Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slo

  1. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chce ktoś zaciski 345 z jarzmami osłonami i blaszkami full serwis ?
  2. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    to bierz to co mówie nowe. Postaw na jasność obiektywów
  3. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja bym brał nowe body + używane szkła Zestawik 100d + Tamron 17-50 f2.8 lub Sigma 18-50 f2.8 do tego 50mm f1.8 i w przyszłości jakiś spacerzoom i juz
  4. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Krajobrazy chcesz robic 70-300 ? Olej kita, kup 100d do tego tamrona 17-50 f2.8 i będzie ok jak dla początkującego
  5. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    100d
  6. ja obecnie jezdze bez włącznika i światła zapalają się po przekręceniu kluczyka. Spróbuj, może u Ciebie też tak jest
  7. na jedym mam 0233 a nad drugim 0148 i jeszcze kilka cyferek, to chyba jakieś randomowe cyfry dev ?
  8. 981 lub 982
  9. jest bardzo ładnie. Niektórzy by chcieli taki setup na lato
  10. oj tam oj tam A gdzie ja dostane podrobki vossenów ?
  11. hmm no to może może....
  12. nie, nic używanego kupiłem cały komplet hebli od s4 i muszę to przytachać do siebie. Wykorzystam z tego tylko tylne zaciski jarzma i osłony które wyślę do Ciebie razem z przodem i nowymi klockami. Reszta pójdzie na sprzedaż już nie bój, popeliny nie robię chyba znalazłem felgę na następny sezon oz superturismo w rozmiarze 8x19 ciekawe jak by było na żywo ..
  13. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    pw
  14. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    nie chce ktoś zestawu 345mm na przód ?
  15. sto lat Darek !
  16. ladnie
  17. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    też bym wziął takie coś Ja sie pisze na komplecik z logo S4 ja tez z logo s4 i ja i ja !
  18. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    niby szukalem ale widocznie slabo.... http://a4-klub.pl/index.php?/topic/291087-prosba-o-opinie-18t-q/
  19. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jest temat na forum w zakupie kontrolowanym o niej
  20. ale chodzi mi teraz o coś innego niz wysyłkę gratów do Ciebie
  21. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    koledzy czym wysłać paczke 70kilo? można podzielić na dwie lub trzy.. czym wychodzi najtaniej ?
  22. mam ale co to da ? nic. Jak but w podlodze to i tak sobie zredukuje na lepszy bieg
  23. ale ja chce tylko moc zmierzyć ;D
  24. czym to najtaniej wyslac (z tarczami) ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.