Treść opublikowana przez Tytus
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To szukaj przyzwoitego netbooka, są bardzo mobilne [mają ekrany o wymiarach od 9" do 12"] , ale do filmów się nadają, musisz podłączyć monitor. No tak ale w tymch malych brak dcd/cd i wyswietlacz 8,9''-10'' jest za maly Wiec w gre wchodza normalne wymiary no to tak jak Ci wspomniałem wcześniej zostaje Ci gazetka z MM albo Saturna i co byś nie wziął będzie kiepskiej jakości
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To szukaj przyzwoitego netbooka, są bardzo mobilne [mają ekrany o wymiarach od 9" do 12"] , ale do filmów się nadają, musisz podłączyć monitor.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Za tą kasę nic sensownego nie kupisz. Zaglądnij do gazetki z MM albo Saturna i bierz co będzie na promocji. Alternatywą są netbooki, za 1.5k możesz znaleźć całkiem dobry sprzęt.
-
[ALL B6] Stukanie w kole po zamianie 288 na 321mm
Sprawdź też mocowanie jarzm do zwrotnicy, kolega miał podobnie i jarzmo było niedokręcone. Reszta tak jak koledzy napisali
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
przynajmniej restauracje mają dobrą bo ten drugi interes to porażka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jestem ale miernika nie mam .Kolega pożyczył do komisu to straszna lipa, szkoda bo potrzebowałbym go na kilka godzin, kolega prosił mnie o sprawdzenie jednego autka
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Robert, jesteś jutro rano w pracy?? Potrzebuje pilnie miernika grubości lakieru.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Spróbuj czarną, daje znacznie więcej Nm niż cytrynowa
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
spoko Wracałem z zakupów i miałem dobra kawę- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo, jest zajebi**** :> Robert masz kawę ??- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
all Właśnie lenie się na L4 w domu Aaaa, jak fajnie- [B5 AVG] Nadchodzi "Kulfon" - parowóz wielozadaniowy
Graty Robert Dobrze że zostałeś przy- [Małopolska] Widziany, widziana
Waski na Nowohuckiej, prawie Cie nie widać zza tych czarnych szybek- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Szkoda że Cię nie było, miałem ochotę przejechać się Twoim autem- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
husqvarna/stihl Ogra też- [B6 AVF] Błąd czujnika temperatury oleju G266
Witam, właśnie spotkało mnie to samo, tylko błędu w silniku nie mam.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- [Małopolska] Widziany, widziana
pewnie Trzeniu- [B8 CAH] Ciężko wchodzą biegi 1 i 2
Biegi wchodzą ciężko także w B6-tkach u kilku moim znajomych (u mnie także), myślę że to kwestia rodzaju oleju jaki zalany jest w skrzyni, który jak każdy olej po przejechaniu kilku kilometrów rozgrzewa się. Ja to tego już się przyzwyczaiłem, ale myślę że gdybym kupił auto za 4-krotnie większe pieniądze lekko by mnie to denerwowało.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
chętnie, a tak w ogóle ktoś pamięta zapaloną skode na juwenaliach 2003 ? _________________________________________________ update- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a już pewnie niedługo :> ale przyjdzie sporo lasek, pewnie z 8GB kurfa nie mogę jakie ludzie maja pojecie i programistach _________________________________________________ sorki Grzesiek to nie do Ciebie, po prostu coś mi się przypomniało ostatnio odnośnie uwag do kolegów po fachu ten co go ostatnio przywitałeś- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
który to?? czy to Zbych z12- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wszystkich Arson zapytaj w Marco Polo na ul. Przewóz http://www.marco-polo.pl/- Bunia Wąskiego ....
Robert, dawaj taki - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!