Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

edraven

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez edraven

  1. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Lutując kable rownież mogłem uciąć "żyłę przewodu" przy skórowaniu go więc nie widzę różnicy.
  2. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    NIe obawiam się o zaciskane końcowki bo używamy dokładnie takich samych w firmie do łączenia kabli które później idą do auta. Poza tym to jest uszczelnione termokurczem więc nie wiem co ma zaśniedzieć.
  3. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, kiedyś męczylem was w sprawie lutowania wtyczek od poduszek. Temat ujarzmiłem troche inaczej niż pisaliście, ale wydaje sie ze niegorzej niz lutowanim. Zastosowałem coś takiego. Zacisnąłem, zgrzałem termokurczem i po temacie. Brak błędów, wszystko hula. Do poduszek nadaje się jak mało co, bez prądu, bez ciepła...i kask nie był potrzebny
  4. Piękna, bierzesz na graty do swojej?? Mają chłopy polot, 5950 EUR fiu fiu... pewnie przebieg i rocznik robią cenę. Gdyby był polift to bym brał
  5. Grzegorz, a możliwe jest żeby przy tych błędach działał normalnie CH/LH? Bo mam wrażenie że akurat to jest OK, a czujnik deszczu nie chce gadać.
  6. Jeżeli nie masz żelka to na 100% nie będzie działać prawidłowo. Żelek działa jak medium przenoszące drgania z szyby i czujnik na tej podstawie analizuje stopień nasilenia opadu. u mnie żelek jest tylko nie klei sie całą powierzchnią, dlatego zastanawiam się czy może to mieć wpływ na wystepujace błędy w CE. Czy ktoś może zmierzyc napięcie między pinem 2 a 3 we wtyczce do czujnika? u mnie jest 9V, upewnię sie wtedy że instalacja jest OK.
  7. dobra rada zawsze w cenie;)
  8. Panowie, może mi ktos powiedziec który bezpiecznik odpowiada za oświetlenie w podsufitce? Bo z moim niemieckim nie najlepiej a osłonę bezpieczników mam z takimi opisami:/
  9. Bralem masę i zasilanie z lampki w podsufitce. Lampka święci wiec prąd jest. Chyba ze mówisz o innym bezpieczniku. Mógłbys albo ktos inny sprawdzić jakie jest napięcie miedzy 2 a 3 pinem na wtyczce do czujnika. Bo jeśli tez macie tam 9V to instalacja jest ok. kodowanie mam takie jak podajesz wyżej To co rano zaobserwowałem to CH zadziałał bo zapaliły sie lampy po otwarciu auta z kluczyka, więc czujnik światła zagadał? Zastanawia mnie stale ten żelek czy on może powodowac takie problemy?
  10. 8K0 955 559 Kodowanie przyjęte. Zmiana w Hex na 6 bicie na AF a na 22 bicie na 1. Tyle kodowania. Reset mmi zrobiony. Da się jakoś sprawdzić uszkodzenie czujnika? Rezystancję itp... Zelek może mieć cos do rzeczy?
  11. Panowie, mam problem z dołożeniem czujnika zmierzchu/deszczu. Ogarnąłem instalacje, podpiąłem przełącznik, czujnik wpiąłem się w 2 pin na wtyce. Na wtyczce do czujnika mam na pin.1 12V, na 2 jest masa a na 3 ja zmierze z masą mam 9V (nie wiem czy tak powinno być) Zakodowałem dokładnie tak jak Darecy w pierwszym poście (nawet mam to same MCE) wywaliłobłędy jak niżej. 01771 - Control Module for Headlight Range (J431) 004 - No Signal/Communication 01520 - Rain and Light Recognition Sensor (G397) 004 - No Signal/Communication 01520 - Rain and Light Recognition Sensor (G397) 008 - Implausible Signal Jak dla mnie opcje które zostały to uwalony czujnik albo problem z żelkiem do czujnika. Żelek po przyklejeniu nie dolegał dokładnie do szyby tylko powstała jakby poduszka powietrzna i wygląda jakby w środku żelek miał mniejsza grubość i przez to nie kleił sie całą powierzchnią. Szyba jest dostosowana do czujnika. Czy czujnik jest bardzo wrazliwy na uderzenia? Spadł przy montażu i poobijał się po plastikach. Podpowiecie coś...
  12. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    tak, nie ma znaczenia rocznik auta, obok lap timera bedziesz miał tem oleju.
  13. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dla mnie troche cena z czapy jak za to wyposażenie...
  14. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    to pisanie palcem dla mnie troche bez sensu bo dużo czasu zajmuje. Tak samo jak w telefonach, korzysta ktoś z was w telefonie z tego?
  15. Brysio do B8Troop też zagląda dużo ludzi i po to został ten wątek stworzony poza tym google nie parzy. Sorry za OT
  16. Kerczi, gdzie ta dziupla ?
  17. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Musisz w pierwszej kolejności odkręcić torxa na zawiasie i zdjąć obejmę która trzyma w środku prawe i lewe oparcie razem. Później dźwignąć oparcie ale pod kątem tak żeby wyskoczyła najpierw wewnętrzna część oparcia a później wysunął z zawiasu zewnętrzną część oparcia. Gorzej z ponownym montażem
  18. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    To musisz zrzucić ten plastik z góry, ale więcej ciężko mi powiedziec bo pewnie w środku skręcone fest...Pewnie najwygodniej będzie zdjąć oparcie całkiem i lookać gdzie by się dobrac do tego.
  19. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Środkowy demontujesz razem z oparciem kanapy a na drugim końcu odkręcasz go od budy bo tam jest zakotwiczony i po sprawie.
  20. OK, dzięki za to info a teraz możesz mi podpowiedzieć gdzie sprawdzić jaki numer mają wtyczki w obu kierunkach do wysokotonowych w trójkątach?
  21. Zgadza się, ale chce wiedzieć czy da sie te głośniki w ogóle wpiąć do tych wtyczek? Może będzie grać chociaż odrobinę lepiej. Suba wiem że nie podepnę bo kiedyś to ustaliliśmy
  22. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Gibons bierz, dorezasz sobie grzane stołki z tyłu Żal nie skorzystać
  23. To powiem jaką mam sytuacje. Dorwałem 4x głośniki boczne z B&O i 4x wysokie tony z B&0 chciałbym to spróbowac zamontowac do siebie. Będzie sie dało? Z tego co wiem to boczne z przodu z wysokim tonem łączy się wiązką od głośnika do wysokiego tonu. Zagra to w ogóle czy tuner nie ruszy tego?
  24. Grzegorz, co rozumiesz przez "inne" ? da sie podpiąć głośnik B&O do std wtyczki od głośnika z systemu std. Czy nawet wtyczki się różnią od siebie? Pytanie drugie czy istnieje jako element handlowy wiązka łącząca głośnik z drzwi przednich z głośnikiem wysokotonowym z trójkąta koło lustra? Jesli nie ma to może ktoś podać numery wtyczek na obu końcach tej wiązki. Dzięki!!!!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.