Treść opublikowana przez domjenick
-
Problem z gwintem TA.
sprężyna nie będzie luźno na podniesionym aucie-musi być minimalne spięcie sprężyny-inaczej uszkodziłbyś sprężynę, np podczas bardzo nierównej drogi gdy auto straciłoby kontakt z nawierzchnią ---------- Post dopisany at 23:15 ---------- Poprzedni post napisany at 23:09 ---------- tutaj to bym obstawiał przegub, który może kończyć się powoli, po opuszczeniu gwintu na sam dół- przegub jest w "nienaturalnie" skręconej pozycji i jeśli jest uszkodzony/wyrobiony -na pewno mu to nie pomoże i będzie "strzelać"druga strona jest cicha-więc to nie wina sprężyny...
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
na pewno się przyda na przyszłość, bo aut po 2004 roku-już tym nie zdiagnozujesz, bo już po CANie szło:wink:
-
F1, Rajdy i Motorsport
już wiem:wink4:
-
Zdjęcie sprężyny z amortyzatora tylniego
albo załatw sobie klucz pneumatyczny-taki, jak mają w warsztatach, tylko na baterię
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
no to to jest zwykły K-line, obsługuje wszystko do 409- możesz napisać do Viakena, czy jest jakaś wersja po polsku, z która będzie kompatybilny kabel
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
co ty za kabel masz??? kabel od VCDSa na pewno nie jest kompatybilny z vagami na linii K, tylko z vagiem na szynę CAN-więc jakiego kabla masz?
-
Przekładka silnika 1.8, na 1.8t q
no przecież w B5 były 2,4 widlaste-nie było 2,0 tylko, więc V-ka będzie pasować, ale na pewno nie p&p, napęd trzeba zmieniać, bo skrzynia jest inna w V-kach
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
jak masz kabel do VCDSa-to nic, żaden VAg niżej 704 chyba nie będzie działać, tym bardziej 409, bo to zupełnie inny kabel odłącz antywira, zainstaluj ponownie i po kłopocie
-
Przekładka silnika 1.8, na 1.8t q
szczegółowo? nie da się przez internet-wyjmujesz stary silnik i wkładasz inny, wraz z wiązkami, ecu, rurkami skrzynią et cetera...
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
kabel jest kluczem aktywacyjnym do programu, który dostałeś od viakena z kablem-nie będzie działał z innym vagiem ---------- Post dopisany at 20:07 ---------- Poprzedni post napisany at 20:06 ---------- jeśli działa na angielskim-będzie działać tylko na nim
-
Przekładka silnika 1.8, na 1.8t q
w dużym uproszczeniu i w skrócie-TAK
-
F1, Rajdy i Motorsport
jak robicie, ze pokazuje się na dole likes this??
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Marcin-jakiego vaga dostałeś z kablem?
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
VCDS- inaczej VAG 10.6 -jest najpopularniejszym klonem-obsługuje wszystko z grupy VAG, nawet rowery i śmigłowce- o ile pochodzą z VAGa:decayed:
-
Rozpórki
na górę też są kiedyś wrzucałem linka:wink:
-
Rozpórki
lower strut brace audi a4 | eBay 02 2002 AUDI A4 3.0 B6 - STRUT TOWER BRACE / BAR | eBay
-
Zawieszenie gwintowane jakie wybrać
ale to jest jak ze wszystkim-najtańszy gwint kosztuje ileś tam, bo produkcja i dystrybucja na to pozwala, a w przypadku firm bardziej znanych-te koszta wzrastają, bo i więcej ludziom trzeba za tę samą pracę wypłacić pieniędzy-jakość wykonania-to już dzisiaj nie jest sekret , strzeżony w sejfach, bo dzisiaj najważniejsza jest jakość w przystępnej cenie, a nie napis na amortyzatorze, który mówi nam o firmie z tradycjami-porównań może być wiele- nawet z markami aut- mając 30 tysięcy kupisz używane B6 w jakimś standardzie, ale za te same 30 koła- kupisz zupełnie nowe auto z gwarancją na trzy lata i tez będziesz jeździć...
-
F1, Rajdy i Motorsport
dobry materiał
-
Wymiana turbo - kilka pytań
zapytaj się, czy akceptuje zwrot, w razie, jakby miała za duży luz na wirniku...
-
Nie działa pilot, nie moge dostać się do samochodu. Pomocy
bez rozkręcania boczka się nie obejdzie-lepiej teraz, bo w przyszłości, np w zimie, będzie ciężej:wink:
-
Chiptuning a4 quattro b6 3.0 30v 220 km
osobiście wątpię, by programem można było aż 30 koni wydusić, bo tam wszystko jest obliczane pod ciśnienie atm, z założeniem spadków i wzrostów ciśnienia, a także warunków i stref klimatycznych, w jakich auto może być użytkowane, stąd tolerancja jest spora, co nie generuje błędów w sterowniku, dlatego chiptuning wolnossących benzyn daje znikomy efekt:wink4:
-
Nie działa pilot, nie moge dostać się do samochodu. Pomocy
ale dlaczego nie mogłeś otworzyć z klucza?
-
Chiptuning a4 quattro b6 3.0 30v 220 km
sama wymiana wałków od Świątka- http://www.swiatek.com.pl/go.live.php/PL-H302/walki-sportowe/sportowe-walki-rozrzadu/typologia-walkow-sportowych.html zrobi sporo, ale i ja to też potwierdzę
-
Nie działa pilot, nie moge dostać się do samochodu. Pomocy
a dlaczego nie można otworzyć kluczem? Próbowałeś w klapie bagażnika?
-
Wymiana turbo - kilka pytań
pewnie regenerowana, a jeśli regeneracja-to raczej patrz na źródła sprawdzone i polecane przez innych, bo regeneracja turbiny- to wbrew pozorom wcale nie łatwy zabieg i bez dokładnego sprzętu-turbina nie popracuje nawet miesiąca przy normalnym użytkowaniu-co do gwarancji- najpierw trzeba by sprawdzić , co to za firma, gdzie jest i czy to tylko internetowy sprzedawca, jeśli tak-to odpuść sobie, bo w razie problemów- na pewno będzie ciężko cokolwiek odzyskać, ale warto podpytać ludzi z tamtych regionów, czy ktoś tą firmę zna, kto to jest, jakie efekty ich działań itp