Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tytus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tytus

  1. No taki średni, wszystko zależy od tego jak jeździsz
  2. Ja założyłem ATE, ogólnie ludzie chwalą ale Trzeniu mówi że mu ostro pylą , no ale jak się jeździ to się hamuje To chyba standard u Ciebie. Myślałem że może robisz jakąś rzeźbę jak Wąski - zacisk od A6 + tarcza 321mm
  3. Trzeniu robisz jakiś upgrade hamulców czy zakładasz seryjne tarcze i klocki?
  4. No pewnie kostka mi nie styka, bo kontrolka powinna zgasnąć nawet jak tylko podłączysz nowe klocki, nie musisz ich zakładać
  5. Tak, zmiana (tylko) klocków to całkiem prosta sprawa. Nie styka mi chyba kabel z któregoś z czujników. _________________________________________________ Po godzinach robimy z kumplem remont hamulców w B5-tce Gość wymienia wszystkie tarcze i klocki, przy okazji robi tylne łożyska i maluje zaciski i jarzma
  6. Siema Panowie , właśnie zmieniłem sobie klocki z przodu i ta pier**** kontrolka dalej świeci ... i znowu muszę zdejmować te koła
  7. no to jezeli mial 1.1 a zakres wynosi -3 do 3, to chyba moze byc? Próba była robiona na wolnych obrotach, często gdy napinacz jest zużyty kąt sync pod obciążeniem mocno się rozjeżdża, ale do pełnej oceny ustawienia trzeba by było zrobić logi dynamiczne. Niby jest ok, ale powinno być 0.0. "Vorsprung is the pursuit of perfection" by Audi
  8. A tak, to ja, miałeś źle ustawiony kąt synchronizacji, grupa 004 ostatnia kolumna, określa czy rozrząd jest poprawnie ustawiony, Ty na jałowym biegu miałem 1.1, dopuszczalne wartości są od -3 do 3, najlepiej mieć 0.0
  9. Tytus odpowiedział(a) na Akme temat w Audi A4 B6/B7
    Podłącz też VAG'a i zrób skan w poszukiwaniu błędów, zobaczymy co pokaże.
  10. Tytus odpowiedział(a) na Akme temat w Audi A4 B6/B7
    Poza "jakimś" problemem z hamulcami, czasem ten komunikat pojawia się jak jest słaby akumulator. Sprawdź dokładnie stan płynu hamulcowego a później akumulator. Zużycie klocków jest sygnalizowane inaczej - mniejszym, żółtym symbolem hamulca w górnej części FISa.
  11. Tytus odpowiedział(a) na Akme temat w Audi A4 B6/B7
    Czy to duży, czerwony symbol hamulca z napisem BRAKE/BREMSE na FIS'e?
  12. Dobrze że tylko na tym się skończyło
  13. Kamyk tu jest link: http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=80094 ale tak jak pisał Flyer dotyczy on starszych silników 2.0TDI (BLB) na PD
  14. Kolega Trzeniu jeździł w tamtym roku w zimie na takim rozmiarze i ma Q, wyślij do niego PW.
  15. Cuber bierz takie: http://moto.allegro.pl/item451144031_kola_17_audi_a4_7_5x17_et_45_235_45_17_5x112.html IMO najładniejsza felga B7-ki
  16. Robert jak tam moje klocki
  17. ja byłem na wielickiej około 19, ale przecież ja nie jeżdżę szybko
  18. No trudno powiedzieć, nie znam Twoich umiejętności Lepiej oddaj do mechanika, bo czasem są problemy z zapieczonymi zwrotnicami z przodu.
  19. Szkoda, że z opóźnieniem? Dłuższy support wymusza rynek, a M$ tylko kasa w głowie. Dobrze, bo Vista to kloc jakich mało.
  20. Zacznij od sprawdzenia wyważenia kół i stanu opon.
  21. Trzeba górne z przodu, z tyłu nie trzeba, później także musisz ustawić zbieżność.
  22. Dołączę się do tematu :> Proszę podaj listę materiałów których użyłeś i może krótki opis. Oklejałeś same boczki drzwi czy też blachę? I może to głupie pytanie, ale dla mnie ważne , jaki masz zawias i felgi?
  23. wszystkich _________________________________________________ Robert, radyjko zamontowałeś?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.