Treść opublikowana przez slo
-
[ALL B6] Prośba o wycenę zawieszenia
dziękuję, tak właśnie myślałem pozdrawiam !
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
benoos czyli to Ty stoisz za tą całą aferą solną
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale ziimno. zapodalem już letnie.. slizgawica:D
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam wieczorną porą
-
(B6 AWX) Program do oceny
powieksz jakos ta fote bo nic nie widac. tam wyszło 164KM i 369Nm ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
różnie. wbudowanym softem do stabilizacji w final cut albo trackingiem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
walczę ze stabilizacją obrazu w final cut
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
albo dla kogos kto "pracuje" po nocach
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Uszanowanie
-
[ALL B6] Co to za część*?
kurczę bo mam tam dziury
-
[ALL B6] Co to za część*?
Hej, mam problem. W mojej audi brakuje tych dwóch zaślepek które zaznaczyłem na zdjęciu. Co to za część ? jak to nazwać na allegro ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema. co tam ?
-
[ALL B6] Prośba o wycenę zawieszenia
Hej. Wpadło mi w ręce zawieszenie do a4 b6 avant Stan amortyzatorów 90% Fotki Oznaczenie przód NIEBIESKI POMARAŃCZOWY RÓŻOWY Oznaczenie tył ZIELONY BIAŁY Ile warte jest takie zawieszenie, pownieważ chciałem sprzedać a nie mam pojęcia jaką dać cenę za to ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witka. ja tez niestety nie dalem rady sie pojawić na spocie ;/
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ahh aerox marzenie z młodości
-
[ALL] Co to za dekielki ?
hmm tez mam made in italy
-
[ALL] Co to za dekielki ?
klaczek84, te z aukcji maja za mala srednice. u mnie dekiel ma 155mm srednicy
-
[ALL] Co to za dekielki ?
Witajcie, mam felgi nie ori, wzor s-line i do tego takie dekielki. Istnieją jakieś zamienniki dekielków lub coś w tym rodzaju ? Dekielek: http://i.imgur.com/lOH0j.jpg http://i.imgur.com/W8k7N.jpg http://i.imgur.com/covfV.jpg http://i.imgur.com/YjwLA.jpg
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
c tam chlopaki ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
heh no trudno
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ogarnia ktoś tu Java EE jsf+ejb+jpa ? mam pewien problem którego nie umiem rozwiązać
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam nie mam emotek- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tzn nie zwróciłem uwagi o kropce to że forum wróciło to widzę ;p- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
o, faktycznie nawet nie zwróciłem uwagi - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00