Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fafnasty

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fafnasty

  1. ja wklejalem ori uzywke w bdb stanie koles sam ja wyciol z auta i wkleil do mnie nawet rok na szybie sie zgadzał
  2. 225 tarło bieżnikiem hehe opona wytrzymała 2 miesiace
  3. wiem ze nie odpowiednie ale musze wywalic 225 bo obciera do czasu kupienia 18 musze tym sie pocieszyc
  4. potrzebuje foto jak lezy oponka 205/40/r17 na fledze 7.5j najlepiej na feldze ori s line
  5. możemy na sobotę się ustawić jesli ludziska będą
  6. moze w tygodniu srodza ???? kto sie piszę??
  7. tak B6 B7 ma takie samo zawieszenie:wink: kat wagowa podobna smiało mozna takie coś zakladać lecz cena hmmm pozdro
  8. za takie ringi bym nie dal 100zl a ludziska 500placa maskara
  9. może spot w Głogowie?????
  10. witam w mojej b5 cieknie maglownica nasimeringu tam gdzie łączy się z kolumną kierowniczą i tu moje pytanie czy da sie wymienic ten simering i szukam takiej czesci gdzie kupic? moze ma ktoś jakieś numery cześci dzieki:hi:
  11. na B5 coś pięknego :-)
  12. wiem ze 16cali ale chodzi mi o wzor:wink: cos w tym stylu bede szykowal na sezon 2014:decayed:
  13. na nastepny sezon ktoras z tych wleci w polerce lub jak teraz w bieli :-)
  14. odpowiednim zamiennikiem jest 225na45 ale wtedy opona wystaje za felge chroni ja.
  15. aktualnie mam takie same parametry:wink: wchodzi elegancko szeroka opona trzyma auto w zakretach polecam
  16. Białą Fele mam od roku myslalem nad zmiana koloru ale zostaje przy bieli:wink: szukam ladnej 18 i tez bedzie biala
  17. ptasior to pokaz foto jak ta 18 lezy na aucie
  18. autostrady w chorwacji cos pieknego wygodnie sie lecialo na 1ba i i trak czasami przychacze na wjezdzie na posesje hehe
  19. jednak zalozylem 1ba bo w bdb stanie koza jasne ze wracam teraz to boje sie w zakrety wchodzic hehe
  20. jesli bym jechal w 2 osoby to bym tak zostawil hehe:wink: ale taraz koza plywa jak statek :grin:
  21. na seryje amorki smialo mozna zakladac springi do -35 - 40mm i nic sie dziac nie bedzie:wink: eibacha -30mm to bardzo dobre springi jesli chcesz troche obnizyc i zostawic komfort jazdy:wink:
  22. electrocity sie zrobi na miejscu:decayed: juzek726 zapraszam zapraszam na 2 auta razniej ---------- Post dopisany 11-08-2013 at 10:11 ---------- Poprzedni post napisany 28-06-2013 at 01:23 ---------- Mydelniczka podniesiona:kwasny: czeka na wyjazd a tak wyglada na czas wyjazdu...
  23. Witam Moi koledzy mieli wypadek :-( 4 osoby jechały w aucie 2 zgineły na miejscu 2 sa w stanie krytycznym w szpitalu we Wrocławiu:facepalm: jeden kolega Oskar Aubek potrzebuje pilnie KRWI kazda sie nadaje bo wymieniaja ja na krew dla Oskara!!!! jeśli ktoś jest chętny niesienia pomocy bez ponoszenia kosztów BARDZO PROSZE O POMOC!!!! krew mozna oddac w kazdym mieście w Polsce z dopiskiem DLA OSKARA AUBEK ze Ścinawy. Oskar ma szanse Żyć Paweł i Piotrek zgineli ale Oskar ma szanse!!! Proszę o POMOC Lubin Extra! - Tragedia ścinawian pod Iwnem - (FOTO) Krew można oddawać w jakimkolwiek punkcie krwiodawstwa najlepiej w: RCKIK we Wrocławiu, Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa im. prof. dr hab. Tadeusza Dorobisza we Wrocławiu,, ul. Czerwonego Krzyża 5/9, 50-345 Wrocław (za placem grunwaldzkim) tel. [071] 371 58 10 czynne: od Poniedziału do Piątku 7:30 - 18:00 Sobota 8:00 - 12:00 Należy koniecznie podać imię i nazwisko ( a dokładnie „OSKAR AUBEK”)! – OSKAR LEŻY W SZPITALU SPECJALISTYCZNYM WE WROCŁAWIU IM.TADEUSZA MARCINIAKA PRZY UL.TRAUGUTTA. W zamian za pobraną krew otrzymacie specjalny kwitek, który należy dostarczyć bezpośrednio do szpitala lub umówić się z rodzina, ktora przyjedzie odebrac kwitek. - szczegóły dowiecie się w punkcie krwiodawstwa! Tutaj jest lista innych punktów na terenie dolnegośląska. http://www.oddajkrew.pl/gdzieoddac.php?id=1 ---------- Post dopisany 11-08-2013 at 00:00 ---------- Poprzedni post napisany 10-08-2013 at 23:16 ---------- ---------- Post dopisany at 09:34 ---------- Poprzedni post napisany at 00:00 ----------

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.