Treść opublikowana przez slo
-
B6 DIVISION
Chce ktoś zaciski 345 z jarzmami osłonami i blaszkami full serwis ?
-
B6 DIVISION
to bierz to co mówie nowe. Postaw na jasność obiektywów
-
B6 DIVISION
ja bym brał nowe body + używane szkła Zestawik 100d + Tamron 17-50 f2.8 lub Sigma 18-50 f2.8 do tego 50mm f1.8 i w przyszłości jakiś spacerzoom i juz
-
B6 DIVISION
Krajobrazy chcesz robic 70-300 ? Olej kita, kup 100d do tego tamrona 17-50 f2.8 i będzie ok jak dla początkującego
- B6 DIVISION
-
czy da sie właczyć swiatla majac sama kostkę? jakos polaczyc np drucikiem?
ja obecnie jezdze bez włącznika i światła zapalają się po przekręceniu kluczyka. Spróbuj, może u Ciebie też tak jest
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
na jedym mam 0233 a nad drugim 0148 i jeszcze kilka cyferek, to chyba jakieś randomowe cyfry dev ?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
981 lub 982
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
jest bardzo ładnie. Niektórzy by chcieli taki setup na lato
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
oj tam oj tam A gdzie ja dostane podrobki vossenów ?
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
hmm no to może może....
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
nie, nic używanego kupiłem cały komplet hebli od s4 i muszę to przytachać do siebie. Wykorzystam z tego tylko tylne zaciski jarzma i osłony które wyślę do Ciebie razem z przodem i nowymi klockami. Reszta pójdzie na sprzedaż już nie bój, popeliny nie robię chyba znalazłem felgę na następny sezon oz superturismo w rozmiarze 8x19 ciekawe jak by było na żywo ..
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
nie chce ktoś zestawu 345mm na przód ?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
sto lat Darek !
- Limo by Kasku&Nosb:)
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
piękny ten wzór jest.. z a5 tak ?
-
B6 DIVISION
też bym wziął takie coś Ja sie pisze na komplecik z logo S4 ja tez z logo s4 i ja i ja !
-
B6 DIVISION
niby szukalem ale widocznie slabo.... http://a4-klub.pl/index.php?/topic/291087-prosba-o-opinie-18t-q/
-
B6 DIVISION
jest temat na forum w zakupie kontrolowanym o niej
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
ale chodzi mi teraz o coś innego niz wysyłkę gratów do Ciebie
-
B6 DIVISION
koledzy czym wysłać paczke 70kilo? można podzielić na dwie lub trzy.. czym wychodzi najtaniej ?
-
Spoty Słupecko - Konińskie
mam ale co to da ? nic. Jak but w podlodze to i tak sobie zredukuje na lepszy bieg
-
Spoty Słupecko - Konińskie
ale ja chce tylko moc zmierzyć ;D
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
czym to najtaniej wyslac (z tarczami) ?