Treść opublikowana przez edraven
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Troche poniosło audi z cenami,ale nie ma co porównywac aut świeżo na rynku do 3 latków. Zawsze świezyny drogie bo ludzie kupują oczami, jak się model troche opatrzy to cena w dół poleci o 20%. Poza tym nie można porównywac aut od brokerów (czyli juz stojących na placu) do aut na zamówienie bo zawsze zamawiane są droższe od gotowców. trzeba troche poprawkę brać na te kwestie.
-
Chip tuning Audi A4 B8 2.0 TDI CR
JA równiez mam podobne odczucia. Nie widze 450Nm z CAHA na ośke. u mnie przy 400Nm koła przy kapciach 245 kręcą się na starcie dramatycznie. Nie podoba mi sie przełożenie na skrzyni, bieg jest za krótki.
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
To wyrezaj ta dziurę bo sam widzisz że tyle okazji ostatnio miałeś Ps nie napisali ze mają niebieskiego avanta z 3.0 , tylko zaprosili na jazde Ale zapytanie o powod wypełnienia formularza pierwsza klasa
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
żałoba po pucharze
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
a masz dziurwe na narty? :>
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Przy RT 29 i 8,5J i kapciu 245 nie ma przycierek na 1BA, nie wiem jak na 1BE i 1BV. Za to jakies 5mm wystaje opona poza nadkole.
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Jaki miałeś security co de do swojego tsi?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Odemnie odbiera;)
-
B8 TrOOOOp
To sporo papierów sobie krzyczą za tą partyzantkę
-
B8 TrOOOOp
A skąd Grzegorz dorwałes takie lampy? :>
-
B8 TrOOOOp
Jakie lampy? :> Moze podepne się pod jakiegos deala?
-
B8 TrOOOOp
Jakie lampy? :> Moze podepne się pod jakiegos deala? z innej beki, udało się komuś zakodować servotronic do MCE z końcówka 063M?
-
B8 TrOOOOp
montowałeś już? wchodzi u ciebie P&P na stare węże?
-
B8 TrOOOOp
http://allegro.pl/intercooler-audi-a4-a5-8k0-2-7-tdi-3-0-tdi-diesel-i5624471016.html Kupiłem od tego typa i jest OK, 3 mc gwarancji.
-
B8 TrOOOOp
zupełnie nie rozumiem po co przepłacac za nowy skoro za 150PLN można kupic używke w idealnym stanie, ostatnio taki nabyłem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dobry Panowie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzięki za spota!
-
Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS
Spoko, myślałem właśnie o tym ustawianiu klapy w ASO.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siema wszystkim
-
Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS
Ale robiłes w końcu kalibrację?
-
B8 TrOOOOp
Są gorsze od pierwszej zabudowy i szukałbym czegoś pewnego po małym przelocie. Zamiennik niegdy nie będzie tak dobrze dobrany pod kątem sił tłumienia jak oryginał. Jest masa amorów używanych coś na pewno znajdziesz.
-
B8 TrOOOOp
Nie baw sie w zamienniki innych marek. Lepiej kupic używkę ori niż zamienniki chyba że masz pewność że zamiennnik został zrobiony na tej samej lini co OEM.
-
wymiana przycisku a4 b8
Najbezpieczniej będzie jak odkręcisz cały panel i od tyłu jakos zadziałasz. Łatwo zdejmuje sie ten panel więc nie ma strachu
-
zawór gaszenia silnika 1.4 TDI
Patrząc od początku sprawdź weżyki od pompy Vacum do zaworu sterującego N18 i od zaworu do gruszki podciśnieniowej oraz samą gruszke. Może jeszcze byc uszkodzony/zużyty/zabrudzony zawór sterujący. Jeśli węże będą całe, gruszka szczelna a klapa gaszaca czysta to zmień zawór n18.
-
zawór gaszenia silnika 1.4 TDI
Tam nie ma filozofii, jest podciśnienie w zaworze, nigdzie nie ucieka, klapa gaszaca i mechanizm czysty to musi wszystko działać.