Treść opublikowana przez fafnasty
-
Przedni zderzak na Gładko wraz z dokładką B5
dzieki za linka ojjj widze że jest kolega z A4 w takim stanie do jakiego dążę ja
-
Felgi AMG do budy a4 b5 sedan. Jak myślicie?? Proszę o opinię
Zajebis....a Fela a kto jest na nie to niech poczyta sobie inne watki bedzie dooobrze wyglądać
-
Przedni zderzak na Gładko wraz z dokładką B5
taka tak wkleję ja i zaszpachluje na zime bede w garage rezał może znajdzie sie jakies foto??? tak z ciekawosci bym zobaczył
-
Lubin i okolice moze spocik ?
ok nie ma sprawy ogarne tunel z climatronikiem na 2din i grzane srania
-
Lubin i okolice moze spocik ?
hehe Ty mi navi pogonisz a nie ja tunel:decayed:
-
Lubin i okolice moze spocik ?
Nie czemu??? ostatnio grało ze 3h na ful bass i dobrze było
-
Lubin i okolice moze spocik ?
spt zaliczony do udanych:wink::wink: nastepny Legnica 13.10.2013 zapraszamy:decayed:
-
Lubin i okolice moze spocik ?
wpadniemy jasne :-) zapraszam na grila :-) bedą teżinne auta dostałem info że też jakiś spot się szykuje to pokażemy że jednak 0000 ma przewagę hehe
-
Przedni zderzak na Gładko wraz z dokładką B5
na gładko już wiem jak i co zrobić bardziej mi chodzi o dokladke wrezaną w zderzak na stałe bez widocznej przerwy
-
Przedni zderzak na Gładko wraz z dokładką B5
witam. mam zderzak do malowania i tak się zastanawiam żeby zrobić go na gładko i zespolić na stałe z dokładką która też bedzie w kolor zderzaka może ktoś już cos takiego rezał ??? może ma ktoś jakieś foto jak to wygląda???
-
Lubin i okolice moze spocik ?
no trzeba:decayed: w tym samym czasie na lotnisku też bedą chłopaki z klubu low filesia
-
Białe wskazówki w liczniku polift B5
witam:hi: widziałem na jakimś filmie że Nicolas w swojej s4 miał czerwone zegary tak jak ja ale białe wskazówki w liczniku hmmm było tak tylko w S-ce ??? chce u siebie zostawić czerwone podświetlenie ale fajnie wyglądaja białe wskazówki:decayed: jak to ogarnąć???
-
Lubin i okolice moze spocik ?
jeszcze kilka 0000 wpadnie nie z klubu ale może już wkrótce
-
Żarówka led T4W BA9S nie świeca
Wystarczy kabelki przelutować i po problemie
-
Lubin i okolice moze spocik ?
1. Gruby1991 2. Fafnasty 3. JubaABT 4. Tighe 5. adi88 6. audifan1 ---------- Post dopisany at 01:53 ---------- Poprzedni post napisany at 01:52 ---------- zBIERAĆ GRILLLLLLEEE I KOBASY ---------- Post dopisany at 01:53 ---------- Poprzedni post napisany at 01:53 ---------- zBIERAĆ GRILLLLLLEEE I KOBASY
-
Bogatynia, Zgorzelec, Lubań, Bolesławiec i okolice - spoty, prężna grupa ?
http://a4-klub.pl/dolnoslaskie-80/lubin-okolice-moze-spocik-229421/index3.html#post3784151
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
http://a4-klub.pl/dolnoslaskie-80/lubin-okolice-moze-spocik-229421/index3.html#post3784151
-
Lubin i okolice moze spocik ?
1. Gruby1991 2. Fafnasty 3. JubaABT 4. Tighe 5. adi88
-
Lubin i okolice moze spocik ?
Załatwiaj wolne i wpadaj na grila
-
Lubin i okolice moze spocik ?
to zabierac geile i kiełbaski :-)
-
Lubin i okolice moze spocik ?
to zabieramy znajomych w audiczkach i na lotnisko
-
Lubin i okolice moze spocik ?
22.09 lotnisko lubin start 15 ZAPRASZAMY
-
Gdzie jest antena od centralnego zamka w B5 lift
a jeśli czasami mam tak jak zamykam centaralnym to otwiera szybe pasazera dzieje się to sporadycznie ale czasami sie tak dzieje
-
Lubin i okolice moze spocik ?
to może koledzy z legnicy wpadna doLubina na lotnisko???? niedziela godzina 15 pasuje??? juz zbieram ludziska zapraszam:wink:
-
Audi BY MICHU NEW CAR ADR ROZBITY
lampy tylne i przednie bym wywalił ori polift przerobić na bix pomalowac wnetrze i robi robote i w tej samej kasie co te dziwne chinoole