Treść opublikowana przez Olaf
-
[B5 AHU] Audi A4 bu combo21
no zgadzam sie tu wchodzi jakis nowy trend przeciez troche posiedziec i zamontowac idzie polifty ehhh ale tak leniwi wybieraja wies tjun ;/ i naklejka z tylu hahah to nie to forum chyba
-
[b5 afn] sportback 1,9 tdi a4 avant / ori szyby przyciemniane
:polew: :polew:
-
[b5 afn] sportback 1,9 tdi a4 avant / ori szyby przyciemniane
ale daje " DAJE RADE CO NIE ?' hahaha w tym sęk ze nie daje hahaha "-KOŁPAKI -DRUGI LAKIER VULCAN ROT LEPSZY EFEKT OD CAMELEONA -ZAPACH DUNHILL -WIĘCEJ STOI JAK JEŹDZI " to po co kupowales hahaha lol zal takie ogłoszenie matrymonialne jak chesz auto wystawic na sprzedaż a na forum jest ograniczenie postow hahah szkoda ci 9 zł wydac na otomoto.pl zeby je sprzedac pozdro i na co komu wiedziec jaki masz zapach :wallbash:
-
[B5 ADR] Audi A4 1.8 ADR + LPG :)
dales tyle za nie co bys zamowil je na forum a kilka osob sie tym zajmuje i by ci je ladnie na czarno malnely w srodku no ale coz moze kiedys je zmienisz... wiecej zdjec dodaj
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
kasku tyle czakania ale pomysl jaka frajda bedzie jak juz ja dobierzesz
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
heheh nie spinaj sie tak przecia w jego poscie jak robil swoje body tez wszsytko powoli dodawal nie musisz go tak bornic bo wszsycy wiedza o co chodzi ze nie mozna tego ogarnac w tydzien bo jeszcze sa finanse ktore cza ogarnac i wszystko powoli a ty sie denerwujesz jakby to bylo twoje auto
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
takie w idealnym stanie mogę Ci w fajnej kasie puścić :naughty: Piekne :slina: :slina: to chyba jest 19" ?? a profil opony z 30?? mam identyczne ;p
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
no w koncu relingi heheh srodek swietnie zrobiony zawsze mozesz czarnym matem to walnac tylko musisz uszczelki wycignac
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
:polew: :polew:
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
juz zaczynam ze sprzedalem ci monoblocki !!!! heheh nie masz jakies ladnej feli michal w fajnej cenie heheh za to ze za mala kaske masz takie sliczne monoblocki odemnie hihih :gwizdanie:
-
[B5 AEB] Sedan 1.8T 201,5KM i 281,6NM, na koxie SPRZEDANA:(
fela ogien !!
-
Odp: VW Golf IV 1.9 TDI (AJM) Sprzedany
heehhe ale jestes uparty ;p
-
Passat kombi TDI
ja moglbym miec passata nawet 300 konnego wybral bym a4 mi osobiscie sie tym zle jezdi tak jak raggus napisal wieje nuda ;p chocbys mu wlozyzl 19 cali [br]Dopisany: 20 Styczeń 2012, 16:07_________________________________________________wojtek ale i tak fotami mozesz zarzucic
-
[B5 AGB] Kosiniak S4 Powered By MRMotors
targa suty piekna !! jest !!
-
Nimbus Grau Perl Effekt
ogarniemy to wezme dwie lub Rope po 3 zyla jak chceta kolo 100 litorw heheh
-
[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...
foty super ale audi wyglada kozacko !!!! :hi:
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
:decayed:
-
Nimbus Grau Perl Effekt
no wlasnie hehehe
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
hehe kurde chcialem zeby sie synek cieszyl ;p
-
[B5 AEB] Audiczka po kolizji... Prawdopodobnie na sprzedaż...
[*] szkoda jej ehhh na tajle szkoda bo fajna a tak jak inni pisza dramatu nie ma do uratowania popros tych z discovery fani 4 kolek oni ja odpicuja
-
[B5 AGB] Moja zielona landryna :)
plan ciekawy jak tak to grube b5 w tdi by bylo :gwizdanie:
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
fajne dziunki sie kreca przy twoim wozie hahah
-
Nimbus Grau Perl Effekt
nooo to z medikiem razem wpadniemy wezmiemy 2 flaszki i dwa sedany pojda w czarno ;p
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
lol hahah smieje sie bo widze ze postepy ida wiec mnie tu nie wypominaj co ja powiedzialem bo kazdy zartuje heh zal... zauwazajac ze jestem na trym forum o 2 lata jak nie 3 dluzej niz ty heh pozdro
-
Nimbus Grau Perl Effekt
wporzo jestem za to teraz nie pozostalo czekac na lato !!