Treść opublikowana przez fafnasty
-
podswietlane Klamki
Ciężko jest wyciąć otwór pod ori lampki??? bardzo łatwo 30min robotry i swieci
-
Dziwna sytuacja z EGR w A4 B6 1.9TDI
Przy gaszeniu będzie się trząsł wkurwiaj... to jest. aha to ok
-
podswietlane Klamki
jutro rezam białe lampki bo sprzedałem ich juz ze sto a jeszcze ich do siebie nie wrezałem hmmm może i z tyłu terz wrezam:wink:
-
podswietlane Klamki
jeśli są korby to brak instalacji trzeba ciągnąć kable
-
Zmiana Koloru Podświetlania Wskazówek Licznika
mam u siebie licznik polift z czerwonym podświetleniem:decayed: ori wskazówki tez są czerwone ale chce zrobić białe wskazówki a reszte zostawić czerwoną... miałem licznik z polifta to go rozebrałem do testów okazało sie ze wskazówki sa pomalowane na czerwono to odrazu zmyłem ta farb i już się cieszyłem że po problemie ale ale ale sprawdzałem na jaka barwę świecą diody oświetlające wskazówki i p[okazało się czerwone światło albo bardziej żółte nie wiem bo sprawdzałem baterią 5voltową i tu moje pytanie czy trzeba zmieniać diody żeby osiągnąć taki efekt:wink:
-
Alufelgi 18+opony do wyceny!!!
poszło PW
-
Dziwna sytuacja z EGR w A4 B6 1.9TDI
własnie a jak to jest jak w awx wywale całkiem klape gaszeniową??? bedzie sie wtedy gasił z drganiem jak np. afn i inee bez klapy??? i wystarczy tylko zaslepic wezyk jak wywale całkiem egr-a?? mydelniczka z 2001r
-
podswietlane Klamki
właśnie też mam 3mm zmienie opornik i zobacze a jaki masz danek??? ---------- Post dopisany at 23:01 ---------- Poprzedni post napisany at 22:59 ---------- białe lampki pod co podłączyłeś??? swiecą cały czas tak jak czerwone czy po otwarciu drzwi??
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
właśnie mierzyłem na sucho zobaczę jak z coolera wyjnde kolanem fi 60 90stopni jak to bedzie ---------- Post dopisany at 21:43 ---------- Poprzedni post napisany at 21:42 ---------- jeśli bedzie lipa to przespawam boki na takie jak są w chinolach i wyjście na 50?? jak myslisz robić dolot 50 czy 60 fi ???
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
nie nie szyba cała mierzyłem dam rade coolera wrezać i nawet halogeny zostaną
-
podswietlane Klamki
jakie diody wrezałeś??? ja swoje muszę zmienić bo za słabo podswietlaja:kwasny:
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
ta naklejka jest musowa:decayed: ---------- Post dopisany at 20:57 ---------- Poprzedni post napisany at 15:08 ---------- Spawacz rure pospawa i dolot będzie w komplecie
-
Odstający zderzak przedni
nic nie wierć bo zaraz błotnik radza zaatakuje:kwasny: zwal zderzak i zobacz w jakim stanie są slizgi czesto się potrafia poluzować albo są zle skrecone ale zwal zderzak i zobaczysz co jest co
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
szafa zaje....a wypowiedz
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
mój jest z Maja 2000rok szły jeszcze AFN-y ---------- Post dopisany at 05:32 ---------- Poprzedni post napisany at 05:17 ---------- Nowa Wlepka ---------- Post dopisany at 05:33 ---------- Poprzedni post napisany at 05:32 ---------- proszę nie brać pod uwagę pisowni tak miało być
-
Alu Ori 17' dla A4 B6 Sedan Grafit.
a ja polece 18" w b6 17 to maleństwa
-
Nie znam się, co dobrać.
tez polecam sachs
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
no Kowi Ci powiem że trafiłes w moje gusta:decayed::decayed: tez ja biorę pod uwage ale zobaczymy co sie trafi na 100% beda to jakies ori fele Audi lub Mietki i zero szprychy tylko masywna pełna fela:wink:
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
mi tam szprychy nie pasują bez doobrze zrobionych hebli min na jakies 320 fela bedzie Monoblock i to w bieli 18"
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
niestety po zimie bedzie tylko 18 ;-) hehe jakos mi takie szprychy nie leza
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
Drewno do pieca:decayed:
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
w schowku mam tylko klameczke oklejoną zrobiłem dekory tunes srodkowy polowe i ramke biegow i kilka detali takich jak klamki tylne od szyb itp mam zamiar jeszcze zewnetrzne osłony słupków B okleić
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
jeszcze sporo pracy ale na nastepny sezon mam nadzieje że troszke dam rade zmienić
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
POTEM JUZ TROCHE LEPIEJ ---------- Post dopisany at 17:44 ---------- Poprzedni post napisany at 17:41 ---------- a od takiego się wszystko zaczęło przymiarka 19" ---------- Post dopisany at 17:56 ---------- Poprzedni post napisany at 17:44 ---------- drobne modyfikacje hehe ---------- Post dopisany at 17:58 ---------- Poprzedni post napisany at 17:56 ----------
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
A4 B5 Silnik 1.9 TDI 110 ps AFN MODYFIKACJE I PLANY SILNIK Turbina AWX KUPIONE CZEKA W GARAŻY Kolektor ssący AWX KUPIONE CZAKA W GARAŻU Egr wywalony ZROBINE Wężyki podciśnień SYLIKONY ZROBINE Katalizator wywalony FMIC z Audi A5 FMIC KUPIONY CZEKA NA RESZTE GRATÓW Wirusss BĘDZIE PO WSADZENIU GRATÓW Z AWX-a NADWOZIE Emblematy wywalone ZROBIONE Grill w czarny mat i biały znaczek ZROBIONE Czarne szyby PO ZIMIE Przedni zderzak na gładko i zespolony z dokładka Tylny zderzak zespolony z dokładką Czarne bixy ZROBIONE Progi z esy KUPIONE NIE ZROBIONE Tylna klapa USA KUPIONA NIE ZAŁOŻONA HEHE Duże lewe lusterko ZROBIONE WNĘTRZE Skóra czarna z esy :banan: tył dzielony składany Grzane sranie:decayed: ZROBIONE Kiera a8 d3 2din z jakimś fajnym radyjkiem 2DIN JEST CZEKA NA RADYJKO DVD Czarny sufit alkantara KUPIONE CZEKA NA CHWILĘ CZASU Lewarek S line z B6 NA NASTĘPNY SEZON Całe oświetlenie LED ZROBIONE Podświetlane klamki ZROBIONE Oklejone dekory i tunel czarny karbon 3M ZROBIONE Wygłuszone przednie drzwi ZROBIONE Flokowanie deski i tunelu pod podłokietnikem NA NASTĘPNY SEZON Białe wskazówki w zegary z czerwonym podswietleniem NADAL SZUKAM OGÓLNIE CHCE OSIĄGNĄĆ WNĘTRZE W TOTALNEJ CZERNI PODWOZIE I ZAWIESZENIE Gwint VEITEC przód i KW tył ustawiony na ok -100 ZROBIONE :banan: Dolna rozpórka ZROBIONE Modyfikacje wydechu NA NASTEPNY SEZON Heble 312 PO WYPŁACIE KUPIĘ :grin: Fela 17" w białym połysku ZROBIONE Felga 18" w białym połysku MONOBLOCK w12 lub inne NA NASTEPNY SEZON I tak jakoś chce wyrezać sobie czarną suczkę nie tylko na weekend ale i jako transport do pracy ( 4osoby) czasami bywa ciężko ale daje rade heh:decayed: zbliżają sie zimne wieczory w sam raz do spedzania czasu w garażu troche gratów sie nazbierało trzeba zacząć realizować plany... Pozdrawiam stan obecny mydelniczki.... mody na bieżąco w temacie [/url]">http:// [/url]">http:// [/url]">http:// [/url]">http:// [/url]">http:// [/url]">http:// a tak to wcześniej wyglądało ---------- Post dopisany at 17:32 ---------- Poprzedni post napisany at 17:13 ----------