Treść opublikowana przez domjenick
-
Certyfikat TUV-potrzebny wzór
Czy ktoś posiada wzór certyfikatu TUV? Chodzi o to,czy jeśli w aukcji ktoś ma napisane,że np zawieszenie posiada taki certyfikat-to jak to ma wyglądać i co ma być tam napisane,jakieś pieczątki itp
-
[B5 ALZ] Test sond i maf
nie ma takiej opcji-to tylko miernik,który podaje info do ECU i na podstawie tych danych-ustalana jest mieszanka to normalne-wentylacja komory zaworów i wyrównywanie podciśnienia,umożliwiające przepływ jeszcze zimnego olejua jakie błędy są teraz w silniku?
-
[B5 ALZ] Test sond i maf
10%-to tolerancja pomiarów,które mogą się zmieniać zależnie od warunków atmosferycznych,a już szczególnie w silniku wolnossącym w B5 masz tylko jedną sondę i zobacz,czy możesz odczytać w silniku na 031-powinny być dwie kolumny z procentami-tam będziesz mieć korekty,jakie przeprowadza ECU-powinny być najbliższe 0,obie kolumny-norma to do 10% powyżej zaburzenia w pracy sondy,ew.przepływki ,lub obu na raz,powyżej 20% korekt zapali się check engine i wywali błąd o zbyt bogatej mieszance,jeśli padła przepływka
-
[ALL B6] Wskaźnik paliwa
miałem podobnie-zapaliła mi się rezerwa,ale ,że do stacji paliw miałem blisko(choć wskaźnik pokazywał odrobinę,a FIS około 20km)-postanowiłem zatankować w drodze powrotnej-zaparkowałem auto,na lekkiej górce,przodem lekko w górze,po powrocie przekręcam klucz,a tam na wskaźniku,żadnej reakcji,a odległość ,którą mogę jeszcze pokonać-to 0km...myślałem,że ktoś mi paliwo spuścił z baku,albo samo jakoś wyciekło-dojechałem do Stacji i zalałem,jakieś pół baku-wskazówka się podniosła prawidłowo-spróbuj zalać więcej i zobaczysz,u mnie nawet nie pomagało,szybkie ruszanie i gwałtowne hamowanie, żeby ruszyć pływaka
-
F1, Rajdy i Motorsport
nie wiem,czy było,ale wrzucam,bo mi się podoba to,co zobaczyłem...
-
[ALL B5] Wymiana Tarcz i klocków tył
od razu mówię,że jeśli takie ogłoszenie się pojawi obydwaj macie uciszenia z miejsca-Regulamin dokładnie o tym mówi
-
[B5 AGB] 2,7T słabe ciśnienie doładowania
szukaj nieszczelności
-
[ALL B6] Montaż lustarka zewnętrznego
szczerze-nie wiem,bo nie odkręcałem
-
[B6 AVJ] Kolor zderzaków
jak minimalnie-to nie ma czym się przejmować,czasem tak jest,że lakiernik dobiera kolor po nr VIN,lub po kodzie,ale nie bierze pod uwagi tego,że auto ma ileś lat i lakier płowieje i blednie
-
[ALL] Blow Off do 1.8 T w serii
a kto ma BOVa w B6?
-
[ALL B6] Jaki kod lakieru ??
ew. ASO i po VINie
-
[B5 AFN] Pęknięta sprężyna przednia - FOTO
nie wiem ,czy ta podkładka jest wymienna,ale na pewno sprężynę kupisz osobno,amorek -jeśli sprawny-możesz zostawić
-
[ALL B5] Sprzęgło z 1.8T ośka-sedan 98 do 1.8T quattro-avant 96 przypasuje?
pasuje
-
[ALL] Blow Off do 1.8 T w serii
na DV-przerobionej na splittera,i z zaślepioną rurą od dolotu-inaczej nie podepniesz BOVa w 1,8T-tylko w miejsce DV a jak twierdzisz-że się da-to zakładaj-obalisz kolejną teorię "1,8 TE -mówi BOVom NIE"
-
[ALL] Blow Off do 1.8 T w serii
problem leży w czujniku ciśnienia w intercoolerze,poza tym będzie błąd w sterowniku silnika
-
[ALL B6] Montaż lustarka zewnętrznego
musisz podważać boki śrubokrętem i potem,jak już bok A masz cały,nakładasz na bok Bod krawędzi A-do C,jak masz już te dwie uszczelki włożone-wkładasz ostatnią C-nie będzie łatwo
-
[B6 AWX] Pomoc w dobraniu turba
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=201590.0 http://www.turboost.lt/eng/catalog.php
-
[B5 AVG] Pęknięta miska olejowa, spawać czy wymieniać?
- Język angielski, zwrotna inwestycja.
ja również-przecież to nie wstyd -choć 75% dnia rozmawiam po angielsku,a i tak czasem brakuje pewności,co do poprawności gramatycznej,a już szczególnie, jeśli chodzi o wszelkiego rodzaju pisma,czy wnioski et cetera- [ALL B6] Montaż lustarka zewnętrznego
coś słabo szukałeś http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=140372.0 najpierw jedna strona-przód auta i delikatnie śrubokrętem podważasz stronę,gdzie masz szybę drzwi i wchodzi- [B5 AVG] Pęknięta miska olejowa, spawać czy wymieniać?
od silników AFF,AHH,AHU,AFN,no i oczywiście AVG- [B5 AVG] Pęknięta miska olejowa, spawać czy wymieniać?
wymienić- [B5 AFN] Zabezpieczenie przed kradzieżą - jak skutecznie unieruchomić auto
sugeruję ostrożność z detalami,na temat zabezpieczeń...niejeden na tym Forum miał pecha i nie wiadomo,czy ktoś z Forum tego nie zlecił,czy nawet sam tego nie zrobił,to jest pewnego rodzaju ekshibicjonizm- dopytując się-wskazujesz potencjalne ,słabe punkty- Język angielski, zwrotna inwestycja.
to jest dobre rozwiązanie,ale jeśli ma się jakieś podstawy-jeśli nie znasz ani słowa-to się nie nauczysz poprawnie mówić,bo gramatyka angielskiego,a zwłaszcza czasy przeszłe i ich używanie na co dzień-jest baaardzo trudna i zajmuje sporo czasu,nawet dla kogoś,kto zna angielski ze szkoły w PL-kompromisem może być nauka angielskiego u Anglika,który mieszka w PL-dopiero taki gość,jest w stanie nauczyć poprawnego akcentu i odpowiedniej interpretacji słów i czasów ,które usłyszysz,bo niektórych fraz po prostu nie da się przetłumaczyć słowo,w słowo-trzeba interpretować- [ALL] Blow Off do 1.8 T w serii
żeby zainstalować bova-musisz zaślepić rurę powracającą do dolotu-a tu masz filmik-co sie wtedy dzieje :gwizdanie: - Język angielski, zwrotna inwestycja.