Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domjenick

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domjenick

  1. a ja mam sprawdzony sposób na bolące pośladki i otarcia w pachwinach, po bieganiu, czy po rowerze- wanna z lodowatą wodą- na mnie działa jak nic innego
  2. jaka różnica w jeździe?
  3. dokładnie- wypad na rower na ponad dwie godziny- u mnie to wyzwanie, bo nocą na rowerze- jakoś tego nie widzę- biegac w ciemnościach moge, ale rower- za bardzo niebezpiecznie...to jest też główny powód, dla którego kupiłem trenażer, jak potrzeba- zapinam i pedałuję w domu
  4. różnica jest, ale to jak z butami do biegania, musisz podejść do sklepu i zmierzyć, tak samo jest z siodłem- anatomia ludzka- jest inna- jednemu siodełko podpasuje, z ebaya, za 50 zł, a drugiem selle italia nie będzie odpowiadać, jak było w moim przypadku, ważna jest szerokość siodła, żeby wygodnie się siedziało, odpowiedni kształt i nachylenie, to wszystko można zrobić tylko metodą prób i błędów, trzeba usiąść i wypróbować, na kilka minut jazdy- większość siodełek będzie dobra, ale na jazdę pow. pół godziny- to juz każdy mankament będzie odczuwalny
  5. a jak by takiemu jakoś odznaczyć nick lub koło nicku jakąś krope czerwoną dać to by kazdy widział z daleka takiego oszusta. jest lista- na czerwono- chyba wystarczy, jak nie będzie wystarczać- pewnie znów pochylimy sie nad problemem, jeśli taki będzie poważniejszy, niż jest teraz i znów coś wymyślimy
  6. gość, który ma bana- może założyć drugie, fikcyjne konto, z którego również może napisać pw, uzgodnić warunki kupna/sprzedaży i również to niewiele da- przerabialiśmy już to....dlatego powstała lista, ten wątek itd...chociaż w jakimś stopniu proceder oszustw jest eliminowany- całkowicie nie da się tego uniknąć
  7. może komuś zaimponujesz, jak zejdziesz z roweru
  8. to już nie nasz problem, jeśli ktoś ma napisane, że gość oszukał kogoś, nie wywiązał się z umowy, et cetera- to co można jeszcze zrobić?
  9. niezłe czasy
  10. no to się spotkajcie- podepnijcie i coś pomyślimy
  11. Kwiato- nie świruj
  12. w sumie to masz rację
  13. postawa Hammiltona- bezbłędna, można nawet wysnuć jakąś teorię spisku...bo Rosberg, to miejscowy przecież....
  14. wynik- taki sobie liczyłem , że będzie gorzej, wyszło lepiej- pływanie szybciej, niż na treningach, rower, pogoda nie dopisała, pod górkę i jeszcze pod wiatr biegiem nadrobiłem, choć połowa dystansu pod górkę cały czas, potem powrót z górki- ale na 5km- za bardzo nie było czasu na odrabianie, pod koniec- skurcze mnie zaatakowały, więc trzeba było przystanąć na chwilkę ogólnie czas 1h 41m- liczyłem, coś ok 2h, więc jest dobrze, może nie mistrzostwo Świata, ale co tam, pierwszy zaliczony TRI, do opanowania - na pewno zmiany, bo trochę mi zajęły przejścia, ale do ukończenia dystansu- nie ma wielkiego znaczenia, wrażenia- no cóż- wydaje mi się, że jest to lepsze od samego biegania, choć w planach mam połówkę we wrześniu, ale tylko dlatego, że znajomy z pracy mnie poprosił, żebym charytatywnie pobiegł w tri jest coś takiego, że można być słabym pływakiem, czy kolarzem, a biegiem można nadrobić i odwrotnie-słaby bieg, ale rower może pomóc...składam pieniądze na lepszy rower
  15. od jazdy na rowerze?
  16. pojechałeś dalej?
  17. 1.42 szału nie ma, ale jest lepiej, niż się spodziewałem
  18. parę rowerków z dzisiejszego tri
  19. to właśnie podane sa obwody koła, a na pewno przy 700X23C
  20. zależy jaki rodzaj licznika, ja mam teraz do treningu w domu BIKEMATE'a i przy pierwszym uruchomieniu, trzeba było podać obwód koła, bez znaczenia, gdzie jest czujnik, czasem w instrukcji jest napisane, jakie wartości trzeba wklepać do kalibracji a i tak jest róznica w porównaniu z GPSem
  21. daj spokój- musiałbyś zobaczyć mojego "górala"- firma "krzak", ale daje rade taki "krzak", że nawet nie mozna znaleźć zdjęcia w necie
  22. moja tak wygląda- fotka poglądowa, bo mam spd-sl i inne siodło, lemondkę zamontowałem, bo w niedzielę mam TRI a czaiłem się na takiego ale na razie jeszcze poczekam
  23. myślałem o Twoim
  24. 4-ka- jest typową szosówką, do tri, ale warp5, albo 6- to już jest ostra maszyna na czas, oczywiście można zmienić koła i kierę w 4, będzie podobnie, ale wciąż ciężar robi różnicę, ale do celów, jakie sobie stawiam- wystarczy nie masz amora z przodu? dopiero dopatrzyłem
  25. mało, jak na rower, z grubą oponą i amorem, ja mam carbonowy widelec i wciąż 9 z małym haczykiem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.