max, albo inny wynalazek. podstawowa zasada, to nieoszczedzanie na hamulcach i elementach zawieszenia. mówił koleś że do wymiany no to ja mowie ok, do wymiany. no i widzimy efekty jakiejś tandety..
  3. Musashi, oczywiscie zakładają za darmo i robią reklamacje. Jutro spytam się co to za firma je "produkuje". Dopłaciłem jedynie do TRW.
  4. Młodzik, nawet nie wiem. Koleś zakładał. Teraz zamówiłem TRW
  5. ledwo dojechałem do mechanika. straszne uczucie
  6. zwykła jazda... albo drążki miały wadę fabryczną albo po prostu były jakieś lipne
  7. witojcie. mój problem ze ściąganiem kierownicy i ESP rozwiązany. Pourywały się końcówki drążków. A były nowe, wytrzymały aż 100km
  8. Witam Problem występuje to po założeniu nowego zawieszenia 1BV z s-line plus sprężyny -30.. Dzisiaj podczas jazdy w zakrętach pomrugiwała mi kontrolka ESP, normalne pokonywanie zakrętów nawet nie było mowy o jakimkolwiek uślizgu. Pomrugało trzy razy, trochę mi mocy odjęło na kilka sekund w tychże zakrętach i kontrolka ESP zapaliła się na stałe. Zgasło dopiero do zatrzymaniu i odpaleniu ponownym. Jak jechałem później z powrotem, całkowicie wyłączyłem ESP żeby nie świrował, ale podczas łuku w prawo tak jakby mega mocno przyhamowało mi prawe tylne koło i trochę rzuciło autem... Mechanik zrobił pełną geometrie i zbieżność.. jednak co się dzieje na drodze to masakra. aż boję się jeździć. Od razu po odebraniu od mechanika chyba wszystko było ok. Po przejechaniu ok 500KM zaczęły być cyrki właśnie z ESP. I jeszcze na koleinach strasznie tańczy, że ciężko go uprowadzić.. Auto dziwnie reaguje na skręt kierownicą. podczas jazdy prawym pasem, gdy mijam się z jakimś samochodem jadącym z naprzeciwka, muszę aż skręcać w lewo żeby samochód utrzymać na swoim pasie. Jadę prosto a kierownica ok 60 stopni w lewo.. Ale podczas jazdy środkiem drogi, na równym asfalcie kierownica jest prosto i niby wszystko jest ok. Na prawym pasie gdy już jest delikatny spad jezdni w prawo, to już muszę kierownice w lewo bardziej trzymać. Strasznie dziwne uczucie, jak by był wielki luz na drążku kierowniczym Spotkał się ktoś z takim czymś ? Pozdrawiam !
  9. niech lata ale nie aż tak. Nie wiem jak zbieżność. Powiedz mi co się spytać u mechanika to Ci powiem opony wszytskie takie same. ok 4mm bieżnika, średniawki. Myślę, że to nie wina opon. i wogóle dziwnie reaguje na skręt kierownicą. podczas jazdy prawym pasem normalnie gdy mijam się z jakimś samochodem z naprzeciwka muszę normalnie prawie że skręcać w lewo żeby samochód utrzymać na swoim pasie. Jadę prosto a kierownica ok 60 stopni w lewo.. Ale podczas jazdy środkiem drogi, na równym asfalcie kierownica jest prosto. Na prawym pasie gdy już jest delikatny spad jezdi w prawo, to już muszę kierownice w lewo bardziej trzymać. Strasznie dziwne uczucie, jak by był wielki luz na drążku kierowniczym Rozumie ktoś o co mi chodzi ?
  10. chłopaki zmienię temat. Dzisiaj podczas jazdy w zakrętach pomrugiwała mi kontrolka ESP, normalne pokonywanie zakrętów nawet nie było mowy o jakimkolwiek uślizgu. Pomrugało trzy razy, trochę mi mocy odjęło na kilka sekund w tychże zakrętach i kontrolka ESP zapaliła się na stałe. Zgasło dopiero do zatrzymaniu i odpaleniu ponownym. Jak jechałem później z powrotem, całkowicie wyłączyłem ESP żeby nie świrował, ale podczas łuku w prawo tak jakby mega mocno przyhamowało mi prawe tylne koło i trochę rzuciło autem... Dodam, że występuje to po założeniu nowego zawieszenia 1BV z s-line plus sprężyny -30.. Zrobili pełną geometrie i zbieżność.. jednak co się dzieje na drodze to masakra. aż boję się jeździć. od razu po odebraniu od mechanika chyba wszystko było ok. Po przejechaniu ok 500KM zaczęły być cyrki właśnie z ESP. I jeszcze na koleinach strasznie tańczy, że ciężko go uprowadzić.. Jutro jade do tego mechanika żeby zobaczył co jest grane. A Wy co myślicie o tym ?
  11. 2km/h w tą czy w tą.. kto na to patrzy? ...
  12. 225/45r17 ?
  13. vario przy 100km/h pokazuje mi 101.24km/h
  14. wiem wiem. ale to tylko kosmetyka myślę. 235 a 225 to dużej różnicy nie ma. Ale racja, tak a richtig to powinno być 225.
  15. chłopaki zrobilem dzisiaj mini sesje audiczki.. Jak się prezentuje ?
  16. witajcie
  17. ta, może mopa od razu ?
  18. wypas. skąd masz ?
  19. witojcie. ladna pogoda dzis
  20. dałem jej wolne, stała cały dzień nieuruchamiana
  21. Witaj !
  22. ja z 30 tylko po mieście. ale cieszyła się
  23. tomku witaj w naszym domku
  24. pochwalcie sie co dzisiaj zrobiliście dla swoich AUDI na dzień kobiet
  25. ale huczne powitanie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.