Treść opublikowana przez cptolgierd
-
Czy przedni zderzak po lifcie bd pasował do przedliftu?! HELP!
Ślizgi to są takie szyny, które są zamontowane na błotnikach, aby zderzak mógł się trzymać na czymś.
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
volvo 740 driftar i TV4 nyheterna.... - YouTube
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Srsly, gdybym wiedział że marudzić będą to nie zabierałbym ich, ale rozmowa wyglądała tak: - Jadę w piątek do forum, więc nie wpadnę do Ciebie. - A po co? - Spot w forum a4klubowiczów... - O, to fajnie, mogę jechać z tobą? - Czemu nie... A później: - To następnym razem, Olek Ty jedziesz ze mną na spotkanie Mazdy. Szkoda tylko że nie wie jak dotrzeć do takich źródeł, ja mu mówiłem żeby się zarejestrował na jakimś forum Mazdy i na pewno coś będzie dla śląska...
-
Konserwacja lakieru
Lato? Korekta lakieru (nie mówię tu o takiej zrobionej przez lakiernika) + cleaner Dodo Juice i jakiś wosk letni np. Poorboy's World Natty's Blue/Red/White - sam sobie wybierz, który i jaki kolor samochodu masz. FK 1000p również jest dobry na lato jeśli masz srebrny, daje też dobre zabezpieczenie felg i końcówki tłumika.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzięki za 'małego' zlocika, musiałem spadać, kumple marudzili że się nudzą, do następnego
-
Konserwacja lakieru
W skrócie, dokładne umycie nadwozia, odtłuszczenie powierzchni lakieru i nałożenie wosku Collinite 476s lub Finish Kare 1000p - lepszego na zimę nie znajdziesz w tych pieniądzach. Na szyby Rain-X, a odszranianie szyb stanie się łatwiejsze
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Ukryte kamery z bezpośrednim nadawaniem obrazu 'na żywo'
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Aha, to po drugiej stronie, ja od ul. Tarnogórskiej jadę, oke poszukam, jak coś to będę dzwonił
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Spisz sobie nr telefonu od Guru, co byś nie zabłądził Guregoru? Spisany już dawno
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam Panowie, jutro wpadnę z kumplem. Miałem już tydzień temu wpaść ale coś mi wypadło i nie dałem rady Gdzie was szukać w forum, która część parkingu?
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Super że się tak to skończyło, gratulacje
-
R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki
Ech, fura marzenie, zazdroszczę Może kiedyś... Moim zdaniem pisanie 'golas' przy r8 jest nie na miejscu
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Z mojego osiedla w TG w listopadzie też ponoć zakosili jedną B8 - z tego co pamiętam, białą w avancie, parę dni później z Osady Jana kolejną B8
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Masakra, trzymam kciuki żeby się znalazło, info poszło po znajomych.
-
Spoty Katowice i okolice
Co do odśnieżania przy włączonym samochodzie - gdzieś wyczytałem niedawno, że jeżeli odśnieżamy samochód, to można mieć włączony pojazd, ponieważ działa to na zasadzie 'sprawdzenia i przygotowania samochodu do jazdy.' Co innego gdy siedzimy w samochodzie odśnieżonym, gdzieś na parkingu i się grzejemy, czekamy na kogoś.
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Możesz, jednak sprawdź czy skóra kierownicy nie będzie się slizgać po nałożeniu GT11.
-
A4 B5 by RED
Możesz cyknąć zdjęcia co uciąłeś, co przyszlifowałeś że weszło i ładnie trzyma?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
Polatane po parkingu, słowa kumpla po przejażdzce, pierwszy raz jechał quattro po śniegu: "chcę quattro!" ĐŻĐ ŃĐ°ĐšĐťŃ - Хног но ĐżĐžĐźĐľŃ Đ° Quattro- Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Aha, kurczę, już drugi raz myli mi się że 21 to rotacja, a nie orbitalna Najlepszym lakierem do zabawy są typowe uni black albo granatowe garniaki Jak jeszcze nie masz, dokup sobie backplate 75mm i pady na 80mm, cholernie się przydają- Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Nie bój się bawić z agresywnymi pastami, nie zrobisz DA szkód, tym bardziej że masz czerwony kolor na audi, więc łatwiej będzie Ci dostrzec swirle- [ALL] Hydrofobizacja
Tak. Mała porada - szyby muszą być czyste i odtłuszczone, a temperatura podczas nakładania dodatnia, inaczej drastycznie spada jej trwałość. Wycieraczki również załatwią nałożony rain-x. Owy Rain-X można spotkać już w wielu marketach np. Tesco.- Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Właśnie zauważyłem na ka.pl, dobry DA dla nowicjusza, chociaż teraz, mimo posiadanej orbitalnej maszyny, chciałbym rotację np. lare lp-11 czy jakoś tak- Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Co kupiłeś, Lare? Ja się pochwalę że wygrałem na detailingworld.co.uk dodo juice sour power 1l- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Propo kebabów, przypomniał mi się jeden obrazek: - Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)