Treść opublikowana przez Olaf
-
Nimbus Grau Perl Effekt
sprzedana ?
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
juz mam 2000 rok polift ---------- Post dopisany at 12:46 ---------- Poprzedni post napisany at 12:46 ---------- nie chciales mi sprzedac twego pazdzierza to kupilem innego ;p
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
fajna sztuka i kolorek ladny bezawaryjnosci i powodzenia w modach:naughty:
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
konkretne masz to autko z totalnego przed lifta jest 100% polift
-
[ALL B5] Trzecia z kolei już A4 no i poszly koty za płoty 1 mod juz jest
juz ich nie ma ;p bo to bylo moje drugie audi a teraz ty sie nim wozisz ;p szukaj sprezyn i tlumika albo sie dowiedz czy pasuja te z sedana do avanta
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
auto jest mega kozak !!! wyglada swietnie
-
[ALL B5] Trzecia z kolei już A4 no i poszly koty za płoty 1 mod juz jest
kolo wieksze gleba usuniecie haka i jak wpadnie gdzies mi w oko dokladka pdc na tyl to pewnie tam zawita
-
[ALL B5] Trzecia z kolei już A4 no i poszly koty za płoty 1 mod juz jest
Jest to juz moje trzecie audi a4 b5 po 2 dislach afn 98r nadszedl na kolejne ale tym razem polift 2000 i benzyna poprzednie dwa dalej sa obecne na naszym forum kolor taki a nie inny jednym się może podobać innym nie rok 2000 na pokładzie pół fis, elektryka przód, klimatronik zderzak ze spryskiwaczami, ori ksenony zderzak przód ma inny odcień bo był malowany z tego względu ze poprzedniemu właścicielowi go ukradli na co mam pokwitowanie z policji o kradzieży zderzaka oraz tablic, wbite w dowodzie rejestracyjnym wtórnik tablic. co do zrobienia hm... kupa rzeczy wymienić termostat, ściągnąć ten pokrowiec z kierownicy , skasować błąd na liczniku, pomalować tylni zderzak, wycieniować przedni bo ma inny odcień, oczywiście najważniejsza rzecz opuścić ta kozę w dol ! i jakieś dobre koło i to chyba tyle auto będę starać się wzorować na mej pierwszej czarnulce na sprzedaż posiadam ori 15' cali z oponami rocznymi i bierznikiem 7,5 wiec prawie jak nowe Plany Obniżyć Ogarnąć wnętrze a dokladniej wymiana foteli Wydech założyć z 1,8T - zrobiony Ogarnąć lakier Wyrzucić hak Naprawić zwarcie na czujniku ciśnienia oleju Zmiana radia na 2 din + zmieniarka Naprawa - dwóch scyzoryków i centralnego Wymiana Termostatu - zrobiony reszta wyjdzie w praniu
-
[ALL B5] Srebrny by HaVoK
sprzedales to auto?
-
Nimbus Grau Perl Effekt
o juz 10 tys prawie z ceny zszedles
-
[ALL B5] A4 b5 fourious
dramat jestem zalamanym tym smieciowym watkiem powinien sobie zalozyc konto na jdm - jade do mechanika hahah a nie na tak powaznym forum bo to co on zrobi z tym autem to juz nie bedzie audi nie zapomnij przeszczepic lamp przednich z fiata 126p do twojej inf Maluch
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
slyszalem ze chcesz mi sprzedac twoje auto ;p
-
A4 B6 LZ5F by MaxsteRR/Foty środka po czołówce...
szkoda auta ale dobrze ze tobie nic nie jest czyja byla wina ;/
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
ładnie ten twoj nowy potwor wyglada szkoda mi tej twojej b5 piekna byla hehe ja znowu bede przesiadac sie na audi b5 poraz trzeci majac sedana i kombi wybor trzeci bedzie losowy hehe zalezy co ladnego trafie bo poki co zastepcze wozidlo mi srednio odpowiada ;/
-
[ALL B6] S4 b6
tylni zderzak ma jakiś inny odcień od reszty a tak poza tym to ładna bez awaryjności a co do przodu tragedii nie ma
-
[B5 AFN] Audi A4 by Kamilus SPRZEDANE
te foty zaraz po zakupie to byly moje a auto w miedzy czasie jeździło na ori 16 calach i tego zdjęcia już nie pokazałeś i sumując wszystko dalej dwie moje audi a4 b5 jeżdżą u forumowiczów ---------- Post dopisany at 10:04 ---------- Poprzedni post napisany at 10:00 ---------- oraz zapomniałeś dodać ze auto zostało opuszczone o -40mm przód i tyl springami od rafuzg
-
[ALL B5] Audi S4
eh gracjan przy tym aucie juz nie ma co robic wyglada pieknie
-
Srebrna Hania by majkel1993;)gwint/kubły/17''
tyle felg juz miales na aucie a dalej koza
-
[ALL B5] Moja nowa Niebieska Slicznotka:)
brewki out
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
dalej padaka ;p zrob cos z tym autem heheh a tak serio to fajnie ci to wyszlo
-
Nimbus Grau Perl Effekt
lol dawno mnie tu nie bylo tu mega zmiana
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
dobra padaczka ale pokaz ja na tych podrobach bbsow ;p
-
[B5 AFN] Po rodzinie nic nie ginie
popros raggamana heheh bo sie udziala a nie chce sie zaproponowac
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
jest maszynka super fajnie wszystko juz wyglada
-
Nimbus Grau Perl Effekt
jest kozak fela dobrze sie prezentuje