Treść opublikowana przez edraven
-
B8 TrOOOOp
Ja mam zasade że nie wymieniam działających elementów. bo nowe nie znaczy że będą działać a nie szukać daleko wymieniłem termostat w A3 na oryginał który nie działał. To będą wymieniać "gwarancyjnie" jak tak to A dwumasa sie nie tłucze ;? )
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Miodek, ściąganie auta z ukrainy nie jest dobrym pomysłem A tak serio nie masz możliwości zlecenia przelewu w PLN na konto odbiorcy. Kiedys w Mbanku taki przelew zrobiłem poza UE.
-
B8 TrOOOOp
Ja mam zasade że nie wymieniam działających elementów. bo nowe nie znaczy że będą działać a nie szukać daleko wymieniłem termostat w A3 na oryginał który nie działał.
-
B8 TrOOOOp
A dzieje się cos z nim?
-
B8 TrOOOOp
Zimno sie zrobiło i niedogrzewa silnika na krótkich dystansach? jeżeli tak to olej bo ten typ tak ma :/
-
B8 TrOOOOp
Sprawdź wszystkie osłony aluminiowe wokół wydechu przy okazji bo one tez tak mogą dzwonic a mocowania tych osłon wołaja o pomste do nieba.
-
B8 TrOOOOp
A rezałeś coś w tej okolicy?
-
B8 TrOOOOp
Jeżeli polujesz na quattro i zależy ci na nim to przedlifta wyrwiesz za 60k, na polifta niezbędne minimum to 70k za słaby wypas. Osobiście nie kupiłbym drugi raz ośki, bo B8 mają taki rozkład masy i przełozenia skrzyni że przyspieszanie przy niutonie na poziomie 400 nie jest efektywne, koło kręci jak szalone. 3.0TDI jeździ super, ale ciężko będzie znaleźć pewną sztukę która nie będzie skarbonką w budżecie do 60k nawet z roczników 2010-2012.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mało cmentarzy? Wszystkie już obleciałeś?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Na cmentarze a nie po galeriach sie uganiać...
-
Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
nagar pojawia się na wydechu jak masz dużo nalatane i filtr już nie wyrabia, albo zapodasz jakieś dziwne paliwo, albo turbo sie kończy, albo olej pije. Generalnie w większości tych przypadków i tak filtr powinien sobie z tym poradzić, ale zdarza się że nie radzi sobie. Wyczyść sobie rurki i obserwuj kiedy się coś pojawia, po tankowaniu, czy może po grzaniu na autostradzie albo w innych okolicznościach.
-
A4 B7 1.9 TDI - utrata mocy
Wąż do zmiany i problem rozwiązany. Silnik nie dostaje zadanej ilość powietrza więc nie będzie w pełni spalał zadanej sterownikiem dawki paliwa, stąd tryb awaryjny oraz dymienie. Dasz radę sam zmienić.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Gdzieś będę
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Przód będzie schowany. dystans 10mm byłby idealny, ale te z kołnierzami zaczynają sie od 15mm, gdzies widziałem 12 mm i tez by były. Tył idealnie.- nie dzialające wyswietlacze
O jakim wyświetlaczu mówisz? FIS w zegarach? Jeżeli tak to jest masa firm które robią naprawy tego. jeżeli w radiu RNS to co innego, grubsza sprawa, ale też do ogarnięcia.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ramzes, masz co dla mnie?- Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
musisz naprawdę dobrze przypier@@$ć hamulcem żeby zadziałało nie ty pierwszy o to pytasz;) Moim zdaniem troche za późno się to włącza, ale jednak się włącza.- Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Idzie to zrobić ale samym komputerem z interfejsem tego nie zrobisz ciekawe... Dotąd jedynie w VW dało się to zakodować. Podzielisz się?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zdjęcie tak, ale wykres nasz- B8 TrOOOOp
Nooo, może pół kilo ołowiu i uda sie wywazyć- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
u nas ostatnio zjazd tłustych furek Zalajkujcie post i stronke jak możecie https://www.facebook.com/Digi-Soft-Powered-746278932164796/- B8 TrOOOOp
Az dziwne że numery auta są aż tyle warte, bo więcej wartościowych rzeczy to cięzko tam znaleźć.- P2563 - potrzebna wasza pomoc
Dobrze że się udało. Fajnie że piszesz jak rozwiązałeś problem, niektórym cięzko się pochwalić sukcesem- B8 TrOOOOp
wsadzałeś DP czy została pusta puszka? Jak DP to juz taka jakby uja zrobisz, jak pucha to nic tylko rezać ją i możesz wsadzić jakiś ceramiczny katalizator z allego. - Temat odnośnie kół do Audi A4 B8