Treść opublikowana przez mydlo
-
[B5 1Z] Regulacja świateł w B5 to była opcja ?
Skoro tak to pomyśl już nad autopoziomowaniem
-
Montaz navi kogo wybrac
Dokładnie, ostre rezanie!!! Widziałem foty z takiej przeróbki. Klimatronic jest w miejscu popielniczki i zapalniczki. Ja jak zakładałem do swojej B7 i miałem wszystkie graty (część od Alv ) to za sam montaż zaśpiewali 500 PLN (właśnie kolesie z Bydzgoszczy) , a w wypadku B5 pewnie sam montaż bedzie gruubo więcej kosztował Bo jest dużowięcej zabawy.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
[B7 BPW] Audi A4 B7 S-line ABT
Kolego przeczytaj post od początku to znajdziesz odpowiedz na swoje pytanie.
-
test dla facetów
Dokładnie, tylko tej drugiej worek na głowe żeby poduszki nie wybrudziła
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ok, rozumiem 6-paka dostaniesz
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Działa działa. Jeszcze raz wielke dzięki Łukasz. Następnym razem jak się na 3-m spociku pokażesz to masz ode mnie browar
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
mówiłem, żeby zostawić gorącą Włoszkę Dobra włoszka nie jest zła. Ja mam włoszke która mówi po angielsku Przemas ja poprosze także 2 smycze
-
Samochody z videoradarami
Ekipa z 3-miasta coraz popularniejsza się robi Z pewnego zródła dostałem info, a mianowicie od 1 stycznia 2008 na 3-miejskich drogach pojawi się 11 pieknych i nowiutkich furek z video. Nowe Passaty, Octavie oraz 6x A4 B7
-
AUDI A4 B7 2.0 TDI Multitronic
A A ja myslalem, ze mamy zime... wiec moze wlasciciel zalozyl mniejsza felge na ten okres. A czy Ty czytasz, czy czytasz ze zrozumieniem??? I jakoś nie widze na nich zimowych opon. No chyba że Ty masz takie zimówki
-
AUDI A4 B7 2.0 TDI Multitronic
A ja myślałem żę do S-line'a dają felgi S-line
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja też, także dawaj siostre na spota i kuzynki też Alv
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Spoko spoko
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Sami się oprowadzicie, ja tam jeszcze aż tak bardzo obcykany w nim nie jestem
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No to ciekawie się zapowiada Tylko Przamas date zmień żeby nie było...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Wiesz Alvaro troche ostatnio mi się humor wyostrzył
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
A co jeśli żony nie posiadam ???
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No to mamy 2 x A6 z wideoradarem bo ze zdjęcia Przemasa wynika,że ma chromowane relingi, a przed chwilą na zdjeździe z obwodnicy na Witomino widziałem jak stali i trzepali kolesia, tyle że ta miała czarne relingi. Pewnie sobie z za zachodniej granicy (nie bite) przytargali
-
Samochody z videoradarami
Obwodnica 3-miasta, srebrna Octavka GA 7.... nie widziałem bo trzymali kolesia po przeciwnym pasie ruchu, I mieli takiego fajnego niebieskiego koguta na dachu
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
chociaż jedni
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Tylko czasami tej A6-ki Przemas nie ściągnij
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja jak na pisałem wcześniej 8.12 się melduje
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ojjj Zdeniu nie dramatyzuj. Teraz to był taki weekend andrzejkowy, a pozatym nikt się oficjalnie nie zadeklarował że bedzie. Fakt faktem żę 3-m daje ciała, ale na pewną grupke ludzi (małą bo małą) można liczyć. Także Zdeniu wylooozuj z tym ''nie warto''I dawaj na następny spocik na pewno ktoś przyjedzie, ja napewno
-
Samochody z videoradarami
Obwodnica 3- miasta. Nie widziałem jeszcze ale na CB ciągle trąbią że srebrne A6 Avant z relingami i na xenonach. Podobno posiada kamere z przodu i z tyłu. Się dorobiły fi..y
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
To może 8.12.2007 ??