Treść opublikowana przez domjenick
-
Sezon Rowerowy 2016
mam na to sposób odkładam sobie monety, albo odpowiednie banknoty
-
Sezon Rowerowy 2016
no jasne zawsze tak się mówi...potem lepszy kask, lepsze buty, lepsze koła, jakaś koszulka....moja żona mi co chwilę powtarzała, że mój sprzęt do biegania, kosztuje mnie więcej, zniż normalne ciuchy, teraz doszło pływanie i rower, to jak zobaczyła ceny i do jakich sklepów zaglądam, to ma dosyć...
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
trochę poleciałeś z tym z doświadczenia wiem, że jeśli ktoś się reklamuje, a z chwilą odebrania telefonu, od razu się umawia na wykonanie roboty- to za bardzo nie ma ruchu w interesie, jeśli jest ruch- są i opóźnienia,bo są inne priorytety, jak na przykład inna robota ugadana wcześniej nikt nie siedzi w domu i nie czeka na telefon...tak, czy inaczej- sprawa się wyjaśniła
-
Sezon Rowerowy 2016
to co myślimy, jest mało ważne- ważne, żeby tobie dobrze się na nim jeździło dla mnie rower ma być funkcjonalny, czyli odpowiedni do celów, jakie sobie zakładamy, z czasem można coś zmodernizować, jeśli ktoś lubi rywalizację i starty w jakiś zawodach, na pierwszy rzut oka, choć raczej mam rozeznanie w rowerach szosowych- ten jest ok, to, co od razu rzuciło mi się w oczy, to waga roweru-12,5 kg, leciutki, przednia zębatka- na pewno szybko tym się nie poleci, ale na pewno w terenie i pagórkach zda egzamin, hamulce, widelec- wszystko, co powinien mieć nowoczesny góral- teraz tylko uważaj, żeby go nie zayebali... będziesz zmieniać pedały?
-
Strefa biegaczy, triathlon
ja uważam, że bieżnia jest dobrą alternatywą dla biegania, pomijając fakt pogody, to samo utrzymanie równego tempa, w pagórkowatym terenie- jest już wyczynem, a bieżnia- hop i mamy 5,30 cały czas teraz, kiedy myślę o TRI- obok bieżni stoi trenażer i zapięty rower do niego... można walić zakładki- jakie tylko się chce... z bieżni nawet w dobra pogodę, korzysta cała masa zawodowych triathlonistów, tak samo, jak z trenażerów- to po prostu skraca czas treningu i urozmaica go
-
Strefa biegaczy, triathlon
czasem sobie zrobię na bieżni takiego hardcora, zaczynam spokojnie od 9-10km/h potem co 30 sekund o jeden km w górę... ogień najlepsze jest to, że na bieżni nie pobiegniesz wolniej, bo spadniesz, a przy szybszych obrotach- walniesz skorpiona na twarz
-
Strefa biegaczy, triathlon
16 km, to tempo ok. 3,45,moja bieżna Carl Lewis ma max 16km/h i rzadko kiedy tak szybko biegam
-
Kodowanie Przyuczenie Pilota od B7 w B6
są 4 sloty
-
Strefa biegaczy, triathlon
teraz połowę i za rok drugą walnij Zuza nie biegnie?
-
Strefa biegaczy, triathlon
to sie chyba zmęczysz lekko...
-
Strefa biegaczy, triathlon
no i zależy jaka trasa, bo jak równo- to spoko, możesz sobie równo biec, ale jak biegłem triala polówkę, to pagórki, górki zbiegi, trawa, szutr, można sobie porozkładać, ale kości...
-
Strefa biegaczy, triathlon
Tomek biegniesz w Gdyni?
-
Strefa biegaczy, triathlon
trenuj, trenuj, bo Gdynia niedługo ale teraz na następnym będziesz wiedział, jak to rozegrać taktycznie
-
Strefa biegaczy, triathlon
- Strefa biegaczy, triathlon
no jak tam? biegacie coś? bo ja na razie się opierdalam, do 22, potem zaczynam cykl- Sezon Rowerowy 2016
ja w tygodniu zapinam szosę na trenażera, bo jeszcze ciemno wieczorem i zbytnio czasu nie ma, ale weekendy- staram się wyjeżdżać w trasę- Sezon Rowerowy 2016
he he dobre ja dzisiaj 20 pykłem na szosie- Sezon Rowerowy 2016
no jak tam? jeździcie coś?- Strefa biegaczy, triathlon
jeśli pomiędzy tymi dwoma- to Asics, a jeśli inne to ja biegam w Nike vomero 9, teraz, poprzednio nike pegasus 30, głównie asfalt, a jeśli stawy dokuczaję- wsiądź na rower czasami ;-)- Co powiecie na zlot w Londynie ?
napisz, jak możesz budżet przeznaczyć na auto może coś koło mnie się znajdzie, zawszee mogę podjechać, sprawdzić- Co powiecie na zlot w Londynie ?
to znaczy, że nie opłacony, zapytaj się gościa co i jak quote- Co powiecie na zlot w Londynie ?
od pażdziernika zeszłego roku nie trzeba kupować dysku -tax opłacany jest i wszystko jest w sytemie- Co powiecie na zlot w Londynie ?
to jak kiedyś będziesz- to daj znaka- Co powiecie na zlot w Londynie ?
jak chcesz do mnie jechać 6 i pół godziny- to zapraszam do Newcastle- Co powiecie na zlot w Londynie ?
oho ho na pw wysłałem ci nr tel - Strefa biegaczy, triathlon