Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

griga-st

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez griga-st

  1. tak po prostu...
  2. w TFSI? Kliknij pare forek jak to u nich wyglada:naughty:
  3. Nie wiem czy sa juz kozaki w PL co juz ogarniaja instalki z mokrym wtryskiem Troche odbiegamy od tematu:wink:
  4. Liczba oktanowa LPG wynosi 90-120, nie pozostawia nagaru, butla z LPG jest bezpieczniejsza(!) przy wypadku jak zbiornik z benzyna.
  5. To ujma na gazie jeździć? To bardzo fajne paliwo, wg. mnie lepsze jak benzyna. 1,8T daje niezłą dynamikę, a z gazem oszczędności 2.0T to tez fajny silnik:naughty:
  6. Ale na wyższych szybko wysychało, balem się ze przypale:eusathink:(zero doświadczenia z lakierem na aucie:doh:)
  7. Maki:hi: W B8, na pokrywie silnika jest twardszy lakier? Traktowałem go cleaner`em strong+owieczka fi 150 na shinexs`ie ok.800-1000 obrotów, jakieś dobre trzy godziny. I d**pa:facepalm: Na błotniku działało super wiec nie wiem o co chodzi... W weekendy robię trochę przy lodkach, ale zauważyłem ze GFK do lakieru samochodowego ma się nijak... Kurde, masakra jakaś z tym twoim detalingiem:shock3: Miłego odpoczynku(mam nadzieje ze nie od forum:wink:).
  8. Sprintblau to dla mnie najladniejszy kolor w audi:slina: Identyczna jezdzi zona do pracy:wink: Szkoda ze B-osemki w tym kolorze robia tylko S-sy:kwasny:. Okleja ktos moze w Polsce, w tej OGINALNEJ farbie? Przy wymianie wydechu uwazaj na wlew paliwa. Orginalne wypustki do oslony na nim sa poobcinane, wiec jak jezdzisz duzo po miejscu, musisz cos innego pokombinowac z mocowaniem:wink: ---------- Post dopisany at 16:25 ---------- Poprzedni post napisany at 09:54 ---------- To jest sprintblau czy arubablau? Za dużo w photoshopie siedzisz:decayed:
  9. Najlepiej kupić autko w Multi ,tam nie trzeba się martwic o prawidłowy dobór obrotów No i ten komfort jazdy:naughty:
  10. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Zgadza się Nie można (w/g Audi) założyć szerokości 235 do w/w felgi:kox:
  11. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Caritas,czy na rencie jesteś ?
  12. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Kurcze, ja jutro do Q tez dostane ten sam rozmiar(255/19/35) do felgi 8,5/43 8K0 601 025 AK. Zawias mam chyba standard. Bylem w ASO, i mam na papierze ze tylko takie moge zalozyc.
  13. Laboratoria chemiczne macie w domu czy co? Jeden z drugim pisze: to lepsze, a to gorsze:facepalm: Wszystko w temacie...
  14. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jest w PL coś takiego dozwolone? 2012-07-03-223.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl 3M 2012-07-03-228.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl Samoświecąca tablica rejestracyjna 3M.Public Relations, Partner of Promotion, Public Relations Agency Poland, Crisis management, Corporate PR, Investor relations, Promotion of IPO's, Media Relations, Lobbying elements, Special Events, Events and conferences, Press conferences Żeby mi "kolegi" na drodze żarówek nie kazali zakładać.
  15. Dwieście siedemnaście stron jest mało?
  16. Mieciu ma walki czy szesc cylindrow tego nie potrzebuje?
  17. Fajna Ile na biegane? Bo napęd pompy stary siedzi jeszcze:doh: Z DPF w B8 to już(chyba)lepiej wygląda
  18. Myslisz ze mozna to na kazdym tüv-ie zrobic, czy trzeba cale auto homologowac? ---------- Post dopisany at 12:01 ---------- Poprzedni post napisany at 11:59 ---------- Jeszcze jedno, trzeba duzo przerabiac zeby kat od AWX-a do BPW-pa wsadzic?
  19. Kurcze, u mnie to widac od razu ze czujniki roznicy cisnien sa odlaczone(VCDS) No i kopci skubany:thumbdown: Pomimo dobrych korekcji, moze istniec dalej problem z pompkami?
  20. RS-ale na TÜV-ie bez DPF-a nie przejdzie bo po podlaczeniu pod kompa widac to na pierwszy rzut oka... michier-Nie masz okopconego zdezaka?
  21. Panowie, podłączę się pod temat Wywaliłem w/w ponad pol roku temu i generalnie elastyczność,osiągi na spory+. Jeden tylko problem: mam okopcony tylny zderzak(kopci i śmierdzi okrutnie) Cala operacja była wykonana u jednego z bardziej znanych tunerów z zachodniej Polski. Dodatkowo był robiony programik na kilka koników(ze wzgl. na Multi). Kolega połączał mi VCDS-a na postoju i podczas jazdy i niby wszystko 1A:eusathink: Jeszcze jedno, słyszał ktoś o emulatorach które symulują działanie DPF-a?
  22. Chłopie, daj sobie na razie spokój bo będziesz płakał. Chyba ze w cuda wierzysz. Suchergebnisse: Pkw bei mobile.de
  23. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    NO WAY:doh: Kamerka+felunek musi mi wystarczyć WRC- wielkie dzięki(tez zaliczam się do grona twoich fanów )
  24. Potwierdzam(BPW+Multi,ok.40kkm przejechanych bez)
  25. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    sx jedrekx Tylko przypominam sobie z Q7-ki, ze tam mi linie toru jazdy pokazywało...Jest to kwestia soft,czy hardware?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.