Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tytus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tytus

  1. Nieładnie , z kontekstu można wnioskować że to nie do końca ktoś z Krk
  2. Robert jak coś to dzisiaj wyjeżdżam ale jutro po 14 jestem już w Krk.
  3. Zajrzyj Jarko tu: http://teltad.pl/
  4. W sumie najważniejszymi parametrami jest długość anteny i jej zysk/wzmocnienie w dBi. Długość fali cb to około 2m i takie anteny powinny być używane, wszystkie krótsze muszą być "sztucznie" dostrajane. Z grubsza zasada jest prosta: im krótsza antena tym gorszy odbiór. W praktyce długa antena zbiera dużo syfu z drogi. Ale spokojnie możesz brać krótszą floride niż 1m Hustlera, jej konstrukcja nadrabia spokojnie jej "krótkość" Najlepiej pojeździj z kilkoma antenami i wybierz to co Ci najbardziej odpowiada. Oczywiście pomijam takie "parametry" jak długość kabla czy szerokość magnesu :gwizdanie:
  5. To i ja dorzucę swoje trzy grosze do tematu CB. Jarko może wybierzesz coś pośredniego np. http://www.teltad.pl/product_info.php?cPath=111_114&products_id=657 http://www.teltad.pl/product_info.php?cPath=111_114&products_id=723 http://www.teltad.pl/product_info.php?cPath=111_114&products_id=663 http://www.teltad.pl/product_info.php?cPath=111_114&products_id=604 Hustler to podobno lipa, ale te pozostałe są ok. Czytałem na cb-radio.pl że z najmniejszych anten Florida jest najlepsza - ma najlepszy stosunek zasięgu do długości.
  6. Robert jak chcesz mogę Ci zakodować na spocie.
  7. Troche waskie 225 to std na 17"
  8. Robert a coś się dzieje z autem?
  9. Tak, bo to jest produkcja Bosch'a aż dziw bierze że Niemcy tak długo ją produkowali
  10. Robert, jak dla mnie s-line :th:
  11. no to może wpadnę do was na spota zobaczyć ten sprzęcior, daje rade czy raczej gra jak te wszystkie transmitery?
  12. Panowie, znacie może kogoś z Krk lub okolic kto kupił takie cudo http://emide.pl/xcl/ ?
  13. Robert to w tle to Twój przybytek ?
  14. chciałbym Was dwóch zobaczyć na skuterach albo rowerach jak do pracy naginacie :polew:
  15. http://wiadomosci.onet.pl/1758870,450,item.html Wyobraźcie sobie co by było w Krk gdyby grunwaldzki albo dębnicki zamknęli
  16. Konieczne nie jest Jak wszystko ma swoje wady i zalety: + znacznie lepiej wygląda + dużo lepiej się prowadzi - komfort na dziurach duży gorszy, trzeba zwolnić - bardziej musisz uważać na krawężniki podczas parkowanie Ten fragment drogi możesz zawsze zwolnić o te 20 km/h, a przyjemność prowadzenia twardszego/niższego auta w zakrętach jest znacznie większa Zależy od tego co kto lubi i na ile jest w stanie pójść na kompromis - taki to już los na naszych polskich drogach.
  17. AndyN a ile dałeś za ten zestawik?
  18. To jeszcze nic, gdybyś wiedział jakie tu czasem głupoty wymyślają....
  19. Też nie Moja firma ma dziwne policy
  20. Diego skoro mieszkasz w Luxembourgu i do Krakowa przyjeżdżasz od czasu do czasu to nie masz się co bać obniżać
  21. A ja nie mogę oglądać stuff'u z joemonster bo jakiś filtr załadowali
  22. Mnie najbardziej podobają się OZ Canyon, ale auto na 17" bez obniżenia może trochę dziwnie wyglądać. Życzę sukcesów z zawieszeniem :th:
  23. Robert jak dla mnie stare buty lepiej wyglądają. Może wybierz coś z ori Audi, ogólnie na avancie lepiej leżą felgi z "grubymi" ramionami niż "szprychowe" no ale to kwestia gustu. TrueOgre ma bardzo podobne, tylko 17", wydaje mi się że takie fele lepiej leża na sedanie.
  24. Dzieki Robert, to także i Twoja zasługa , gdyby nie zwrotnice to pewnie i tydzień by stało na kołkach.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.