Treść opublikowana przez domjenick
-
[AEB C5] 1,8T 150km Brak mocy - gorzej calkiem nie ma sily ruszyc !!!
mysle tak,najpierw sprawdz ,czy wszystkio jest szczene od przxepustnicy do przeplywki,zadnych szczelin,jesli masz nowy czujnik na przeplywce,to nic z nim nie rob,mysle ,ze ta szpara cos nawiwijala,ale ,jaksprawdzisz i pouszczelniasz -zobaczysz efekt przeskok rozrzadu moze powtac w skutek odpalu na tzw. ''pycha'',albo na ''zaciag''-jesli nie bylo,to nie masz sie czymmartwic,samo nie przeskoczy jak odlaczysz czujnik temperatury,to ECU moze odbierac ostatnia,nie koniecznie najlepsza,wiec moz nie odlaczaj ,jesli jest wymieniony na dobry,sprawny a z reszta ,to poczekaj ,jak wytrzezwieje
-
[ALL] AUSTRIA - POLSKA
hornet,to moze teraz juz tylko pozostalo sie dopic i h...j :polew:
-
[ALL] AUSTRIA - POLSKA
dogrywka bedzie na piachy...i kamienie...
-
[ALL] AUSTRIA - POLSKA
bedzie dym...
-
[ALL] AUSTRIA - POLSKA
ku....wa najwiecej placili za remis............
-
[ALL] AUSTRIA - POLSKA
no mowilem,ze pedal z nimi gra..
-
[ALL] AUSTRIA - POLSKA
JEST,JEST widzialem wojka....tak mi sie zdaje... :polew: [br]Dopisany: 12 Czerwiec 2008, 22:33 _________________________________________________moze nboruc bramke strzeli..[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2008, 22:34 _________________________________________________co???smolarek...82 rok...co oni pier...la[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2008, 22:35 _________________________________________________11
-
[ALL] AUSTRIA - POLSKA
zminili rogera?....w tym samym czasie co ja przeszedlem na whyche...to co,jak przejdze z powrotemna pivo to on wroci? [br]Dopisany: 12 Czerwiec 2008, 22:30 _________________________________________________ku...a ten boruc
-
[ALL] AUSTRIA - POLSKA
pedal sedzia z nimi gra...
-
[ALL] AUSTRIA - POLSKA
chyba przejde na whyche z lodem,kqva pije i pije te piwa a tu w TV ROGER GUeIERIO,czy jak mu tam... to polacy graja czy kto?.....[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2008, 22:25 _________________________________________________9 minut doliczyl? poj....lo go
-
[ALL] AUSTRIA - POLSKA
obstawilem na 3:2 dla polski,ale za remis placa najwiecej,a tu co... tylko mtyle ,to juz koniec bramek???
-
[ALL] AUSTRIA - POLSKA
albo mi sie wydaje,albo spikrer gada po polsku?ta kqva gdzie ten mecz ?
-
[ALL] AUSTRIA - POLSKA
Ja już tylko słyszę roger, rger, to już nikt inny nie gra > gdzie oni się podziali u mnie jescze boruc gdzies tam gra...
-
[ALL] AUSTRIA - POLSKA
jeb...j jescze szklane,moze samo przejdzie... Jak nie zachlał przed meczem :polew: :polew:
-
[ALL] AUSTRIA - POLSKA
a slyszycucie to''jeszcze jeden,jescze jeden''-moj wojek gdzies tam drze morde...
-
[ALL] AUSTRIA - POLSKA
:polew:
-
[ALL] AUSTRIA - POLSKA
fajnie masz ....lodowisko na chacie....[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2008, 22:05 _________________________________________________ :polew: [br]Dopisany: 12 Czerwiec 2008, 22:05 _________________________________________________akcja tak zap....la ,ze nie mam kiedy isc wyrzucic z siebie,to co wypilem wczesniej,chyba wezme nocnik od dziecka...
-
[ALL] AUSTRIA - POLSKA
i nie jest ci zimno? pic na lodzie?...ja wle kolejnego grolscha
-
[ALL] AUSTRIA - POLSKA
hornet,a co pijesz? [br]Dopisany: 12 Czerwiec 2008, 21:58 _________________________________________________z tym krajem ,obstawiam ,ze bedzie premia dla niego w glasgow[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2008, 21:59 _________________________________________________no polskiego brazylijczyka nam rozwala.....
-
[ALL] AUSTRIA - POLSKA
:polew: :polew:znowu tan nasz Boruc,ku....a,ale on gra
-
[ALL] AUSTRIA - POLSKA
nie jest zle hornet,wygrywamy pij spokojnie dalej-poinformujeny cie jak sie alkohol skonczy,ja tez pije ,wiec na zdrowie i nech wreszcie wygraja :beer1:
-
[AEB C5] 1,8T 150km Brak mocy - gorzej calkiem nie ma sily ruszyc !!!
jesli czujnik jest walniety,to bedzie podawal informacje do ECU bez wzgledu,czy silnik jest zimny,czy cieply-po prostu nie reaguje na zmiany temperatur,a jesli przeskoczy rozrzad to nie spala sie paliwo do konca,auto jest slabe,ale pali-nie osiagnie wtedy calkowitej mocy z paliwa,bo w momencie kiedy powinien byc zaplon,otwiera sie zawor od wydechu,kompresja ucieka i dodajac mu gazu nic nie osiagasz poza tym ze zalewasz tloki benzyna,ktora sie nie spala w koncu auto zgasnie ,pewnie jescze kilkanascie,jak nie kilkadziesiat postow przeczytasz,wyprobujesz, moge podac jako przyklad cos jeszcze ,kiedys mialem taka sytuacje,podobna do twojej,otoz odpalilem auto ,wolne obroty,wszystko ok,wrzucam jedynke,ruszam,dwojka i auto gasnie,na luz obroty ok i ponownie 1,potem 2 i to samo-wiesz co bylo?otoz spadl caly dolot z przepustnicy i byla na wierzchu,czujnik przeplywajacego powietrza(tzw przeplywka)nie otrzymywal danych,bo powietrze nie bylo zasysane przez dolot nie pamietam dokladnie ile obrotow bylo max,ale auto w ogole nie chcialo jechac,wiec moze tez u ciebie -moze nie glowna,ale jedna z przyczyn,moze byc przeplywka -z rozrzadem zasugerowalem sie po tym,jak napisales,ze widzisz benzyne,niespalona na tlokach i zapach spalin w innym miejscu niz wydech-to moze wskazywac na przesuniety rozrzad,ale niekoniecznie tak jest... [br]Dopisany: 12 Czerwiec 2008, 20:36 _________________________________________________a co do tego,co vag pokaze przy przestawionym zaplonie,to beda zmienione wartosci w blokach pomiarowych,a takze sonde poda do ECU zmienione dane,spowodowane ''nienormalnym''spalaniem,temperatura i zawrtoscia spalin,co dalej skutkuje zmniejszeniem dawki paliwa,a to rowna sie spadkiem mocy silnika
-
[ALL B5] Fabryczny zamek centralny z pilota
majac VAGa tak mozesz sprawdzic http://wiki.ross-tech.com/index.php/Audi_A4_%288D%29_Central_Locking#Adaptation centralny zamek ,to kluczem-jak wszystko zamknie-to jest central a skad wiesz,ze immo nie dziala?
-
[B5 ABC] Wymienilem swiece na BOSCH Super 4
ja dzisiaj wymienilem na bosch super,ale o efektach napisze pozniej,na razie obroty dalej troche faluja,ale tomoze byc wina przepustnicy,byla czyszczona,ale tak na biegu,chyba,ze mechanik powiedzial,ze wymienil,a nie zrobil tego i swiece zatrzymal
-
Adam Ledwoń nie żyje :(
powody samobojstw bywaja rozne,Bog mial dla niego inne plany,ale on sie poddal i sam zadecydowal kiedy i jak umrze... ;( to smutne,szczegolnie,jesli odchodzi ktos znany...podjal taka decyzje,ale nikt nie jest w stanie odpowiedziec,czy sluszna...moglby on sam,ale nie mozemy Go juz o to zapytac... ;(