Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fafnasty

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fafnasty

  1. fafnasty odpowiedział(a) na Flyer temat w Audi A4 B6
    Pokaz jak to w lampie siedzi Bo pewnie sporo lampy podciete żeby regulacja działala Dla mnie bez sensu wkładać tam al
  2. fafnasty odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Zapewne masz hid h7 To musisz kupić zarniki D2s i adaptery żeby je podłączyć pod przetwornice hid
  3. fafnasty odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Soczewki z sonar to śmietnik Bix valeo jak piszesz to pewnie valeo z b6 to również szału nie robi i zupełnie nie pasuje do lamp z b5 Jak chcesz siczewki do b5 Wkładać to hella3 lub hella intemo ale i tak lampa do rozklejania i trochę rezanie z mocowaniem
  4. fafnasty odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Sporo jest soczewek niby identycznych a jedną różnią je detale
  5. fafnasty odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    B8 sobie odpuść do tych lamp Hella3 siada tam pięknie Delikatne szlify ramki i wchodzi
  6. fafnasty odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Mnie tam intemo nie urzekło wogóle
  7. fafnasty odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Jak coś to mam sporo hella 3,jak i b8 .wystawione na forum gdzie jest cena i fotki poglądowe.Poszło pw
  8. fafnasty odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Bi led komplet nowych soczewek 1000pln
  9. fafnasty odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Po części Masz rację ale już zchodzimy tu na zupełnie inny temat świateł matrycowych. Które nie mają nic wspólnego z soczewkami Bi led koito
  10. fafnasty odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Tył spoko dół zostaje trzeba wewnątrz zrobić na dole miejsce tam gdzie siedzi przetwornica a że tu nie jest potrzebna to miejsce jest
  11. fafnasty odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    U mnie znacznie taniej Nie drogie to mtech premium
  12. fafnasty odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Miałem przyjemność już jeździć autem z tymi soczewkami Bi led zamontowanym nowymi i xenon nie ma tu podlotu. W takich warunkach jakie mamy teraz jest dużo dużo bardziej wydajny a deszcz nie rozprasza światła druga sprawa nie rzuca się w oczy tak jak xenon gdy nie mamy spryskiwaczy i poziomowania.
  13. fafnasty odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Z bi ledem mnie niż z bi xenonem wszystko jest w soczewce tylko się 3 przewody podpina i dział
  14. fafnasty odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Ladnie daje.jaki projektor jest lepszego od heleny 3 do naszych b5?Bi led koito Ladnie daje.jaki projektor jest lepszego od heleny 3 do naszych b5?Ile taka przyjemnosc u Ciebie?Wszystko do dogadania zależy jakie soczewki zarniki przetwornice czy malowanie czy nie i w jakim stanie lampy itp
  15. fafnasty odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Soczewki Hella3 Przetwornice koito Zarniki osram d2S cbi 5500k Robię też inne konfigurację ale ta jest optymalna I drogowe
  16. fafnasty odpowiedział(a) na Flyer temat w Audi A4 B6
    Zmień soczewki na hella3 i ogarniesz to bez problemu po prostu al z B8 nadaje się tylko do ori bixa b6 Do h7 i xenonu nie
  17. Chłopie ładnie zmasakrowałeś te lampy
  18. Jeśli chcesz przerobić to zapraszam
  19. To zakładaj Bix na soczewkach helka3 Oto efekt
  20. Fajnie można komuś wyebc klapa w ryj
  21. Wleciały progi z eski
  22. Prysnij fele w srebro U mnie tak to wyglądało
  23. Ja chyba 119pln płaciłem
  24. Brałem ten rarytas z aso Bardzo przydatne
  25. Jeżdżę z takimi spasami 2 lata i to sporo jeżdżę a dowód nadal u mnie więc nie ma co Panikowac

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.