Treść opublikowana przez vwbartus
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
to chyba 100 na aucie nie widziałeś jaką kiere planujesz i jaki gwint ?
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
i jak powiesz że nie żałujesz że nie kupiłeś 100 to i tak nie uwierzę
-
A4 2,7 TDI Q żony.
czy tylko ja fotek nie widzę
- B7 Crew
- B7 Crew
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Dobry fant W Austrii widziałem niebieską S4 i szczerze gdyby nie były czarne to bym ich nie zauważył bo z tymi listwami to jej prawie nie widać Ja chciałem targać je z UK
-
B7 Crew
Ja właśnie wymieniłem na tego Pilkington bo w poprzednim aucie miałem Nord glassa to po pól roku musiałem znowu wymieniać bo cała sie porysowała od wycieraczek a z tym Pilkingtonem jeżdżę już 2 lata i ani jednej rysy . bo na ori to nie masz co liczyć chyba że oddasz do ASO ale tam wezmą Ci po numerze win i dalej nie będziesz miał pod czujnik . Zgłaszając ubezpieczalni musisz podać model auta , rok , jakiego koloru masz pasek przeciwsłoneczny , czy szyba panoramiczna , podgrzewana , w jaki sposób doszło do uszkodzenia , mniej więcej gdzie jest odprysk , pęknięcie , no i czy masz szybę pod czujnik , najlepiej mów że nie masz czasu podjechać do nich i żeby to oni przyjechali do Ciebie wtedy będziesz mógł sobie (zamówić) szybę jaką będziesz chciał bo jak pojedziesz do nich to nie dostaniesz szyby pod czujnik . Przynajmniej tak to działało w moim przypadku w 3-city a ubezpieczyciel PZU no i oczywiście musisz mieć lusterko wraz z czujnikiem
-
Polecane opony zimowe
mam i polecam w tym rozmiarze Pirelli sottozero 2 jak coś to mam je na handel bo zmieniam na węższe
-
Turboelita czy Tune-up
Od tej pory zawsze jeżdżę do Veg bauer service i zawsze jak tam jestem i ktoś zapyta o chipa to Krystian zawsze nikogo innego nie poleca tylko Ciebie Nie wiem co tu chciałeś napisać czy jakoś u was leci czy inna lepsza jakość Pamiętaj że na to zaufanie do ludzi pracowało dwóch ludzi Robert który jest nie kwestionowanym tunerem silników TDI i Krystian który mechanicznie auta z grupy VAG ma w jednym palcu
-
[B7 ASB] Rodzinne czerwone combi
Ostatnio nawaliła mi klima i musiałem cały układ chłodzący wymienić na nowy oprócz parownika który specjalną maszynerią został wyczyszczony i jak już został złożony to wybrałem się na VW Manie
-
B7 Crew
kupiłem i zamontowałem 90 teraz jak bym brał to 100 . 90 jednak jest za mała no i nie wysuwaj za dużo tak jak ja bo z boku wygląda tragicznie , teraz jak bym montował to przekręcone o 90 stopni tak aby te ścięcie było z boku . no i średnica montażowa tak jak wyżej 55
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
H4mm3R te 8 tłoki to Twoje ? i pakujesz je do siebie ? Mam nadzieje że masz wszystko obliczone i liczysz się z tym że żadna dobra felga na to nie wejdzie przy naszych błotnikach
-
[B7 3.0TDI ASB) Avant S-line Quattro OEM+ blade13 [EDIT: wydech S4, Dekory LED, Doświetlanie zakrętów, Licznik RS, Ledy z A6 C6!] NA SPRZEDAŻ
Od razu lepiej
-
[B7 3.0TDI ASB) Avant S-line Quattro OEM+ blade13 [EDIT: wydech S4, Dekory LED, Doświetlanie zakrętów, Licznik RS, Ledy z A6 C6!] NA SPRZEDAŻ
Bez tego Q w grillu chyba lepiej wyglądało albo jeden szczebel wyżej
-
Avant by Michal 1.9tdi Q `S4 Body /Brembo 345/RS4-330/ led c6/ TTS/dts on Avus
To nie jest start/stop tylko "start engine" z rs4 którym tylko odpalasz auto, a gasisz z kluczyka. dobra dobra wiemy o co chodzi
-
Avant by Michal 1.9tdi Q `S4 Body /Brembo 345/RS4-330/ led c6/ TTS/dts on Avus
Przeczytałem cały wątek . Świetne mody dokonane i auto jest przekozackie :thumbup1: Działą Ci ten start/stop ?? możesz zrobić jakąś fote tego przycisku jak się komponuje w tym tunelu . Jak zmieniać fotele to tylko na CSy a nie tam jakieś sline
- B7 Crew
-
Dyfuzor dokładka CUPRA montaż w A4 B7 S-line
Podcinacie na równo z górną linią dokładki , Wkrętów ja mam na pewno więcej niż dziesięć , wkręt dajesz w każdą tą wypustkę z dokładki . Na tej wypustce są dodatkowo taki nalany plastik taki zatrzask ja go dodatkowo spiłowałem tak aby był gładki , wtedy dokładka równo dolega do zderzaka. Wkręty zakupiłem takie tylko że czarne http://allegro.pl/wkrety-farmerskie-koncowka-250szt-lakier-4-8x35mm-i6097378048.html
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Widzę że stałeś przed dwują mentosa Obczaiłeś byłe auto Rdzewka ?
-
a4 b7 2.0tfsi rs4 body,fela rs5 zaczynamy tuningi ;)
Za rok w maju pewnie będzie można zobaczyć w Austrii sie wie hehe,slyszalem ze jeszcze zachaczymy o wlochy?? No na filmikach widać jak świetny może być ten zlot we Włoszech a z tego co słychać to podobno jest tydzień po See więc prawdopodobnie tam też będziemy
-
a4 b7 2.0tfsi rs4 body,fela rs5 zaczynamy tuningi ;)
Za rok w maju pewnie będzie można zobaczyć w Austrii
-
Zderzak tył sedan - kombi różnice?
Sory panowie za zamieszanie ale źle zrozumiałem temat . Chodziło mi o tylne dyfuzory że pasują do sedana i do avanta a to czy ZDERZAKI są takie same to nie wiem ale wydaje mi się że tak choć reki nie dam sobie uciąć
-
Zderzak tył sedan - kombi różnice?
Wszystkie zderzaki w zwykłym - s-line - S4 , sedan czy avant są takie same różnią sie tylko dyfuzorami , inny jest tylko zderzak z RS4
-
A4 B7 CCWA Brilliant Red Avant , ROTOR 19" STAGE PERUN 344KM/620 Nm ostatnia str.
Mądry wybór koloru Ja współczuje Ci tylko jednego a mianowicie skrzyni manualnej , przy tej mocy to totalna porażka Oczywiście wiem że ma Ci się podobać ale ja bym zrobił jeszcze dwie rzeczy albo chociaż jedną , na bank pomalował bym tylny dyfuzor na czarno i ewentualnie jeszcze listwy drzwiowe . a to dlatego że masz black pakiet
-
[B7 ASB] Rodzinne czerwone combi
Włączniki były trzy , mój z B7 i z audi A3 i A8 z mojego został sam tył , pokrętło jest z A3 a obwódka jest z A8 .