Treść opublikowana przez fafnasty
-
Jazda bez pasow!!! wniosek o ukaranie
mialem male zapytanie a tu wooohoho jest co czytac:wink:
-
Przymiarka 19" B5
s4 jakie ma heble??? jak wyglada przeszczep??
-
Przymiarka 19" B5
no wieksze to juz chyba rs:wink: narazie i te ciesza:kwasny:
-
Przymiarka 19" B5
na pewno zamuli go ale ja szybko nie jezdze bo wahacz jest 6cm od gleby hehe:grin::grin:
-
Jakie felgi ?
ja latam na 17 s line opona 225/45 jest i gwint jest dobrze komfort tez zostal nie taki jak na 15 ale jest szykuje juz 19 i tam bedzie zero komforu heh ta pierwsza mi osobiscie sie nie podoba a ta 2 szprych to widac przez nia heble ktore sie nie prezentuja i wypada cos z nimi zrobic:wink: moze rozgladnij sie za jakas ori audi fela cos na pewno ci sie spodoba kupisz 17 bedzie git kupisz 18 bedzie koks:decayed:
-
Zimowe laki przy ciepłej pogodzie zmulają auto?
kolego co do opon zimowych latem to robia sie plastyczne i jest niegezbiecznie przy wiekszych predkosciach z wlasnego doswiadczenia a co do slabszego przyspieszania to diesle juz tak maja ze w upalne dni slabiej lataj bo jest cieple powietrze ktore trafia do komory spalania ori intercooler nie wyrabia zeby schlodzic:wink: montuje sie FMIC i zderzak i po sprawie osiagi sie poprawiaja:decayed:
-
Przymiarka 19" B5
gwint jest na aucie a 312 juz powoli sie rezaja:decayed:
-
Replika Zderzak RS4 do polifta
witam znajomu chce sobie kupic replike zderzaka przedniego ala rs4 ZDERZAK PRZÓD AUDI A4 SPOILER TUNING PROMOCJA (3134538122) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. chyba cos takiego a ze wszystko w aucie ja mu robie to tez pytal czy zamontuje mu ten zderzak i tu moje pytania; -jak to wogole wyglada na polifcie? -pasuje p&p? -wchodzi na ori belke? -da sie wrezac ori halogeny?? - podejda kratki ori rs4?? czy cos trzeba rezac z wiejskiej siatki?? - moze jakies foty tak to lezy na polifcie bez wreezanych progow np. s4
-
opony i felgi
przez rok to mocno jej nie zakatowal a o jakim rozmiarze rozmawiamy? firma?
-
Przymiarka 19" B5
ale na tej focie wyglada strasznie na pewno nie 19 i ta kozzzza jest straszna hehe po weekendzie wloze i zobacze czy da sie na tym jezdzic:wink:
-
Gumowa oslona sworznia wahacza
spokojnie dasz rade to ogarnac tylko delikatnie zdejmij pierscien zeby sie nie odksztaklcil i dasz rade:wink:
-
opony i felgi
zbadaj czy peka miedzy bieznikami czy guma jakos wyglada ale ja bym szybko na takich nie latal mialem juz przygody w ostrym lecie z takimi oponami:kwasny:
-
Przymiarka 19" B5
wpadlu w moje rece ladne 19 puerwsza przymiarka i mnie zmiazdzylo:naughty: Felga 19" 8.5j et 40 opona 225/35/19 lata ktos w b5 na takim zestawieniu a moze w afn-ie ????
-
Jazda bez pasow!!! wniosek o ukaranie
czym??? jak jezdzilem seryjna a4 to nigdy mnie nie zatrzymali hehe jak jest biala fela ostra gleba pare wlepek i cos pomodzone to auto wyroznia sie na tle innych i teraz jest jak jest:polew:
-
Jazda bez pasow!!! wniosek o ukaranie
przyznam sie i jest mandat i punkty??? ale to gestapo zatrzymuje za kazdym razem jak ktoregos z nas widza i kontrola calkowita
-
Jazda bez pasow!!! wniosek o ukaranie
sprawa wyglada tak jechalem przez osiedle bez pasow zatrzymalo mnie gestapo:kwasny: chyba sie na miescie uwzieli bo czesto a4 z clubu u nas zatrzymuja moze dla tego ze ladna fele czyste auto pomodzony zderzak czy cos hehe zatrzymali i twierdza ze nie mialem pasow ale ja mowie ze mialem i juz o ze mandat 100 i 2 p ja mowie ze mialem a no ze wniosek o ukaranie to dobra prosze pisac... nie maja zadnego nagrania ani nic zeby udowodnic mi ze jechalem bez pasow dostalem wniosek na komende... jak to wygladac ma dalej??? jag gadac??? co za to grozi?? prosze o wypowiedz doswiadczonych osob pozdro:hi:
-
jak zdjac znaczek oooo z kierownicy b5
chce to kolko na poduszce okleic w carbon zeby do dekorow pasowalo hehe
-
kąt pochylenia kola b5
wlasnie widzialem to w b6 jutro na kanal i oblukam czy tez u mnie jest
-
Kto nie wytrzymal
chyba na kole podbiegunowym :polew:
-
Gleba Koło Sezon 2013
moze sie koledzy pochwala jak wyglada zestawienie Felgi i Gleby na ten sezon:decayed: fotyyyyyyyy:naughty: Gwint KW felga 17'' s line
-
Kto nie wytrzymal
pochwal sie:decayed:
-
kąt pochylenia kola b5
wczesniej nie oblukalem bo bylo male zimowe kolo i nie bylo tak widac ale nie sciaga ani nic takiego wahacze sa gitara zwrotnice zeliwne to raczej beda proste bo twarde. a wozek sanki ma jakies fabryczne oznaczenie polozenia?
-
kąt pochylenia kola b5
witam:hi: wiem ze w b5 kata pochylenia przednich kol sie nie ustawia jest staly ale u mnie po zalozeniu gwintu i 17 rozni sie przwe od lewego czyli prawe siedzi bardziej w nadkolu a lewe gora bardziej wystaje i przy ostrej chopce przyciera opona o blotnik:grin: i trze tylko ta lewa strona. auto nie bylo bite i mocowania jak ori probowalem popuscic gorne mocowanie tre na 3 sruby pod maska i troche zwrotnice podepchac to wewnatrz auta ale malo to dalo hmmm:kwasny: wysokosc ustawiona taka sama na lewej i prawej stronie amory w tej samej kondycji czego jeszcze moge sprobowac??? pozdro
-
Grill rs look
- dobry lakiernik z okolic Lubina Głogowa Legnicy
szukam lakiernika i blacharza ktory ogarnie pognieciony tylny blotnik w mojej b5 najlepiej z Klubu:decayed: - dobry lakiernik z okolic Lubina Głogowa Legnicy