Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fafnasty

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fafnasty

  1. fafnasty odpowiedział(a) na fafnasty temat w Audi A4 B5
    Ciężko jest wyciąć otwór pod ori lampki??? bardzo łatwo 30min robotry i swieci
  2. Przy gaszeniu będzie się trząsł wkurwiaj... to jest. aha to ok
  3. fafnasty odpowiedział(a) na fafnasty temat w Audi A4 B5
    jutro rezam białe lampki bo sprzedałem ich juz ze sto a jeszcze ich do siebie nie wrezałem hmmm może i z tyłu terz wrezam:wink:
  4. fafnasty odpowiedział(a) na fafnasty temat w Audi A4 B5
    jeśli są korby to brak instalacji trzeba ciągnąć kable
  5. mam u siebie licznik polift z czerwonym podświetleniem:decayed: ori wskazówki tez są czerwone ale chce zrobić białe wskazówki a reszte zostawić czerwoną... miałem licznik z polifta to go rozebrałem do testów okazało sie ze wskazówki sa pomalowane na czerwono to odrazu zmyłem ta farb i już się cieszyłem że po problemie ale ale ale sprawdzałem na jaka barwę świecą diody oświetlające wskazówki i p[okazało się czerwone światło albo bardziej żółte nie wiem bo sprawdzałem baterią 5voltową i tu moje pytanie czy trzeba zmieniać diody żeby osiągnąć taki efekt:wink:
  6. własnie a jak to jest jak w awx wywale całkiem klape gaszeniową??? bedzie sie wtedy gasił z drganiem jak np. afn i inee bez klapy??? i wystarczy tylko zaslepic wezyk jak wywale całkiem egr-a?? mydelniczka z 2001r
  7. fafnasty odpowiedział(a) na fafnasty temat w Audi A4 B5
    właśnie też mam 3mm zmienie opornik i zobacze a jaki masz danek??? ---------- Post dopisany at 23:01 ---------- Poprzedni post napisany at 22:59 ---------- białe lampki pod co podłączyłeś??? swiecą cały czas tak jak czerwone czy po otwarciu drzwi??
  8. właśnie mierzyłem na sucho zobaczę jak z coolera wyjnde kolanem fi 60 90stopni jak to bedzie ---------- Post dopisany at 21:43 ---------- Poprzedni post napisany at 21:42 ---------- jeśli bedzie lipa to przespawam boki na takie jak są w chinolach i wyjście na 50?? jak myslisz robić dolot 50 czy 60 fi ???
  9. nie nie szyba cała mierzyłem dam rade coolera wrezać i nawet halogeny zostaną
  10. fafnasty odpowiedział(a) na fafnasty temat w Audi A4 B5
    jakie diody wrezałeś??? ja swoje muszę zmienić bo za słabo podswietlaja:kwasny:
  11. ta naklejka jest musowa:decayed: ---------- Post dopisany at 20:57 ---------- Poprzedni post napisany at 15:08 ---------- Spawacz rure pospawa i dolot będzie w komplecie
  12. nic nie wierć bo zaraz błotnik radza zaatakuje:kwasny: zwal zderzak i zobacz w jakim stanie są slizgi czesto się potrafia poluzować albo są zle skrecone ale zwal zderzak i zobaczysz co jest co
  13. szafa zaje....a wypowiedz
  14. mój jest z Maja 2000rok szły jeszcze AFN-y ---------- Post dopisany at 05:32 ---------- Poprzedni post napisany at 05:17 ---------- Nowa Wlepka ---------- Post dopisany at 05:33 ---------- Poprzedni post napisany at 05:32 ---------- proszę nie brać pod uwagę pisowni tak miało być
  15. a ja polece 18" w b6 17 to maleństwa
  16. tez polecam sachs
  17. no Kowi Ci powiem że trafiłes w moje gusta:decayed::decayed: tez ja biorę pod uwage ale zobaczymy co sie trafi na 100% beda to jakies ori fele Audi lub Mietki i zero szprychy tylko masywna pełna fela:wink:
  18. mi tam szprychy nie pasują bez doobrze zrobionych hebli min na jakies 320 fela bedzie Monoblock i to w bieli 18"
  19. niestety po zimie bedzie tylko 18 ;-) hehe jakos mi takie szprychy nie leza
  20. Drewno do pieca:decayed:
  21. w schowku mam tylko klameczke oklejoną zrobiłem dekory tunes srodkowy polowe i ramke biegow i kilka detali takich jak klamki tylne od szyb itp mam zamiar jeszcze zewnetrzne osłony słupków B okleić
  22. jeszcze sporo pracy ale na nastepny sezon mam nadzieje że troszke dam rade zmienić
  23. POTEM JUZ TROCHE LEPIEJ ---------- Post dopisany at 17:44 ---------- Poprzedni post napisany at 17:41 ---------- a od takiego się wszystko zaczęło przymiarka 19" ---------- Post dopisany at 17:56 ---------- Poprzedni post napisany at 17:44 ---------- drobne modyfikacje hehe ---------- Post dopisany at 17:58 ---------- Poprzedni post napisany at 17:56 ----------
  24. A4 B5 Silnik 1.9 TDI 110 ps AFN MODYFIKACJE I PLANY SILNIK Turbina AWX KUPIONE CZEKA W GARAŻY Kolektor ssący AWX KUPIONE CZAKA W GARAŻU Egr wywalony ZROBINE Wężyki podciśnień SYLIKONY ZROBINE Katalizator wywalony FMIC z Audi A5 FMIC KUPIONY CZEKA NA RESZTE GRATÓW Wirusss BĘDZIE PO WSADZENIU GRATÓW Z AWX-a NADWOZIE Emblematy wywalone ZROBIONE Grill w czarny mat i biały znaczek ZROBIONE Czarne szyby PO ZIMIE Przedni zderzak na gładko i zespolony z dokładka Tylny zderzak zespolony z dokładką Czarne bixy ZROBIONE Progi z esy KUPIONE NIE ZROBIONE Tylna klapa USA KUPIONA NIE ZAŁOŻONA HEHE Duże lewe lusterko ZROBIONE WNĘTRZE Skóra czarna z esy :banan: tył dzielony składany Grzane sranie:decayed: ZROBIONE Kiera a8 d3 2din z jakimś fajnym radyjkiem 2DIN JEST CZEKA NA RADYJKO DVD Czarny sufit alkantara KUPIONE CZEKA NA CHWILĘ CZASU Lewarek S line z B6 NA NASTĘPNY SEZON Całe oświetlenie LED ZROBIONE Podświetlane klamki ZROBIONE Oklejone dekory i tunel czarny karbon 3M ZROBIONE Wygłuszone przednie drzwi ZROBIONE Flokowanie deski i tunelu pod podłokietnikem NA NASTĘPNY SEZON Białe wskazówki w zegary z czerwonym podswietleniem NADAL SZUKAM OGÓLNIE CHCE OSIĄGNĄĆ WNĘTRZE W TOTALNEJ CZERNI PODWOZIE I ZAWIESZENIE Gwint VEITEC przód i KW tył ustawiony na ok -100 ZROBIONE :banan: Dolna rozpórka ZROBIONE Modyfikacje wydechu NA NASTEPNY SEZON Heble 312 PO WYPŁACIE KUPIĘ :grin: Fela 17" w białym połysku ZROBIONE Felga 18" w białym połysku MONOBLOCK w12 lub inne NA NASTEPNY SEZON I tak jakoś chce wyrezać sobie czarną suczkę nie tylko na weekend ale i jako transport do pracy ( 4osoby) czasami bywa ciężko ale daje rade heh:decayed: zbliżają sie zimne wieczory w sam raz do spedzania czasu w garażu troche gratów sie nazbierało trzeba zacząć realizować plany... Pozdrawiam stan obecny mydelniczki.... mody na bieżąco w temacie [/url]">http:// [/url]">http:// [/url]">http:// [/url]">http:// [/url]">http:// [/url]">http:// a tak to wcześniej wyglądało ---------- Post dopisany at 17:32 ---------- Poprzedni post napisany at 17:13 ----------

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.