Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

slo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez slo

  1. mówimy teraz o Twoim Jak stałem na światłach wyjeżdżając od malty to już zauważyłem coś ładnego, ale dopiero mijając Ciebie skapnąłem się że to Ty..
  2. a ja się zastanawiałem czy jebnąć trąbitkiem czy awaryjkami.. z dwojga wybrałem tylko podniesienie łapy
  3. Ty kuźwa ładnie się ten Twój parch prezentuje w ruchu
  4. musisz mieć 5L
  5. po raz kolejny ktoś Ci mówi coś a Ty ciągle brniesz w złym kierunku. I widać że nie zadałeś sobie trudu przeczytania od A do Z pierwszego postu. Tam jest nawet fabryczne oznaczenie tego oleju a Ty swoje i nadal jakieś FEBI wklejasz.. tu masz prawidowy: ORYGINALNY OLEJ DO SKRZYNI MULTITRONIC ATF AUDI (4306044790) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. to ten. Skoro nawet pracownicy ASO mają problemy z prawidłową procedurą wymiany ATF to Ty wymienisz go poprawnie? Wymiana oleju w przekładni CVT to nie to samo co wymiana oleju w silniku...
  6. Dlatego jedź do wielkopolski do Bart-sa. Robi to lepiej niż ASO.
  7. na focie ? jasne - jeden suwaczek w photoshopie i zrobione
  8. chetny ktoś na jakąś fotki z autkami?
  9. Pozwolę sobie wyprzedzic odpowiedz Bart-sa Po pierwsze zapomnij o jakichkolwiek innych olejach niż ATF z ASO Audi/VW. Samemu nie wykonasz odpowiednio wymiany oleju w CVT. Polecam zgłosić się do Bart-sa - autora tego wątku. On się tym zajmuje.
  10. Kto sie pojawia na vag evencie za tydzien? Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  11. Tak jak mówi Bieniek. Do psikacza wlewasz wode z kroplą szamponu i jazda. Tylko trzeba uważać zeby glinka nie spadla na ziemie bo potem jest nie do użytku wiadomo Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  12. wiem, żartuje Gaz jest ok.
  13. dostanie wpier*!% przy najbliższej okazji gdzie gazowałeś ?
  14. oczywiscie. Tar and glue removerem bylo oczyszczone juz wczesniej Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  15. Dzisiaj w koncu znalazlem czas na glinke. potem smalec dodo juice purple haze Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  16. czizas.. po co to ?
  17. kontrolka wygląda tak: (fotka z neta) Całość to 3200zł Ja dopłaciłem za reduktor KME GOLD i większą butle. Cena nie najnizsza, bo można to ogarnąć za 2500-2700 ale wolałem postawić na profesjonalny montaż i dobrą obsługę
  18. slo odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  19. jeszcze telefon do wywalenia i klasa
  20. Przejechalbym sie ale tak samemu to lipa Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  21. Ze vario to wiadomo pytalem sie kto jeszcze Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  22. Jedzie ktos na raceism? Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  23. Aa myślałem że mówisz o jakimś negatywnym wpływie lpg na silnik. Koła zapasowego i tak nie miałem - jest zestaw naprawczy chociaż w razie awarii pewnie i tak nie zadziała poprawnie
  24. a są jakieś minusy ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.