Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

griga-st

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez griga-st

  1. Te silniki standardowo mają 160KM(np.CDHB). 163KM miały stare, dobre 1.8T(BFB). 1.8 tfsi czipuje się (standardowo:decayed:) na 210KM.
  2. Audi A4 od roku modelowego(Modelljahr) 2004(B6?) jest częściowo ocynkowane: "verzinkt in den korrosionsgefährdenden Bereichen", czyli "ocynkowane w miejscach szczególnie narażonych na korozje". Karoseria nie jest zanurzana, do budowy nadwozia używana jest ocynkowana blacha.
  3. Kup sobie Smarta, będziesz mógł tez awaryjnym wyprzedzać(sprawdzone) Od tyłu nie robią zdjęć ?
  4. Additive zwłaszcza te z Obi, czy innego Tesco to taka homeopatia trochę Odma tez pewnie swoje kosztuje....U mnie zmniejszyła zużycie do zera w ciągu ostatniego półtora tysiąca. Ale to przy zupełnie innym poziome. Pewnie na twoim miejscu tez bym wszystkiego próbował zanim bym wydal ze dwa tysiące funciorow.
  5. Średnio widzę opłacalność. Ale tez jestem fanem LPG. Ta instalka nie potrzebuje PB. Teoretycznie LPG jest lepszym paliwem do bezpośredniego wtrysku od benzyny.
  6. Daj wiecej info, dobre fotki tez by nie byly zle
  7. Nie lepiej kompresorek? Ile razy miałeś kapcia? Niemiec powiedział by ze twoje autko "ist der Hammer":decayed:
  8. W ubiegłym roku sprzedałem moje drugie B7 ze względu na rdze właśnie. Auto było garażowane, regularnie myte i woskowane. Oczywiście audi uznało gwarancje. Ze względu na przebieg(170tys.) powiedzieli ze przejma 70% kosztów. W pierwszym momencie ucieszyłem się, ale mina mi zrzedła po usłyszeniu ze te pozostałe 30% to 3tys. euro... Auto sprzedałem za 8,3:facepalm: Na B8 maska w białe cętki była już przy 40kkm.( nie pracuje przy budowie autostrad) A sąsiad parkuje pod chmurką swoje stare B6 i się śmieje:decayed: PS. Kupie B4 2.0 benzyna:slina:
  9. jak to rezałeś? Niestety w PL płacisz za tablice, ale nie jesteś ich właścicielem. Jest tez "jedynie słuszny" producent numerów. Ten mod jest zarezerwowany dla innych blach niż nasze... 3M już tego nie produkuje, wiec trzeba się spieszyć. Na żywca wygląda naprawdę fajnie, efekt widać dopiero w nocy bo podświetlenie jest bardzo dyskretne. https://www.google.de/search?q=selbstleuchtende+kennzeichen+3m&client=firefox-a&hs=9ZB&rls=org.mozilla:de:official&channel=sb&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=fl4kU_iUIYSOtQaArIDoBQ&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=1600&bih=772
  10. Hmm... liczyłem na nowe tłoki i pierścienie, plus przy okazji łańcuch... Sam już nie wiem
  11. Szczerze? Przed wymiana odmy(Mod.'13) bardzo różnie to bywało od 300ml do nawet półtora-dwóch litrów od zmiany do zmiany. Po wymianie odmy ZERO. Mierzone bagnetem. Czyli coś jest jednak na rzeczy z tą odmą .
  12. Wydaje mi się ze postępujesz prawidłowo sprawdzając wszystkie ewentualności. Jednak wysoce prawdopodobne jest ze masz problem borykający EA888,czyli pierścienie/tłoki. Na odmę szkoda kasy. O konsekwencjach spalania oleju(nagar, KAT,etc) pewnie już czytałeś. Gdzieś na forum czytałem o warsztacie pod Warszawa ogarniającym ten problem. Możesz jeszcze liczyć na "dobra wole" Audi. Ale to tylko w przypadku kiedy wszystkie serwisy były robione w ASO.
  13. THX:hi: ---------- Post dopisany 14-03-2014 at 19:33 ---------- Poprzedni post napisany 18-02-2014 at 06:27 ---------- Moze komuś się przyda. Pierdółka, ale łatwo zaczepy połamać. Zmiana baterii w pilocie ogrzewania postojowego:grin: __________________________________________________ I mój najważniejszy ostatnio mod: zmiana silnika ze względu na zużycie oleju. Dostałem potwierdzenie na ósmego kwietnia. Niestety nie ma róży bez kolców. Nowy silnik ma w numerze "X", czyli nowy osprzęt, ale stary blok. I teraz co robić? Oryginalny jest jak szwajcarski zegarek z wymienianym olejem co drugie tankowanie:doh:, chciałem nowy łańcuch mieć za free:wink: Tylko "wciągał" sporo oleju:decayed:
  14. Rafall, na forum pokazuje się fury żeby właśnie "bić piane":thumbup1: 225 zawsze lepiej brzmi jak 211:naughty:
  15. Ta PT47 tez twoja? Fajna kombinacja do komfortowego przemieszczania się Czujniki parkowania z przodu:naughty: Jaki to kolor?
  16. Mi przykleili przy zmianie kół taką W wypożyczalniach aut jest "prikaz" taka nalepka... Ładna sekcja:slina: Jaki kod silnika? Nie siedzi tam już 225KM?
  17. Moze coś z klasami wagowymi pokombinowane, bo na BE mi to za wysoko. Stoi 1:1 jak moje BA na tych dziewiętnastkach.
  18. Jaki masz zbiornik? Przy 60L/1000km musiał byś do zera bak wyjezdzic. Na autostradzie musisz min.80 jechać,wiec...
  19. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Po tyle na ebay`u.de chodzą: Audi Active Sound Anlage - Aktuatoren - Zubehör - A4/A5 B8 8K TDI - Eberspächer | eBay
  20. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Kto pierwszy na forum zakłada? http://www.ideas4cars.be/Fichiers/Documents/4914.pdf
  21. To tyle co 2.0T przy normalnej jeździe:decayed:
  22. http://holenderskielpg.com.pl/files/Aktualna%20List%20of%20Cars%20JTG-HP.pdf
  23. Gdzieś wyczytałem ze od Vialle na pewno nie będzie dedykowanych instalacji do EA113:kwasny: Pozostają hybrydy. Nie rozumiem polityki tych firm. Przecież od jakiegoś czasu wszystko co wychodzi jest na bezpośrednim wtrysku:doh:
  24. 06K109158F sam łańcuch(najdłuższy) kosztuje ~60euro, 06K109467K napinacz ~47 euro. Jest tego trochę pewnie...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.