Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slo

  1. dziękuję, tak właśnie myślałem pozdrawiam !
  2. benoos czyli to Ty stoisz za tą całą aferą solną
  3. ale ziimno. zapodalem już letnie.. slizgawica:D
  4. witam wieczorną porą
  5. powieksz jakos ta fote bo nic nie widac. tam wyszło 164KM i 369Nm ?
  6. różnie. wbudowanym softem do stabilizacji w final cut albo trackingiem
  7. walczę ze stabilizacją obrazu w final cut
  8. albo dla kogos kto "pracuje" po nocach
  9. Uszanowanie
  10. kurczę bo mam tam dziury
  11. Hej, mam problem. W mojej audi brakuje tych dwóch zaślepek które zaznaczyłem na zdjęciu. Co to za część ? jak to nazwać na allegro ?
  12. siema. co tam ?
  13. Hej. Wpadło mi w ręce zawieszenie do a4 b6 avant Stan amortyzatorów 90% Fotki Oznaczenie przód NIEBIESKI POMARAŃCZOWY RÓŻOWY Oznaczenie tył ZIELONY BIAŁY Ile warte jest takie zawieszenie, pownieważ chciałem sprzedać a nie mam pojęcia jaką dać cenę za to ?
  14. witka. ja tez niestety nie dalem rady sie pojawić na spocie ;/
  15. ahh aerox marzenie z młodości
  16. hmm tez mam made in italy
  17. klaczek84, te z aukcji maja za mala srednice. u mnie dekiel ma 155mm srednicy
  18. Witajcie, mam felgi nie ori, wzor s-line i do tego takie dekielki. Istnieją jakieś zamienniki dekielków lub coś w tym rodzaju ? Dekielek: http://i.imgur.com/lOH0j.jpg http://i.imgur.com/W8k7N.jpg http://i.imgur.com/covfV.jpg http://i.imgur.com/YjwLA.jpg
  19. c tam chlopaki ?
  20. heh no trudno
  21. ogarnia ktoś tu Java EE jsf+ejb+jpa ? mam pewien problem którego nie umiem rozwiązać
  22. witam nie mam emotek
  23. tzn nie zwróciłem uwagi o kropce to że forum wróciło to widzę ;p
  24. o, faktycznie nawet nie zwróciłem uwagi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.