Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slo

  1. no tak podejrzewałem dam znac setup zima już na aucie szukamy teraz czegoś na lato
  2. a co myślicie o kumho ?
  3. często można to zauważyć w nocy gdy latarnie uliczne raz świecą raz nie świecą na licznik.
  4. zaświeć w nocy telefonem lub latarką w stronę licznika - podświetlenie się rozjaśni
  5. Michał gratulacje
  6. kto pomoże z lajkami w pewnym konkursie ? tylko się nie śmiać z foty Po wejściu na stronkę poniżej, trzeba wejść w zaloguj, potem zalogować się przez fejsa (nic nie publikuje na tablicy). Po zalogowanu klikamy łapkę w górę obok zdjęcia. da radę ? góry dzięki SpoĹecznoĹÄ Fly4free - zdjÄcia i blogi z podróşy, dzienniki lotĂłw, opinie o lotniskach i liniach lotniczych
  7. kto pomoże z lajkami w pewnym konkursie ? tylko się nie śmiać z foty Po wejściu na stronkę poniżej, trzeba wejść w zaloguj, potem zalogować się przez fejsa (nic nie publikuje na tablicy). Po zalogowanu klikamy łapkę w górę obok zdjęcia. da radę ? góry dzięki http://rainbow787.fly4free.pl/zdjecie/6521/konkurs-rainbow-tours-rpa/?c=rainbow787
  8. no od s4 jak wejdzie to ok
  9. heha, nie ;D muszę zbudować tło do zdjęcia 4,5x3m i chcę umieścić karton na stelażu z desek ;D
  10. na to wejdzie ?
  11. Michał dzięki za rozwianie wątpliwości potrzebuje jakieś 15m2 jak najgrubszego kartonu. Ma ktoś coś w Poznaniu ?
  12. na każdą 17 wchodzą 345mm tak ?
  13. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no z 3 minuty ale wolę się spytać bo może można wyjąć go w 3 sekundy
  14. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    józek gdzie tak drogo ? guzik otwierania/zamykania da się wymienić bez ściągania tapicerki ?
  15. 2szt pirelli sottozero dot 2009 bieznik 7-7,5mm 2szt pirelli sottozero serie II dot 2010-2011 bieznik 7-7,5mm + stalówki 16 5x112 oczywiście chce ktoś za tysiaka ?
  16. 2szt pirelli sottozero dot 2009 bieznik 7-7,5mm 2szt pirelli sottozero serie II dot 2010-2011 bieznik 7-7,5mm + stalówki 16 5x112 oczywiście chce ktoś za tysiaka ?
  17. W jakimś dziale widziałem post typu, że Conti to straszne klocki i komuś tarło o nadkole.... A Slo ma chyba duże koło tzn ? to będzie na 17 cali
  18. tak ? no to biere
  19. Poszukuję opinii na temat Conti Wintercontact ts830p. Dobre to to ?
  20. Arek jak tam zakupy ? Już poczynione ?
  21. witam zna ktoś oponę Conti Wintercontact TS 830P ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.