Treść opublikowana przez fafnasty
-
Narciarstwo SKI-maniacy wszystko o sportach zimowych :-)
W tamtym roku byli źle śle chyba jest coraz gorzej w sumie klimat ostro się zmienia za okrę kat dzieciaki ferie zimowe to q czerwcu będą miały Panowie i panie na wyjazd do Livigno w okresie połowa lutego początek marca coś takiego Jakie są ceny pobytu takie realne nie te podawane w internecie ;-) głównie chodzi o zakwaterowanie i skipas
-
Narciarstwo SKI-maniacy wszystko o sportach zimowych :-)
Noski zrobione ale gdzie ten śnieg gdzie?
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
Normalnie czyli bez przycierki ale polecam tylko na czczo ;-)
-
Narciarstwo SKI-maniacy wszystko o sportach zimowych :-)
Pany jest wogóle możliwość kupienia nosków do nart??? wyebałem przy świrowaniu i sie jednego pozbyłem ?????????
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
Tak normalnie ale tylko dzięki twardym odboja z tyłu praktycznie beton zero ugiecia inaczej to trze po oponie
-
Rozpórki a4 b5
ta dolna mocowana do sanek jest zupełnie bez sensu! ori mocuje sie ja do aluminiowych uchwytów z przystosowanym do tego miejscem (ostworem z gwintem) ale i tak bardzo mało ona daje.... ale za to górna na kielichy ori z A6 C5 daje rade i polecam taka operacje auto stabilniejsze
-
Sprężyny z a6 do a4 b5
jak kolega wyżej nie kombinuj do a4 jest bardzo duzy wybór springów
-
koła biją
jesli przy małej prędkosci odczuwasz wibracje to raczej coś z oponami jest.... nie wywazone koła odczujesz powyżej 80km/h
-
1.8 t quattro 170 km kalisz
spoko furmanka ale kolego co cię na te zielone stalówki?? czarne w łądnym stanie gustowniej wygladają
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
Garaz tez mam ale już bezpieczniej pod bloki niż w tym garażu Kowi wiesz jak jest :-D
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
To trzeba już chyba kiere ze sobą zabierać jak jaś fasola
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
Rnsy kradną na potęgę bo łatwo ale żeby kiere odkręcić? O k**wa Kiera juz od dawna była w planach tylko poduszki trzeba było szukać teraz tylko montaż :-D
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
Grafit i spolerowana gwiazda? Może być spoko Zima zawitała no i 3cm do góry Nowa kiera na Mikołaja :-D
-
Narciarstwo SKI-maniacy wszystko o sportach zimowych :-)
jak myszkuja to pewnie są bardzo miękkie... patrzyłeś na ich konstrukcje ? jaki rdzień? dobrałeś je pod swój wzrost i WAGĘ czy poprostu kupiłes? podaj model sprawdzimy co to za deski
-
Narciarstwo SKI-maniacy wszystko o sportach zimowych :-)
Lata ktoś już może na stoku? Okolice Karpacz- zieleniec - szklarska albo Czechy jańskie łaźnie harachow itp? Są gdzieś warunki?
-
Narciarstwo SKI-maniacy wszystko o sportach zimowych :-)
ważniejsze żeby but był wygodny 80-100 to taki optymalny jeśli jeździsz na nartach cały dzień (tak jak jest to w moim przypadku. Jak jeździ typowo rekraacyjnie to taki flex w zupełności wystarczy Swoją drogą z chęcia bym wypróbował coś twardszego no zgadza sie tylko po co takie narty jak buty mięciutkie jak wata ??? narty z górnej półki to nie bardzo beda sie łączyły z takimi butami myslę że do nich 100 to takie minimum
-
Narciarstwo SKI-maniacy wszystko o sportach zimowych :-)
Flex 60 to dla osób zaczynających przygodę z nartami praktycznie bardzo mała kontrola nad nartami przy większych prędkośćiach Wszystko zależy od twoich umiejętnościach wagi wzrostu i tego gdzie chcesz jeździć ja zaczynałem od Flex 80
-
Narciarstwo SKI-maniacy wszystko o sportach zimowych :-)
jednak wpadły buty na sezon LANGE COMP 120 MF mam nadzieje że dokonałem dobrego wyboru ma ktoś jakies doświadczenia z tymi butami?
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
sprawdza się ta alu osłona co??
-
[AUDI A4 BF FL] czyli navy blue by Bartas
jak na początek przygody to zmień kolego grill bo ten przedliftowy jest tragiczny
-
[B5 1Z] A4 TDi
luknij sobie na allegro jesli ktos ma kierę goła albo s3 tt itp po dzwonie tarbań i mów ze szukasz strzelonej to pewnie za 4paka ja tak dla zimka kupiłem na allegro
-
[B5 1Z] A4 TDi
do tej zaślepki we własnym zakresie trzeba dorobić mocowanie
-
[B5 1Z] A4 TDi
Następnym razem trzeba walić linka i się ustawimy bo sami sobie ceny widujemy :-D Masz już poduche pod kiere?
-
Listwy Dekory LED
Fajnie fajnie ale wnętrze burdelowe to ja zapoczątkowałem No ok zgadza się ale Ty masz dzienny burdelowe a Kraju burdelowe nocny :-D
-
[B5 1Z] A4 TDi
No na pewno nie, tylko za niedługo nie będzie już co miało gnić Lecim z tym... Zbroimy się na przyszły sezon Piekne lejce bedziesz kombinowal z multifunkcja? wpadnie 2din z symphony, i bede chciał to skojarzyc o ile się da jesli to ta kiera co poszła na licytacji za około 5stów to kur.... przebiłeś moja oferte do mnie wpada tak ale zamiast ttrs to tylko znaczek slajn