Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

edraven

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez edraven

  1. Troche poniosło audi z cenami,ale nie ma co porównywac aut świeżo na rynku do 3 latków. Zawsze świezyny drogie bo ludzie kupują oczami, jak się model troche opatrzy to cena w dół poleci o 20%. Poza tym nie można porównywac aut od brokerów (czyli juz stojących na placu) do aut na zamówienie bo zawsze zamawiane są droższe od gotowców. trzeba troche poprawkę brać na te kwestie.
  2. JA równiez mam podobne odczucia. Nie widze 450Nm z CAHA na ośke. u mnie przy 400Nm koła przy kapciach 245 kręcą się na starcie dramatycznie. Nie podoba mi sie przełożenie na skrzyni, bieg jest za krótki.
  3. To wyrezaj ta dziurę bo sam widzisz że tyle okazji ostatnio miałeś Ps nie napisali ze mają niebieskiego avanta z 3.0 , tylko zaprosili na jazde Ale zapytanie o powod wypełnienia formularza pierwsza klasa
  4. a masz dziurwe na narty? :>
  5. Przy RT 29 i 8,5J i kapciu 245 nie ma przycierek na 1BA, nie wiem jak na 1BE i 1BV. Za to jakies 5mm wystaje opona poza nadkole.
  6. Jaki miałeś security co de do swojego tsi?
  7. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    To sporo papierów sobie krzyczą za tą partyzantkę
  8. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A skąd Grzegorz dorwałes takie lampy? :>
  9. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jakie lampy? :> Moze podepne się pod jakiegos deala?
  10. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jakie lampy? :> Moze podepne się pod jakiegos deala? z innej beki, udało się komuś zakodować servotronic do MCE z końcówka 063M?
  11. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    montowałeś już? wchodzi u ciebie P&P na stare węże?
  12. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    http://allegro.pl/intercooler-audi-a4-a5-8k0-2-7-tdi-3-0-tdi-diesel-i5624471016.html Kupiłem od tego typa i jest OK, 3 mc gwarancji.
  13. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    zupełnie nie rozumiem po co przepłacac za nowy skoro za 150PLN można kupic używke w idealnym stanie, ostatnio taki nabyłem
  14. Spoko, myślałem właśnie o tym ustawianiu klapy w ASO.
  15. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Są gorsze od pierwszej zabudowy i szukałbym czegoś pewnego po małym przelocie. Zamiennik niegdy nie będzie tak dobrze dobrany pod kątem sił tłumienia jak oryginał. Jest masa amorów używanych coś na pewno znajdziesz.
  16. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie baw sie w zamienniki innych marek. Lepiej kupic używkę ori niż zamienniki chyba że masz pewność że zamiennnik został zrobiony na tej samej lini co OEM.
  17. edraven odpowiedział(a) na KrzysiekC temat w Audi A4 B8
    Najbezpieczniej będzie jak odkręcisz cały panel i od tyłu jakos zadziałasz. Łatwo zdejmuje sie ten panel więc nie ma strachu
  18. Patrząc od początku sprawdź weżyki od pompy Vacum do zaworu sterującego N18 i od zaworu do gruszki podciśnieniowej oraz samą gruszke. Może jeszcze byc uszkodzony/zużyty/zabrudzony zawór sterujący. Jeśli węże będą całe, gruszka szczelna a klapa gaszaca czysta to zmień zawór n18.
  19. Tam nie ma filozofii, jest podciśnienie w zaworze, nigdzie nie ucieka, klapa gaszaca i mechanizm czysty to musi wszystko działać.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.