Treść opublikowana przez Olaf
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
babcia ma rivale z nike !! juz ja kochom
-
[B5 AGB] Audi S4 B5 2.7 Żeluśa
Ive chyba na zimówki? poprawic pare szczegółów w będzie malina, bardzo fajny kolor, pokaz foto środka popieram a tak pozatym jozek rozwiazala sie tamta sprawa ? bo dawid auto sprzedal juz nawet
-
[B5 AGB] Audi S4 B5 2.7 Żeluśa
eSa spoko wszystko pieknie ladnie ale jak na kola 18 cali to szalu brak
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
hehe ja tez chce sedana ale silniki od 1,8t w zwyz do 2,8 bez 2,7 biturbo hheheh ale ja dopiero wystawie auto bo szkoda mi mojgo bylego avanta ;/
-
[B5 1Z] tractor na glebie by grn
no i dobre tez jest fajna ;p
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
dlaczego sprzedajesz tego pracha wziolbym go od ceibie ale pierw musze sie passata pozbyc ;p
-
[B5 1Z] tractor na glebie by grn
no ta 1 fota jest najlepsza !! ale prezencja jest miazga na setupie letnim
-
[B5 1Z] A4 TDi
lol tak dawno mnie tu nie bylo ze widze ASO jak nic w tym temacie slepy zloz cv powinni ci przyjac ;p bedziesz glownym monterem od climatronika
-
[B5 1Z] tractor na glebie by grn
sesyjka ladna ;p nawet ta zimowa fela ladnie wyglada ;p
-
Passat B5 Varriant Sprzedam badz zamienie na A4 B5
po nowym roku wyladuje na allegro szukam sedana a4 b5 ;p
-
[B5 AGB] Kosiniak S4 Powered By MRMotors
jest sucza brzydka p.s czyt. kozak ;p
-
Passat B5 Varriant Sprzedam badz zamienie na A4 B5
ni hu hu postanowilem dzis w zime przejeżdżę i Passat na sprzedaż szukam spowrotem audi a4 tym razem sedan
-
B6 DIVISION
pany a co powiecie o tym ;p http://otomoto.pl/audi-a4-shadow-line-air-ride-artec-C21787300.html na forum u nas jej nie widzialem
-
Wąskie e30
te auto niszczy moje wszystkie uczucia !! jest piekne
-
[B5 AFN] Moja A4. cukierass
duzo zdjec
-
Passat B5 Varriant Sprzedam badz zamienie na A4 B5
dobra naszla mnie misja na swap 1,8T lub 2.0 co mi bedzie potrzebne wstepnie wyslalem info nosbowi juz w tej sprawie ;p
-
Odp: VW Golf IV 1.9 TDI (AJM) Sprzedany
hahaahha jasne chcialbys !! ;]
-
[B5 1Z] tractor na glebie by grn
Rihanna-rockstar 101 (butch clancy dubstep remix)[br]Dopisany: 15 Listopad 2011, 10:23_________________________________________________ siedzi mi w głowie jakas 18", ale jak nie będzie strzału dolarów to pewnie zostanie, tylko tym razem w innym kolorze pewnie :> danke
-
[B5 1Z] tractor na glebie by grn
super filmik kurde ale audina jest piekna !! p.s co to za nutka z filmiku ?
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
tu widze wszystko grubo idzie oby tak dalej czekam co ttam ciekawego jescze zmodzisz
-
b2 quattro V8 - filmik st. 22
jest KOX !!
-
Odp: VW Golf IV 1.9 TDI (AJM) Sprzedany
ja tez tu miszka zostaje ale ramek klubowych nie zakladam ;p (chyba)
-
Odp: VW Golf IV 1.9 TDI (AJM) Sprzedany
haha ramki klubowe z jakiegos forum golfa masz na mysli bo chyba nie a4;p hahaha
-
Passat B5 Varriant Sprzedam badz zamienie na A4 B5
no ja poki co tez nie narzekam ale wole audi heheh i napewno bedzie zmiana jak kasa pozowli
-
[B5 AFN++]Silver limousine by Bulczas 167KM & 340Nm...
Bułczas sory za OT ale wszystkiego najlepszego ! ;p