Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

griga-st

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez griga-st

  1. griga-st odpowiedział(a) na griga-st temat w Inne marki
    Trzeba uważać na kilka rzeczy przy kupnie. O wytrzymałości T4 można zapomnieć. Problem rdzy poprawiony. W T6 słyszałem jest nienaprawialny silnik. W razie awarii, tylko wymiana. Cokolwiek to miało by znaczyć. Chłodno myśląc to tzw. "kultowe" auto z bardzo wygórowaną ceną;) Jak tam Miodzio z twoim silnikiem?
  2. griga-st odpowiedział(a) na griga-st temat w Inne marki
    Bayer fajny i z małymi ogrami przydatny bo zamykasz, blokujesz i otwierasz z pulpitu. Cały mechanizm waży ok. 30kg! Ustawienie drzwi jest (prawie)niemożliwe bez matryc. Sterownik przy minus pięciu warjuje. U mnie skonczylo się malowaniem błotnika bo paprochy go podrapali przy ustawianiu. I to dwa razy... Jest na to akcja serwisowa.
  3. griga-st odpowiedział(a) na griga-st temat w Inne marki
    Tak Rafale. Stety, niestety. Trzecie już od półtora roku
  4. griga-st odpowiedział(a) na griga-st temat w Inne marki
    Echhh ten vauwik:/ Bez gwarancji nie ruszać nawet patykiem? Albo kupować z przebiegiem 200+ Wszystkie usterki naprawi poprzedni właściciel ? Kupiłeś używke, czy robiłeś?
  5. griga-st odpowiedział(a) na griga-st temat w Inne marki
    Cieszy duży bak. Te 55L w Audi doprowadza mnie czasami do szewskiej pasji:) Za 3ookm pęknie 50Tkm. Większe problemy tylko z drzwiami przesuwnymi były. Co ci się stało? AGR zgubił poszycie które wpadlo do cylindrów i bierze olej?
  6. Bo ( jak to się teraz mówi?) "mijasz się z prawda" Po pierwsze: Polska nie jest krajem trzeciego świata (jeszcze nie) bo gwarancja kupiona z chipem obowiązuje tez u nas. Jesteśmy jedynym krajem z dawnego bloku wschodniego gdzie ona jest akceptowana. Po drugie: W przypadku nowego auta Abt "przejmuje"( to jest słowo-klucz) gwarancje fabryczna. Czyli dostajesz ubezpieczenie wykupione w VW Bank. To jednak nie gwarancja. http://www.abt-sportsline.de/unternehmen/garantie/
  7. Nie wydaje mi się "minimalizacja" hm, tez fajne
  8. griga-st odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Już jestem na Bayerach z powrotem:] Widzę ze trochę przypruszone. To wprawdzie pikuś w porównaniu do Bieszczad, ale w sobotę albo niedzielę jadę na górkę:) Chyba na Brauneck albo nad Achensee;)
  9. Ceny na poprzedniej stronie. Jak wózek, to rozglądaj się za superbem. A4 tył i bagażnik ma jak golf.
  10. Lpdi jest już prawie dekadę na rynku ale o taniosci nie słychać... Nie rozumiem tez problemu technicznego. Przeciez nawet inna pompa HP + inne wtryski nie powinny kosztować aż takich pieniędzy jake wołają za te instalki. Gdzieś czytałem że problem jest w patentach. Nie domyślam sie nawet w jakich. Sposób działania lpdi jest prostszy jak w MPI z nawiercaniem kolektora i dodatkowymi wtryskami.
  11. griga-st odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Haha, Tygrys?, wyczuwam nutkę sarkazmu:) Jak tam w Rajchu? Już bialo? Bo u mnie w Biesczadach od miesiąca zima pełną gębą. Przed dwoma tygodniami było -28 oficjalnie. W domu termometr pokazywał -30.
  12. Dokladnie...Ale jestem zaskoczony że są jeszcze w ofercie te stare. Może są w katalogu, ale nie można ich zamówić?
  13. Niestety to to samo.
  14. Pisze o tym tutaj kilkanaście razy conajmniej. Tłoki z pierścieniami nowego typu do stage II maja inne otwory na sworzeń i są oferowane w zestawie z korbowodami. Dlatego wszyscy spece toczą oryginalne tłoki pod te pierścienie.
  15. Taki cukier z Biedronki i cukier z drogiego sklepu Więcej źródeł światła to szybsza i bardziej precyzyjna reakcja. Proste. Ale czy zobaczymy 0,01s różnicy w reakcji? Wydaje mi się ze nie. Cały cwancig jest w tym ze te światła są poprostu bardziej bajeranckie(bo są), teoretycznie bardziej niezawodne, tańsze w produkcji i jednocześnie drożnej sprzedawalne. Także wszyscy zadowoleni.
  16. Zasada działania jest ta sama. Sposób realizacji jest inny. W xenonie jest przysłona+ żarówka, w led poszczególne panele diod. W A5 lift (chyba) nie jest to jeszcze sprzężone z navi. Oczywiście dioda jest bardziej bajerancka
  17. Ori ET przy 19" do A4 B8 (nie alroad) jest 43. I co było z tą ferrarka, bo niedoczytalem?
  18. Nie wiem czy już jest, czy dopiero wejdzie A3 2.0 CNG. Pisalem tutaj o tym kiedyś ale zapomniałem. Mozna by było pokusić si o porównanie numerów wtrysków które są w oryginale(ponoć) wrażliwe na gaz. Jak macie jakieś informacje na temat gazu do bezpośredniego wtrysku to dawać Bardzo mnie temat interesuje.
  19. Akumulator 1,8tsi+lpg System bezpośredniego wtrysku jest wręcz idealny do LPG. Niestety instalki są drogie i praktycznie nie ma kumatych co się na tym znają... Nie to co na polityce
  20. Wszystkie marki są identyczne testowane. VW jako najwieksi na świecie + wpływy polityczne miał fory. Dlatego tak późno to wykryli.
  21. Książka mówi 0,5/1000. VW 1/2000. Oczywiście bzdury. Nie ma tygodnia tylko dokładna data:
  22. Sam dłubiesz? Pięknie doposażona sekcja. Gratulacje akurat Znaczki jw: OSP.Może wydech na dwie strony? I bezawaryjnosci
  23. Tuning jest wpisany w historie pojazdu. Jedynym pozytywem aspektem jest to ze de facto Audi nie robi większych problemów z fabryczna gwarancja jeżeli chip jest od Abta.
  24. Nooo, jak jak kolega do Gdańska przez Niemcy pomykał, to nie ma się czemu dziwić

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.