Treść opublikowana przez fafnasty
-
Zaolejone węże od turbo - poważny problem?
uszkodzony łącznik ten kawałek węża a w dolocie zawsze opary oleju się gromadzą widać że silnik nie pucowany to i olej widac
-
Fotele z A6C5 do B5
a czy szyny z foteli elektrycznych A6 są takie same jak szyny w fotelach elektrycznych A4 B5 ?
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
TEZ NIE POLECAM KOLEGI FAFNASTY - potrzebowalem raczki skladania kanapy, wyslalem mu zdjecie o jaka chodzi. Zapewnial ze taka ma i nie ma problemu. Zaplacilem i dostalem ... inna od sedana na kluczyk. Tlumaczyl sie ze nie widzial dokladnie zdjecia bo z komorki przegladal wiadomosc i ze jego wina, i w ramach przeprosin przysle mi odpowiednia bo jest w jego posiadaniu. Do dzis raczka do mnie nie dotarla pomimo kilku wiadomosci w stylu: juz wyslana !!!, jeszcze nie dotarla? - nie nie dotarla od stycznia do dzis. Wyludzacz kasy i tyle. Zenada. witam:hi: rączka ta juz prawidłowa była dawno wysłana fakt faktem że poszła po taniości ekonomicznym i nawet sobie sprawy nie zdawałem że nie doszła na prawde byłem nieświadomy że ta 2 rączka nie doszła upsss poproszę Robsona o dane na pw i odsyłamy pieniążka
-
[ALL B5] koniu / MOŻE NIE NAJTANIEJ ALE JAKO TAKO
dobrze tu sie dzieje ja chcę więcej więcej zdjęć
-
Fotele z A6C5 do B5
a co jesli sie rozchodzi o fotele w full pradzie? podejda prady z a6 do prądu w b5?
-
C5 Freak Biturbo+
dobry ten Twój trumniak
-
[B5 APS] by czorny
to je tyskiwosk
-
[B5 APS] by czorny
- [B5 APS] by czorny
ładnie burczy ciekawe jak odcinka daje- [B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
- [B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
przód nie ruszony troche dziś same się zrolowały na nierównościach- [B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
jeszcze zabawa z rantami z przodu ale brak czasu żeby to ogarnąć muszę maszynkę ogarnąć i do roboty dzieki:decayed:- [B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
halo beda innaczej oklejone lekką czarna folią zamiast żółtej a o srebrnym znaczku nie ma mowy jedynie grill s4 w czarnym połysku ---------- Post dopisany 26-05-2014 at 12:43 ---------- Poprzedni post napisany 23-05-2014 at 07:01 ---------- gładkie skóry z eSy w prądzie może kiedyś rejkaro ---------- Post dopisany at 12:44 ---------- Poprzedni post napisany at 12:43 ---------- wszystko jeszcze ufajdane trzeba plaka kupić same głosniki bose bez instalacji i wzmaka juz lepiej graja ---------- Post dopisany at 12:46 ---------- Poprzedni post napisany at 12:44 ---------- dekory czarne piano już chyba się szykują to pseudo karbon do pieca ---------- Post dopisany 01-06-2014 at 16:29 ---------- Poprzedni post napisany 26-05-2014 at 12:46 ---------- przodem udało się zejść na około 59 drl moduł osłabiający świecenie ori h7 do około 40% mocy ---------- Post dopisany at 16:30 ---------- Poprzedni post napisany at 16:29 ----------- [B5 APS] by czorny
Ty szuraczu- [B6 AVF] Audi A4 1.9TDI Quattro | AIRRIDE | Schmidt VN 19" | RECARO | UP STR7
ładna ta besześć dobre koło dobra gleba nic mu wiecej nie potrzeba- [B5 APS] by czorny
syto leży lalunia- Głosniki bose w tylne drzwi czy półke ????
postaram się naswietlić temat posiadam sedana polifta i oczywiście bez bose głośniki sa w przodzie i tylnej półce w bagażniku jest dołozony sob jakieś 25l z głośnikiem 30cm ale to nieważne rozchodzi się o to że wpadły mi do auta boczki drzwi z głośnikami bose z przodu boczki wymienione i zostały głosniki bose całkiem fajnie graja ale co zrobic z tyłem ?? wkładac boczki z głośnikami na tył? i kosztem tego wywalić te z półki ?? zostawić i w drzwiach i półce ?? jak zasilić tylne drzwi?? na chwile obecną gra przód półka i bagażnik bass- Przy dodawania gazu samochod wchodzi w obroty a nie przyspiesza.
sprzęgło ci sie konczy kolego ---------- Post dopisany at 11:00 ---------- Poprzedni post napisany at 11:00 ---------- pewnie najbardziej odczuwa sie uslizg na 4 i 5 biegu- Wycena naprawy nadkola A4 B5
drzwi nie widziałem drzwi wiadomo poszukaj poszycia w kolorze ok 80-130pln błotnika nic nie ruszaj tym bardziej jego wymiana normalnie każdy lakiernik to zrobi i 300=350pln za element malowanie i nie wazne czy trzeba szpachlowac czy nie- montaz gwintu
albo jakis słaby ten gwint albo wylane amory- problem z wentylatorem klimy..
podepnij wentylatow na krótko i się wyjaśni czy nie spalony czasami- Spasowanie zderzaka z błotnikami
tam gdzie odstaje dociśnij mocno reka mocowanie na błotniku sie podegnie i bedzie dobrze wiele razy sprawdzane bo nic nie pomagało- montaz gwintu
jesli chodzi ci o helpery to one wcale nie utwardzaja zawieszenia tylko sa po to żeby główna sprężyna nie latała luźno przy odciążonym amorku i wcale nie musisz jej mieć często się je wywala żeby bardziej obniżyć ---------- Post dopisany at 15:18 ---------- Poprzedni post napisany at 15:18 ---------- helpery - Szukaj w Google- problem z wentylatorem klimy..
na postoju jak jest gorąco to wentylator powinien wyć jak szalony max obroty:decayed: musi schłodzić czynnik bo rośnie cisnienie wraz z temperaturą jak jest niskie ciśnienie to nie powinna sie klima załączyć czyli na panelu ciagle świeci econ- stuka jak naciskam hamullec
sprawdź czy koła dokręcone! - [B5 APS] by czorny