Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fafnasty

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fafnasty

  1. uszkodzony łącznik ten kawałek węża a w dolocie zawsze opary oleju się gromadzą widać że silnik nie pucowany to i olej widac
  2. a czy szyny z foteli elektrycznych A6 są takie same jak szyny w fotelach elektrycznych A4 B5 ?
  3. TEZ NIE POLECAM KOLEGI FAFNASTY - potrzebowalem raczki skladania kanapy, wyslalem mu zdjecie o jaka chodzi. Zapewnial ze taka ma i nie ma problemu. Zaplacilem i dostalem ... inna od sedana na kluczyk. Tlumaczyl sie ze nie widzial dokladnie zdjecia bo z komorki przegladal wiadomosc i ze jego wina, i w ramach przeprosin przysle mi odpowiednia bo jest w jego posiadaniu. Do dzis raczka do mnie nie dotarla pomimo kilku wiadomosci w stylu: juz wyslana !!!, jeszcze nie dotarla? - nie nie dotarla od stycznia do dzis. Wyludzacz kasy i tyle. Zenada. witam:hi: rączka ta juz prawidłowa była dawno wysłana fakt faktem że poszła po taniości ekonomicznym i nawet sobie sprawy nie zdawałem że nie doszła na prawde byłem nieświadomy że ta 2 rączka nie doszła upsss poproszę Robsona o dane na pw i odsyłamy pieniążka
  4. dobrze tu sie dzieje ja chcę więcej więcej zdjęć
  5. a co jesli sie rozchodzi o fotele w full pradzie? podejda prady z a6 do prądu w b5?
  6. dobry ten Twój trumniak
  7. to je tyskiwosk
  8. ładnie burczy ciekawe jak odcinka daje
  9. przód nie ruszony troche dziś same się zrolowały na nierównościach
  10. jeszcze zabawa z rantami z przodu ale brak czasu żeby to ogarnąć muszę maszynkę ogarnąć i do roboty dzieki:decayed:
  11. halo beda innaczej oklejone lekką czarna folią zamiast żółtej a o srebrnym znaczku nie ma mowy jedynie grill s4 w czarnym połysku ---------- Post dopisany 26-05-2014 at 12:43 ---------- Poprzedni post napisany 23-05-2014 at 07:01 ---------- gładkie skóry z eSy w prądzie może kiedyś rejkaro ---------- Post dopisany at 12:44 ---------- Poprzedni post napisany at 12:43 ---------- wszystko jeszcze ufajdane trzeba plaka kupić same głosniki bose bez instalacji i wzmaka juz lepiej graja ---------- Post dopisany at 12:46 ---------- Poprzedni post napisany at 12:44 ---------- dekory czarne piano już chyba się szykują to pseudo karbon do pieca ---------- Post dopisany 01-06-2014 at 16:29 ---------- Poprzedni post napisany 26-05-2014 at 12:46 ---------- przodem udało się zejść na około 59 drl moduł osłabiający świecenie ori h7 do około 40% mocy ---------- Post dopisany at 16:30 ---------- Poprzedni post napisany at 16:29 ----------
  12. Ty szuraczu
  13. ładna ta besześć dobre koło dobra gleba nic mu wiecej nie potrzeba
  14. syto leży lalunia
  15. postaram się naswietlić temat posiadam sedana polifta i oczywiście bez bose głośniki sa w przodzie i tylnej półce w bagażniku jest dołozony sob jakieś 25l z głośnikiem 30cm ale to nieważne rozchodzi się o to że wpadły mi do auta boczki drzwi z głośnikami bose z przodu boczki wymienione i zostały głosniki bose całkiem fajnie graja ale co zrobic z tyłem ?? wkładac boczki z głośnikami na tył? i kosztem tego wywalić te z półki ?? zostawić i w drzwiach i półce ?? jak zasilić tylne drzwi?? na chwile obecną gra przód półka i bagażnik bass
  16. sprzęgło ci sie konczy kolego ---------- Post dopisany at 11:00 ---------- Poprzedni post napisany at 11:00 ---------- pewnie najbardziej odczuwa sie uslizg na 4 i 5 biegu
  17. drzwi nie widziałem drzwi wiadomo poszukaj poszycia w kolorze ok 80-130pln błotnika nic nie ruszaj tym bardziej jego wymiana normalnie każdy lakiernik to zrobi i 300=350pln za element malowanie i nie wazne czy trzeba szpachlowac czy nie
  18. fafnasty odpowiedział(a) na Piteros1 temat w Układ Jezdny
    albo jakis słaby ten gwint albo wylane amory
  19. podepnij wentylatow na krótko i się wyjaśni czy nie spalony czasami
  20. tam gdzie odstaje dociśnij mocno reka mocowanie na błotniku sie podegnie i bedzie dobrze wiele razy sprawdzane bo nic nie pomagało
  21. fafnasty odpowiedział(a) na Piteros1 temat w Układ Jezdny
    jesli chodzi ci o helpery to one wcale nie utwardzaja zawieszenia tylko sa po to żeby główna sprężyna nie latała luźno przy odciążonym amorku i wcale nie musisz jej mieć często się je wywala żeby bardziej obniżyć ---------- Post dopisany at 15:18 ---------- Poprzedni post napisany at 15:18 ---------- helpery - Szukaj w Google
  22. na postoju jak jest gorąco to wentylator powinien wyć jak szalony max obroty:decayed: musi schłodzić czynnik bo rośnie cisnienie wraz z temperaturą jak jest niskie ciśnienie to nie powinna sie klima załączyć czyli na panelu ciagle świeci econ
  23. sprawdź czy koła dokręcone!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.