Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

edraven

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez edraven

  1. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    To juz nawet moduł z auta 3D do podejdzie do 4/5D ? biorąc pod uwagę "chodliwość" tego modułu to cięzko raczej uwierzyć żeby sprzedawca nie wiedział co sprzedaje :/
  2. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja ci tylko mówie jaką wartość ma ten moduł w obu przypadkach. Jezeli nie masz pewności i nie chcesz mieć problemów to też śmietnik. Jeżeli pojedziesz z modułem z wędki do ASO to nie muszę tłumaczyć jakie będą z tego problem. Jesli fotele kupiłeś z pewnego źródła to moduł tez będzie OK, jeśli nie jesteś pewien to odpuść.
  3. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie odpowiedziałeś na pytanie, legal ? Jeśli nie to śmietnik
  4. edraven odpowiedział(a) na Bartollo temat w 1.8TFSI
    a była taka różowa zawleczka zabezpieczająca gniazdo bezpiecznika przed wysunięciem?
  5. edraven odpowiedział(a) na Bartollo temat w 1.8TFSI
    Jak nie ma błędów to trzeba auto tradycyjnie przelecieć od zbiornika do wtrysku i zapłonu. Sprawdzić czy dostaje paliwo na wtryskiwacze, czy rozpyla, czy daje iskre. Rozrząd się nie przestawił przypadkiem, niestety łańcuchy sie naciągają bardzo często więc może tu szukać również problemu.
  6. Boseron, jesteś w błędzie W Białce jest jakas akcja promocyjna BMW X3.4.5.6 może dlatego tyle tego jeździ. Poza tym nawet nie porównuj napędu Q do X, bo nie ma czego. Co innego gdybyś porównywał ośki BMW do Audi to zdecydowanie BMW. A wnętrza obu aut to inny świat, za BMW do tej pory ciągnie się gdzieś duch E46
  7. Niewspominając o tym że mapy zbyt często zwyczajnie prowadzą w pole :/
  8. Jak ma wyglądać montaż? Tak samo cały czas wygląda jak opisał grzesiek w pierwszym poście. Zderzak do wymiany
  9. edraven odpowiedział(a) na majkii31 temat w Audi A4 B8
    Przy wyłączonym start stopie system nie ma prawa wyłączyć silnika. Pytanie czy dobrze interpretujesz kiedy jest włączony a kiedy wyłączony? Wyłączony jest gdy dioda na przełączniku się pali na czerwono.
  10. Musisz jeszcze w zielonym menu włączyć to oświetlenie,
  11. Boseron, dzieki Pamietam , mysle że poczatkiem marca temat ogarniemy, bo sprzęt juz jest ale na razie testuje kuzyn.
  12. Chcesz się konkretnie umawiać czy lotnie
  13. TSI często mają takie poszarpane krzywe więc nie ma co się tym przejmować poza tym samo oprogramowanie hamowni potrafi korygować te "fale" tak jak to robi np dynomet który daje idealne kreseczki żeby nie martwić klienta Kerczi, powiedz tylko kiedy masz wolne auto to spróbujemy podziałać :]
  14. Jeszcze może byś coś podniósł Czekam na znak sygnał
  15. Dante, dobrego plusa masz
  16. Jak odpaliliście Blouetootha w X3?? :0
  17. Za szybko się poddajesz, nie odpuscilbym. Skoro rozladowalo aku to cos na kablach sknociles. Musi gdzieś zwarcie mieć
  18. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    W golfie GTI były tzw systemy Sounduktor, przenoszące na budę dzwięk z wydechu,ale w Sq5 były już głośniki a reszte sobie przeczytajcie http://autokult.pl/6936,sztuczny-dzwiek-silnika-oszustwo-czy-technologia-w-sluzbie-kierowcy
  19. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    tez sie czegos dowiedziałem, myslałem że wszytskie były z rezonatorem
  20. Auto-Service. Jaglarz P.   Adres: Sadowa 34, 32-020 Wieliczka Telefon:601 455 045
  21. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    tam jest by-pass, nie głośniki.
  22. Boseron, to powiedz mi co jest nie halo z tym autem , bo w tej kasie chodza B6 a nie B7. moze trzeba dorzucić do ceny 10k to się łatwiej sprzeda a dycha w kieszeni więcej Szukam tesciowi furmanki, ale nie patrzyłem nawet na B7 a tu taki rodzyn...
  23. nie podeja z B8 :/ tez mam;)
  24. Z grubsza można tak przyjąć. turbo inne podobnie jak w Audi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.